Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Comm'uri la creativitate

+4
Silver_Dragon.
Cris
Black Rose
X-treme
8 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Comm'uri la creativitate Empty Comm'uri la creativitate Vin Mai 23, 2008 10:15 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

scuze ca spun dar am vazut niste comenturi de kkt la creativitate care vreau sa va spun k nu-mi plac de loc cum ar fi :frumos...imi plc" sau "astept nextul" am mai discutat despre asta dar vad k nu va intra in capushor deluk si ma enervati sincer si Sister poti sa-mi dai ban dak vrei dar eu zik doar ce ma deranjeaza...

2Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Vin Mai 23, 2008 1:22 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Ooh, si pe mine ma enerveaza sooper tare faptul ca primesc niste commenturi de genu "Foarte interesant... nextu`" sau "Imi place ... nextu`" si am scris la ficu` meu ca nu mai pun niciun next daca nu primesc macar un comment ca lumea.... ce naiba??? Va e greu sa scrieti 3-4 randuri acolo???

Poate ar trebui sa vorbesc cu Adminele si anumitele persoane [ Comm'uri la creativitate 553158 ] care fac asa sa fie pedepsite... Adik doar uitati`va de cate ori am scris pe SnowFlower ca vreau commuri mai lungi si nici macar in acest moment nu am primit comm mai lung de 1 rand jumate [un rand e facut de ... sau !!!] !!!

Chiar ma seak rau asta si ash vrea sa se rezolve problema....


Pana atunci, nu mai pun next la SnowFlower.... nu mai intereseaza Comm'uri la creativitate 553158

http://h2o-x.wikiforum.ro

3Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Vin Mai 23, 2008 5:02 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Exact asta e motivul pentru care eu nu las commenturi.Insa sa stiti ca am citit toate ficurile si am vizionat galeriile de la "computer talents"(care mai e doar una in afara de al meau dar...)Daca intru iar cum am acut pe Girlz in reguli...o sa se piarda si acest forum si nu vreau acest lucru.Sa speram ca vom avea commenturi mai lungi...insa asta nu depinde de admini ci de persoanele implicate.

https://sun-time.forumgratuit.ro

4Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Joi Iun 05, 2008 1:22 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

insa eu(nu va suparati)nu sunt deacord cu asta!ce sa scriu,daca n-am ce scrie,si apropo,la snowflower eu am scris mai mult de 4 rinduri fara !!!!!!!!!!!!! sau .................a!de ce nu sunt deacord,pentru ca citeodata imi place fikul dar nustiu ce sa scriu si scriu :imi place!bravo!felicitari!next sau:fikul asta e chiar super!imi place,next.si ce sa mai scriu?
desigur,citeodata am ce scri,cum ar fi:super fikul.anna asta e asa o tradatoare,stiu ce inseamna sa fii tradata de prieteni,am patit si eu asa ceva.deci,te urasc anna!stii ce mi-e interesant,oare ana va depune juramintul in fata lui Set?iatasa,aici am ce pune.

5Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Joi Iun 05, 2008 1:30 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Daca nu sti ce sa mai scri,nu mai scrie nimic,decat sa umpli acolo cu[,]cuvinte goale...

https://sun-time.forumgratuit.ro

6Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Joi Iul 10, 2008 9:30 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

SI eu am postat doar cateva cvinte dar de multe ori nu prea am ce sa postez...

7Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Vin Iul 18, 2008 2:08 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

stiu senzatia stefy...


nu ai inspiratie, sau poate esti plictisita

dar stii ca trebuie sa postezi... si scrii cateva cuvinte

crede-ma ca si mie mi s-au intamplat chestii de astea...

8Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Mier Aug 20, 2008 2:41 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

mie mi se pare dovada de superficialitate din partea celor care citesc sa lase un comm de un rand.

dc tot citesti trebuie sa iti exprimi cumva parerea despre ce se intampla, nu pot sa cred k nu ramai cu o anumita idee in cap dupa ce termini de citit un next sau macar iti dai cu presupusul ce va urma!

sincer daca as avea un fic(dar nu am Ras ) as prefera sa primesc 3 comm-uri cuprinzatoare decat sa primesc 5-6 de 1-2 randuri!

solutia pt asa ceva cred ca este urmatoarea: adminele si moderatoarele trebuie sa dea exemplu cum sa fie un comm, daca si voi puneti "vreau next imediat, in momentul asta, e misto"(cum am vazut eu undeva :uof?: ) nu se va schimba nimic!

oricum eu cand las comm-uri le fac lungi pt ca asa e stilul meu! poate invata si altii! Comm'uri la creativitate 134418

9Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Mier Aug 20, 2008 3:36 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Nu am cum sa ii stimulez sa faca commenturi lungi...doar prin exercitiu te poti obisnui cu asta...

https://sun-time.forumgratuit.ro

10Comm'uri la creativitate Empty Re: Comm'uri la creativitate Joi Aug 28, 2008 3:18 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Adevarul e ca nu prea citesc ficuri pe forum ....
Insa pe cele care le citesc banuiesc ca las commuri acceptabile.
Si ah! Bia ai dreptate . Daca nici adminele nu lasa commuri potrivite, atunci ce sa ast de la usheri...
Oricum ...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum