Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Intamplari haioase...

+4
Rain Angel
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Silver_Dragon.
X-treme
8 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:17 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Avem niste prieteni de familie kre au o fata si aia are vreo 7-8 ani. Noh , avem usa de termopan la balcon ( balcon acoperit cu termopan ) si cum usa e transparenta ea a fugit din camera spre balcon si buff =))))) o cauzut... era sa mor de ras doar k nu prea am ras ca ziceau astia ca fata sa lovit si eu...

32Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:18 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

Ras

asta am patit eu cu geamul :-j

dar l-am si spart

ea a spart ceva? s-a lasat cu urlete?

nimic?:(

33Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:19 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

hmm odata pisica mea a fugit din casa , si am alergat dupa ia 2 strazi cu mama . se suise intrun pom =)) ii era frica de masini . sau intro noapte a fugit de acasa si s-a dus la subsol . =)) dupaia vine acasa si mieuna la usa. cred ca nu iau placut shobolani =))

34Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:19 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Termopanu nu se sparge asa de usor.
Nu a plans mult.

35Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:28 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

termopanele sunt geamuri flexibile facute cu plastic...asa ca da e destul de greu sa le spargi

36Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:41 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

aah, ce pacat Ras

deci, ai o matza>:)>:)?

bleach, urasc matele

imi plac javreleee:X:X:X:XX:

37Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mier Iul 23, 2008 5:43 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

am avut.
pana sa plec in sp. Intamplari haioase... - Pagina 2 84916

38Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Joi Iul 24, 2008 3:10 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

pacat
de ce nu ti-ai luat matza cu tine? Intamplari haioase... - Pagina 2 553158
daca o prind o tund.. ii fac creasta Intamplari haioase... - Pagina 2 92693 Intamplari haioase... - Pagina 2 614494

39Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Joi Iul 24, 2008 3:37 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

:-w si eu daca te prind iti fac creasta >Fericit))

40Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Joi Iul 24, 2008 3:39 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ off topic Masca


Cred ca ar fi mai amuzant sa punem videouri. :))) sunt disperata dupa videouri funny

41Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Joi Iul 24, 2008 4:10 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

da'i la ceva amuzant atunci

42Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Joi Iul 24, 2008 5:14 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

da , dupa ce am scris am vazut. :d

43Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Lun Sept 08, 2008 7:02 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

yo ma plimbam printrun magazin de haine :)..si am dat peste un manechin si ii zic scuzatima..penala faza Intamplari haioase... - Pagina 2 667167 Intamplari haioase... - Pagina 2 667167 Intamplari haioase... - Pagina 2 421520

44Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Lun Sept 08, 2008 8:39 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Doamne....cica scuzati-ma..... Intamplari haioase... - Pagina 2 950283

45Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Lun Sept 08, 2008 9:11 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

am crezut ca e o persoana Intamplari haioase... - Pagina 2 667167 ..si azi tot asa..era sa zic scuzatima :))..si ma uitam in toate partile sa nu lovesc vreun manechin

46Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mar Sept 09, 2008 10:39 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Ras Ras Ras Ras doamne sai ziic unui manechin scuzati-ma,ma amzua cumplit, Ras Ras

47Intamplari haioase... - Pagina 2 Empty Re: Intamplari haioase... Mar Sept 09, 2008 10:53 am

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

ce sa fac si yo Intamplari haioase... - Pagina 2 667167 eram atent pe acolo ..si ma lovesc..dak nu am ras in ziua aia cu prieteni mei Intamplari haioase... - Pagina 2 667167

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum