Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

De la ce vine username-ul tau?

+32
l3ve
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
dropslipicios
Arianna
ShoSeta
:.~YUlia~.:
Brit_fan
DooTzY
Black Rose
BlaK`~aDDicT
Rain Angel
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
stefy^_^stefy
Silver_Dragon.
~MaD.KiddoH~<3Ally
anwca pwca
gr33n_3y3s
Gothic
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
kaulina
Cris
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
KittieChaos~DeadlyDesire
Sunny
live.laugh.love
AliceCullen
pinky
crina_sasuke kiss love
X-treme
36 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1De la ce vine username-ul tau? Empty De la ce vine username-ul tau? Joi Mai 22, 2008 9:53 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pey al meu vine de la Bugs Bunny personajul din desene...care mai este si tagul meu...k toti acum avem cv cu tagurile ....si cum piretena mea cea mai buna si-a pus Woody eu mi-am pus BBunny( Bugs Bunnny)! Al vostru de la ce vine?>

2De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Mai 22, 2008 11:55 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Pai al meu vime de la cristina adica crina,sasuke personajul meu preferat din naruto si kiss love inseamna ca-l iubesc adica crina_sasuke_kiss love!

3De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Mai 22, 2008 1:34 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

al meu nu prea vine decat de la numele andreea

4De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Mai 22, 2008 6:33 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

yyynnnaaa - mi se spune Yna ... Nr meu preferat e 3 ... Si Yna x 3 = yyynnnaaa

5De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Sam Mai 24, 2008 11:42 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi al meu vine de la o chestie tampita vazuta le un forum :))

6De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Mai 25, 2008 3:46 pm

Sunny

Sunny
Junior
Junior

al meu vine de la sun

http://www.gemon.ro

7De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Mai 25, 2008 3:56 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

pai,al meu vine de la un joc de pe un forum....
acolo era postat un link...si ma rog...zicea ca iti scrii numele si iti da numele tau gotic...
si am intrat si eu de curiozitate si a iesit
Lexy-Kittie Chaos
si
Alexandra-Deadly Desire
mi-au placut amandoua si le-am combinat...si acum imi place numele Kittie^.^

8De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Mai 25, 2008 6:06 pm

#*Pure Energy*#

#*Pure Energy*#
Incepator
Incepator

pey...sunt o persoana extrem de energica de obicei....
De la ce vine username-ul tau? 614494
asa k mi-a venit ideea sa-mi pun nickul pure energy si cu cateva stelutze si diez De la ce vine username-ul tau? 635469
a fost mai mult ceva pe moment... Fericit

9De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Mai 25, 2008 9:00 pm

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

povestea username-ului meu e mai complicata
trebuia sa ma inscriu pe un forum LaFee si m-am gandit sa imi aleg un username legat de ea
asa am ales partea cu Fee
iar Schwarz inseamna negru in germana. imi place aceasta culoare, ma imbrac destul in negru, plus imi place la fel de mult melodia Schwarz de la TH
asa a iesit SchwarzFee, in traducere ar fi ceva de genul : Zana Neagra Cool
de atunci m-am inscris pe toate forumurile asa, mai putin pe al meu, unde sunt FicFreack!
THE END
Ras

10De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Lun Mai 26, 2008 7:48 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Si eu ador melodia aceea de la th :)),nu am vazut pana acum nik-ur ce se inspira din melodiile lor :))

https://sun-time.forumgratuit.ro

11De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Mar Mai 27, 2008 6:54 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

pey usernameul meu KAULINA vine de la porecla mea
sa va zic povestea:

Intr-o zi s-a facut o conf pe mess si nuj ce mi-a venit si am zis ca de acum ma numesc Kaulina si asa ma stiu toti pe toate forumurile pe care sunt inregistrata sunt kaulina sau pinkie milkie

oricum acum toti ma intreaba daca sunt Kaulina de pe forum nu cont care forum:))

http://www.creation4all.darkbb.com

12De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Iun 01, 2008 8:11 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi Lil 'Princess nush de unde vine adik stiu ca mi-a venit intr-o zi si [presupun ca inseamna "Mica Printesa" :X:X:X:X De la ce vine username-ul tau? 134418

13De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Mar Iun 17, 2008 1:17 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

usernameul meu este numele cele mai tari melodii de la cea mai tare trupa de gothic extreme cu influente black,Cradle of filth .....restule de ,,ornament"......

14De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Mar Iun 17, 2008 4:57 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

stelutzaa verde - imi plac stelutzele si verdele.
simplu, nu?

15De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Mier Iun 18, 2008 1:56 pm

Gothic

Gothic
Incepator
Incepator

Gothic- de la stilul pe care il adopt

16De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iun 20, 2008 10:30 am

gr33n_3y3s

gr33n_3y3s
Incepator
Incepator

:asd: ....ahamz....al meu vine de la faptul k imi place culoare verde fffff moolt... De la ce vine username-ul tau? 926351 si k am ochii verzi...bn ..adik caprui spre verde.. :asd: De la ce vine username-ul tau? 635469

17De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iun 20, 2008 10:33 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi hmm la mine este ca imi plashe enorm de moolt verdele si cu o gandire verde adik echilibrata si dulce a iesit * ThInK GrEeN *

18De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iun 20, 2008 11:29 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Luna - E personajul meu preferat din Hp, si intodeauna mi'a placut sa visez privind'o in foecare seara.

19De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Iun 22, 2008 5:38 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

e porecla mea :D:D
asha ma striga prietenii :D:D
:X:X:X

http://www.cool4u.forumotion.com

20De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iun 27, 2008 10:50 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

poi....a meu...
\~MaD.KiddoH~<2Ally

vine de la faptul k sunt foarte foarte nebuna..si nu imi palce crazy..ami bn mad..si kiddoh pt k ink sunt un copil:):)

iar <3ally cuz she iz ma best frend:X:X:X[ftetele de pe funny stiu:D]

21De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iul 04, 2008 12:10 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

catty-de la numele meu catalina,la scoala toti imi zic catty
angel-ei bine,fostul meu coleg de banca,imi spunea angel.

22De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iul 04, 2008 1:44 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

al meu vine de la numele meu stefy

23De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Mar Iul 08, 2008 11:06 am

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

al meu.vine.de.la.porecla.mea. :D

24De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Iul 10, 2008 9:21 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

Username-ul meu vine de la primul nume al meu stefania-adica stefy si am pus ^_^...

25De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Vin Iul 18, 2008 2:01 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

deci, userul meu vine de la melodia when i'm gone 3 Doors down:X:X:X


pur si simplu o ador

daca vreti, vb pe mess si va dau melodii de la ei:D

26De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Iul 24, 2008 4:28 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

when i'm gone e a lui simple plan :| . iar incepe artistii astia sa-si fure mel intre ei ....

nick-ul meu de Rain Angel e rezultatul de 3 saptamini de clocire de un nick bun fara sa ating internetul . cum imi place ploaia ma gandisem la Rain. In momentul ala ma uitam la o poza de un inger in photoshop .. si am zis Rain + Angel de ce nu ?
surpriza a fist ca dupe cateva search cu google , s-au mai gandit si vreo cateva milioane de persoane vorbitoare de engleza :|. Oarecum la nick-ul asta nu am sa rezunt la fel cum am facut cu Sky , BlueSky , 5ky , Ice Eyes sau Iceghost (si diminutivele in 1337) . Asa ca raman cu asta pana nu-mi vine alta idee "geniala". Mai grav e ca atunci cand am adaugat si Bow ca "middle name" , prietenii astia ai mei au modificat de la RainBow ~ RainBobo , la care bobo in spaniola e un cuvant cu sensul de tampit/el . :-w =))

27De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Joi Iul 24, 2008 4:55 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ahh, da, au scos si simple plan o astfel de melodie
si probabil ar fi trebuit sa se numeasca melodia love me when i'm gone
dar si la simple plan ar fi trebuit sase numeasca altfel:-?

28De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Iul 27, 2008 9:14 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

nikul meu..vine..de la placerea mea imensa de a purta negru..si in general imi place nonculoarea...tinand cont de genul de muzik pe care il ascult..mi se pare normal Fericit

29De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Dum Iul 27, 2008 10:10 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Vrei sa spui ca tu reusesti sa tii minte nickname-ul tau?? Cu toate cifrele alea in fata?? Oh, God, esti thare :))

http://h2o-x.wikiforum.ro

30De la ce vine username-ul tau? Empty Re: De la ce vine username-ul tau? Lun Iul 28, 2008 1:39 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

Ras)))cifre apar aici..simi pare rau...pt ca atunci cand maim scris nikul am pus o cruce..iar aici vad ca apar aceste cifre..
deci mie usor:)):))pun crucea..si asa obtin kestiile alea multe si indescifrabile:)):))

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Nota username-ului

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum