Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Schimbari de nik-uri

+13
BlaK`~aDDicT
DooTzY
Black Rose
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
stefy^_^stefy
Silver_Dragon.
pinky
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
AliceCullen
Crazy town
X-treme
Cris
17 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Mier Aug 06, 2008 12:29 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

->Twilight<- => X-treme

32Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Vin Sept 05, 2008 10:34 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Eu vreau sa imi schimb nik-ul
am trimis un pm


old [daca mi se schimba] : ~MaKe SoMe NoIsE~

33Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Vin Sept 05, 2008 10:36 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

l-am schimbat :) Schimbari de nik-uri - Pagina 2 92693

34Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Dum Sept 07, 2008 4:11 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

pot sa imi schimb nicku ?

daca da as vre sa mi-l puneti pe asta live.laugh.love

35Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Dum Sept 07, 2008 8:58 pm

PinK'a

PinK'a
Incepator
Incepator

Te rog,imi schimbi si mie nik-ul in Pink'a? si sa schimbi numele vechiului meu cont...ca sa pot folosi acelasi nume.

36Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Dum Sept 07, 2008 9:06 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

O s aincerc...dar trbuie sa asepti putin!

37Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Lun Sept 08, 2008 12:51 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

am uitat sa va zic Dinti Dinti

Persoana mea=Crazy town

38Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Vin Oct 03, 2008 7:04 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

stiu ca schim nickurile repede dar ati putea sa mi-l schimbati in [xoxo]

Mersi :)

39Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Vin Oct 03, 2008 5:50 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

trb sa astepti sa intre admina..pentru ca ea se ocupa de asta...si se va descurca cu siguranta singura

40Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Vin Oct 03, 2008 8:04 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

a da ,utasem ma obisnuisem TARE MOOLT cu voi Schimbari de nik-uri - Pagina 2 858435

41Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Sam Oct 04, 2008 7:44 pm

tudy23

tudy23
Designer
Designer

mda...da se pare k admina...e cam ase...si a lasat forumu in paragina...pacat de el....
asta e...o admina care face pl mare....
nai cei face...
rest in pace...
this forum : RIP

42Schimbari de nik-uri - Pagina 2 Empty Re: Schimbari de nik-uri Dum Oct 19, 2008 1:22 pm

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

stiu ca nu sunt de mult pe forum.... dar akm am observat ca nu imi pot schiimba nick'ul:|... si din discutiile de mai sus am vazut ca numai admina poate sa le schimbe...

mie mi se pare o cretinatate ca useri sa nu isi poata schimba nickurile....:-<..

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum