Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

REGULAMENTUL!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1REGULAMENTUL! Empty REGULAMENTUL! Vin Mai 09, 2008 8:26 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Va rog frumos,respectati regulamentul.Pana si administratorii nu il respecta!Am spus de nu stiu cate ori marimea mazxima a semnaturilor si tot ce se vrea se face!Chiar e asa greu de respectat o marime?Am pus regula cu marimea avatarelor...a respectat cineva?Le-am scos pe toate ce depaseau aceasta marime si tot ati pus inapoi avatare mari.

Pentru administratori:
Stiu ca noi(eu,Neuroni la plic si Bugs Bunny) suntem administratori,insa nu inseamna ca suntem neaparat mai superiori ca ceilalti si avem voie sa incalcam regulile.Cand am renuntat la functia de Administrator pe forumul Girlz,am facut-o petnru ca regulile nu se respectau.Erau acolo pur si simplu degeaba.Ati vazut si voi,imediat forumul a scazut(si era un forum destul de reusit petnru cele 3 saptamani pe care le avea).Nu e greu sa renunt din nou,chiar daca sunt fondator.Nu e greu sa nu mai intru deloc...
Stiti prea bine ca am o problema cu regulile,si nu suport sa fie incalcate.
E ultumul advertisment...daca toti cei ce stiu ca au incalcat regulile nu se indreapta,in calitate de fondator,pot sterge acest forum scapat de sub control.

Membrii ce nu respecta regulile doar ne demonstreaza ca nu suntem bune administratoare.Iar eu,nu am decat sa le cred.Analizand problema,va veti da seama ca am dreptate.
Multumesc.

https://sun-time.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum