Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

In ce clasa sunteti?

+42
l3ve
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Luove
gabitzu14
Naito Kei
over~used
Arianna
tzoc
*[Lost^In][Your^Mind]*
Rock Satanic
:.~YUlia~.:
Brit_fan
Dark Fire
DooTzY
BlaK`~aDDicT
cosmyna
Soul Angel
Bibbi
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
stefy^_^stefy
~MaD.KiddoH~<3Ally
Rain Angel
anwca pwca
gr33n_3y3s
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
KittieChaos~DeadlyDesire
kaulina
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
Sunny
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
AliceCullen
Kiss
Silver_Dragon.
Mariko21
pinky
Black Rose
[a].[girl].[like].[me]
X-treme
Cris
46 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

61In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Joi Iul 31, 2008 11:02 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

cosmyna a scris:..oribil clasa a 7a shy a 6a....sper sa fie mai bn la liceu

fatah :| ce ti s a parut tie asa oribil intr a 7a? /:)

preferi a 5a decat a 7a?:O:O never!!!!

a 5a a mai fost cum a fost..da' intr a 6a..matematica[cel putin pt mine] era pur shi simplu INDESCIFRABILA!! nu pricepeam o boaba.nici nu ma chinuiam prea tare s o pricep /:)

http://dootzygirl13.hi5.com

62In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Vin Aug 01, 2008 2:32 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

yo cu matematica am de lucru..mie frik de obiectul asta intra 8a..mai ales geometria..de care mie greatza..o detest!!!!!!!!!!!
si mai ales cu dirigu...vaaai...
poate scap cu viatza:))Ras)):)

63In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Vin Aug 01, 2008 5:21 pm

:.~YUlia~.:

:.~YUlia~.:
Incepator
Incepator

DooTzY a scris:
:.~YUlia~.: a scris:yo trec a8-a
in clasa cu blackaddict :uof?:
insa fatza de ea,mie nu imi este frica ........ nu poate fi mai rea dekt a-7a.. In ce clasa sunteti? - Pagina 3 553158

hey....mie a 7a mi s a parut chiar In ce clasa sunteti? - Pagina 3 474318

la fel shi a 8a.fata de a 5a shi a 6a kre au fost niste scarbosenii :-&..yac!!

da' sa vad ce ma ast intr a 9a :-SS
sper sa fie bn :-SS [-o<

ma stresat putin cl a 7a..mai ales tezele cu sub unic...care in final sau dovedit a fi mai ushoare k cele date la cl inainte..

in rest a fost putin grea materia...insa nu matematica mi sa parut grea, ci fizica

http://vampire-girl1.hi5.com

64In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Vin Aug 01, 2008 5:31 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

mda...:-?

noi[eu,bibb,cosmina] nu am avut treaba cu fizica intr a 7a..defapt..niciodata /:)

noi nu am invatat asa ceva =))

fizica o facem cu directoarea care,directoare fiind,isi permitea sa lipseasca de la multe ore.ea numai ne preda.iar noi..nu ne sufocam cu invatau'..nici ia nu se prea omora sa invatam noi ceva:-j asa ca..:-?? pt noi nu a fost o problema :D

http://dootzygirl13.hi5.com

65In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Vin Aug 01, 2008 8:05 pm

:.~YUlia~.:

:.~YUlia~.:
Incepator
Incepator

profa mea de fizik e asta din punctul asta de vedere......voia sa stim orice ne preda..

de fapt yo nu pre le am la probleme....nu inteleg nik din ele.....

la mate mi sa parut ushor chiar.......

http://vampire-girl1.hi5.com

66In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Aug 04, 2008 9:12 pm

Rock Satanic

avatar
Banat
Banat

a 6 a

67In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Aug 05, 2008 1:22 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

eu acum am trecut a7a si ma cam tem de tezele alea desi stiu ca nu am de ce
oricum am medie buna si in a5a si in a6a
ma rog a5a mai putin dar a6a e buna
damne fizica imi place dar e grea
cat pricep imi place

68In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Aug 05, 2008 1:27 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

nu stiu de ce va temeti toti de teze..:|
va referiti la tezele cu subiect unic?Masca-? daca da sa stiti k sunt mult mai usoare decat cele normale,la nivel de scoala.
asa ca tot ce trebuie sa faceti este sa invatati,nu sa tociti k nu va iese nimic[numai la geografie/istorie merge faza cu tocitu' dar la romana si mate nu :d]
iar daca mediile din anii anteriori sunt bune,nu aveti pt ce sa va faceti griji.totul e ok :X

http://dootzygirl13.hi5.com

69In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Aug 05, 2008 1:33 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

pai am avut in a5a 9.83 si in a6a 9.93
eu ma tem la mate cu oramana pot spune fara sa fiu increzuta ca nu am probleme
am ajuns la faza pe tara la olipiada anul asta dar acolo am primit 10 la literatura si nimic la gramatica
neatentia asta :D

70In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Aug 05, 2008 5:25 pm

tzoc

tzoc
Incepator
Incepator

Majoritatea...sunteti mici Masca bine...eu mis in 10-a PLICTISEALA!

71In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mier Aug 20, 2008 11:23 am

Arianna

Arianna
Incepator
Incepator

a 11 C la Dimitrie Paciurea, profil ceramica si schite :-"

72In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Aug 25, 2008 3:09 pm

over~used

over~used
Incepator
Incepator

a zecea

http://boom.forumz.ro

73In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Aug 26, 2008 10:59 am

Dark Fire

Dark Fire
Senior
Senior

eu intru anu asta in a 5-a Dinti

74In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mier Aug 27, 2008 7:53 am

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

clasa a 10-a. highschool rules! ^_^

75In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Dum Sept 07, 2008 2:01 pm

Naito Kei

Naito Kei
Incepator
Incepator

eu clasa a 9a In ce clasa sunteti? - Pagina 3 926351

http://aienmagaara.hi5.com

76In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 6:06 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

a 8a...baiat mare:))

77In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 8:49 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

si eu as fi trecut a 8-a daca ma dadea mama de la 6 ani la scoala In ce clasa sunteti? - Pagina 3 826575

78In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 8:58 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

adik tu esti a 7a ?

79In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:02 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

DA....offf....si sunt unii cretini in clasa mea(ma refer la baieti)....

80In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:07 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

app de baieti..am citit pe forum ...ca baieti va fac sa suferiti ...nu e chiar asa :)...uni sunt buni cu fetele..alti .... ma abtin sa zic:)).. o prietena de a mea ...a vrut sa se omoare ..ca sa certat cu prietenu ei :)..si prietenu ei era si prietenu meu..si sau despartit ca iau spus uni ca cica e dp autostrada etc etc ..

81In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:08 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Mdea...eu am numai idioti si prost in clasa...nue nici unul de doamne ajuta....si toti porci si enevanti...si etc.....sa te omori doamne...eu nici nu asi plange dupa un baiat..nu merita

82In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:10 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

de la mine din clasa aproape toate fetele sunt de gasca..defapt toate in afara de 2 -3 tocilare

83In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:11 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

gabitzu14 a scris:app de baieti..am citit pe forum ...ca baieti va fac sa suferiti ...nu e chiar asa :)...uni sunt buni cu fetele..alti .... ma abtin sa zic:)).. o prietena de a mea ...a vrut sa se omoare ..ca sa certat cu prietenu ei :)..si prietenu ei era si prietenu meu..si sau despartit ca iau spus uni ca cica e dp autostrada etc etc ..

da..baietii ne fac sa suferim..dar uneori ma gandesc ca poate avem si noi "o bucatica" de vina :D
si..la faza cu autostrada..daca el i-a crezut pe altii...si nu era adevarat..inseamna ca e l-)
dupa mine nu face doi bani.

http://dootzygirl13.hi5.com

84In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Lun Sept 08, 2008 9:13 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

da am reusit sa ii impac...aoleu da greu a mai fost....a 2 a ei erau impacati..da yo nici macar nu stiam :|

85In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 11:46 am

Luove

Luove
Junior
Junior

A 7-a A...acolo am ajuns ca am luat 10 la examenul de engleza Like a Star @ heaven

86In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 12:55 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

eu am trecut a-VII-a:)
Desi as vrea sa fiu a8a dar :((
totusi ma cam tem de anul asta insa :-j

87In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 6:02 pm

Luove

Luove
Junior
Junior

aa eu sunt a 8-a ..am uitat..sa spun asta..era m a 7-a In ce clasa sunteti? - Pagina 3 667167

88In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 6:32 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

vad ca mai multe fete de pe forum au aceeasi varsta ca mine si ma bucur
macar nu sunt cea mai mica ^^

89In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 7:29 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

un baiat inconjurat de multe fete..:P

90In ce clasa sunteti? - Pagina 3 Empty Re: In ce clasa sunteti? Mar Sept 09, 2008 7:31 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

gabitzu14 a scris:un baiat inconjurat de multe fete..:P

stai linistit,nu esti singurul baiat de pe forum

http://dootzygirl13.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum