Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Fuck is good, Fuck is funny....

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Fuck is good, Fuck is funny.... Empty Fuck is good, Fuck is funny.... Mier Apr 16, 2008 9:29 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Trebuie sa fie scris corect din punct de vedere gramatical, fara prescurtari sau mai stiu eu cum, evitati limbajul de chat
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Limbile in care puteti scrie sunt engleza, romana si italiana(care stie)
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Aveti nevoie de un topic propiu, aici veti pune toate poeziile si veti primi comentari de la ceilalti useri
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Momentan nu aveti nevoie de acord!
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Cel care detine un topic de poezii este responsabil de tot ceea ce se intampla pe el si le va comunica adminilor toate abaterile de la regulament
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 La un interval de 7 zile trebuie puse poezii noi daca nu topicul ajunge la arhiva
Fuck is good, Fuck is funny.... 553297 Daca topicul depaseste 20 de pagini acesta nu este dus la arhiva chiar daca creatorul inceteaza sa mai scrie ci este dus la creatii terminate

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» funny-fantasy

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum