Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Comentarii asupra regulamentului

+6
X-treme
live.laugh.love
Rain Angel
AliceCullen
inocent_girl
Cris
10 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Comentarii asupra regulamentului Empty Comentarii asupra regulamentului Vin Iun 06, 2008 8:42 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Daca aveti ceva de comentat in legatura cu acesta,ceva nelamuriri etc. va rog sa postati aici.Un administrator sau moderator va va raspunde.

https://sun-time.forumgratuit.ro

2Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Dum Iun 15, 2008 8:59 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

eu nu am inteles preah bn c e q jocurile....

3Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Dum Iun 15, 2008 9:04 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Ce mai precis nu ai inteles in legatura cu jocurile???Ca nu ai voie sa postezi mai mult de 1 data pe zi... Cam asta cred eu ca e cam greu de priceput... Daca mai ai si alte nelamuriri astept sincer sa t clarific.

4Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Mier Iul 02, 2008 10:59 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

>>SuNsHiNe<< a scris:7.Nu scrieti colorat/ingrosat etc. decat la ficuri[si acolo doar creeatorul ficului,pentru a se deosebi posturile intre ele].Administratorii si Moderatorii fac exceptie la lucruri importante.

poate colorat nu, da' ingorsat , subliniat si inclinat ar trebui sa fie disponibil in orice topic , atata timp cat userul respectiv vrea sa scoata in evidenta ceva important.
Si sincer nu sunt de acord cu regulamentul. :asd:
edit : yo spre exemplu vroiam sa scriu ceva ca nu se vede bine imaginile cu transparenta pe internet explorer , am pus separat si ingrosat ca sa se vada . si bine ca dati edit.
daca lumea se uita la poze doar , cum mai citeste aia..... :hmm:



Ultima editare efectuata de catre PinK'a in Mier Aug 20, 2008 1:33 pm, editata de 3 ori (Motiv : Acum aveti voie sa scrieti cu[,]culori,subliniat,ingrosat,aplecat)

5Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Mier Iul 02, 2008 11:02 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

ah nici eu adik eu mai folosesc culorile pt ca imi plac moolt :|

6Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Mier Iul 02, 2008 11:10 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Aici aveti dreptate...o sa remediez imediat aceasta problema

7Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Vin Iul 18, 2008 1:46 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

deci, regulamentul este suportabil

adminul e dragut

nu am nimic de comentat...

dar, nu am inteles, iconitele nu se pot pune in continuarea postului? ma refer la emoticonuri

8Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Vin Iul 25, 2008 4:42 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

Regulamentul e bun..cam prea multe reguli Comentarii asupra regulamentului 667167 ......ar trebui sa se mai faca una impotriva arogantei:)

9Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Lun Aug 04, 2008 8:51 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

mi se pare un pic cam ciudata faza cu '3.Posturile trebuie sa aiba cel putin 2 randuri'
si cea cu emoticoanele la departare de o propozitie una de alta
in loc de regulile astea, ar trebui pusa una noua: "Posturile sa fie gandite cu capul, nu cu fundul"
Comentarii asupra regulamentului 236371

http://beautyaddict.forumz.ro

10Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Mar Aug 05, 2008 4:33 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Am mai editat putin regulamentul.

https://sun-time.forumgratuit.ro

11Comentarii asupra regulamentului Empty Re: Comentarii asupra regulamentului Mier Aug 20, 2008 9:01 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

alta treaba!regulmentul nou e super cool!nu am ce comenta in defavoarea lui.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Comentarii

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum