Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

No title

+2
Crazy town
X-treme
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1No title Empty No title Sam Mai 24, 2008 7:59 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

2No title Empty Re: No title Sam Mai 24, 2008 8:21 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Personajul principal este mistoooo
dar mai vreua sa vad personaje
cam putin
Pune prima parte

3No title Empty Re: No title Sam Mai 24, 2008 8:26 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

Imi place foarte mult personajul
Imi place numele si poza si astept in continuare prima parte si mai multe personaje(continua ficul)

4No title Empty Re: No title Sam Mai 24, 2008 8:31 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

O poveste ca a mea nu ar fi trenuit spusa niciodata.

M-am nascut In N Chinei, intru satuc mic si linistit, nimic nu conta pentru mine, nici faptul ca era saraci nimic, pana cand mama mea s-a imbolnavit de o boala cumplita, numita cancer, care mai apoi ne-a distrus toata fericirea si totodata si toate visele.Dar asta nu a fost totul, intr-o zi un domn i-a facut o oferta tatei parca imi mai amintesc si acum acele cuvinte "Va promit ca la oras nu-i va lipsi nimic, si in plus pe langa invatatura dumneavoastra veti primi si suma de 500$" acea suma de 500$ era o suma imensa pentru tata asa ca a acceptat i-ar eu am fost trimisa imediat la oras...stateam la un fel de orfelinat impreuna cu alti copii care nu ma bagau in seama, lucru care m-a afectat foarte mult, insa totul mergea bine la scoala, notele mele erau de la 8 in sus in clasele I-IV iar profesorii erau mandri de mine, insa din clasa a V notele mele sadeau tot mai mult si mai mult in asa fel incat am fost data afara din orfelinat, ramanand pe strada

5No title Empty Re: No title Sam Mai 24, 2008 8:38 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Dc ai fost data afar pt ca nu mai erai asa de buna???Ce tampenie.....
Ce viata,maca-sa a murit de cancer,Tactu a vrut sai faca bine si intr-un fel ia facut,dar intr-un fel ca a fost data afara...
\Ce viata,pana acuma!!
Pune nextul ca sa vedem si mai multe personaje!!

6No title Empty Re: No title Dum Mai 25, 2008 7:27 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte trista aceasta parte!Mi-au placut si personajele!Saraca fata a ajuns pe strada.......pentru ca a fost dat afara de le orfelinat pentru ca nu invata asa bine!
Nextul plzzzzzzzzz

7No title Empty Re: No title Dum Mai 25, 2008 8:07 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Hm.. in primul tand ador pozele cu ea No title 858435
Povestea e trista... a fost trimisa la un orfelinat iar asta nu e asa de bine... mai ales ca a fost data afara. Ast next

8No title Empty Re: No title Dum Mai 25, 2008 10:55 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Viata pe strazile Chinei nu este asa de usoara precum pretind unii, mananci ce apuci de pejos si dormi pe bancile din parcuri, asta pana intr-o zi cand o femeie imbracata foarte frumos se apropie de mine si spune:
"Aceasta este numai buna, e putin cam jerpelita dar e buna, cred ca putem face ceva din ea, mai ales ca este frumoasa"
Aceste lucruri m-au bucurat putin. Apoi am fost dusa intr-o casa, spalata si imbracata frumos. Mi s-a dat si o camera in care stateam cu inca o fata, pe care toata lumea o striga Balonas.
"Asta este doar inceputul vietii de gheisa" imi tot spunea Balonas cand eram suparata. "Nu-ti face griji, aici esti protejata" insa pentru mine fiacare zi era un chin, trebuia sa curat camerele celorlalte gheise, sa sterg pantofii si sa spal vasele. Asta pana cand conducatoarea aceei case a venit la mine si mi-a zis ca ma va trimite la scoala de gheise...

9No title Empty Re: No title Dum Mai 25, 2008 12:15 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

::*: No title 474318
Ce doamna buna!!este bine ca a luat-o la ea in casa!!
Nu este chiar usor sa traiesti pe strazi!!
SUnt foarte curioasa ce va face in casa acolo!!
Pune nextul!

10No title Empty Re: No title Dum Mai 25, 2008 12:31 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

e foarte frumoasa povestea si foarte trista
Nu-i bine sa stai pe strazi si acea doamna a fost foarte buna ca a luat-o la ea acasa, dar de ce a ramas pe strada?Pentru ca luase note mai mici in clasa a cincea sau de ce? Like a Star @ heaven

Nextul No title 474318 No title 992644

11No title Empty Re: No title Mier Mai 28, 2008 7:59 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

..insa asta nu s-a intamplat, ani treceau prea repede si eu nu lucram ca o gheisa ci ca o servitoare a ei...asta pana cand intr-o noapte in casa ai intrat cineva necunoscut, zgomote stranii se auzeau in usa...iar niste tipete grozave m-au panicat, eram speriat asa ca m-am facut ghemotoc langa geam, am inceput sa plang, cineva se indrepta cu pasi repezi spre camera mea, in clipa urmatoare usa se deschise iar pe ea a intrat o persoana inmbrcata in negru care m-a insfacat, de aici nu ma stiu nimic, stiu doar ca casa a luat foc, iar pe cei din casa nu i-am mai vazut niciodata.
M-am trezit intr-o incapere roz, bine luminata, iar cineva statea la capul patului meu, deschid ochi si ma uit in jur, acea persoana era un barbat, care se uita zambind la mine...
"Buna-dimineata somnoros-o, dar mult ai mai dormit..."
"Unde sunt? Cine esti?"
"Scuze ca sunt cam nepoliticos, eu sunt Aidam, si nu-ti fa griji aici esti in suguranta"
Nu stiu in ce suguranta eram dar stiam cu siguranta ca ma simteam cam rau, asa ca spun
"Ai ceva de mancare"
"O sigur asteapta putin, vin imediat..."
Dupa putin timp vine cu un sendwitch urias....pe care mi-l pune pe pat....

12No title Empty Re: No title Joi Mai 29, 2008 7:12 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

:uof?: ce pacat ca i sa ars casa!!
dar acum este bine ca i are pe adam langa el,este mistooo intr-un fel!!
dar oare cat la suta ar fi in siguranta la ek???
este mistooo sa pui nextu No title 474318 No title 518895

13No title Empty Re: No title Joi Mai 29, 2008 1:35 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

foarte frumoasa partea asta,imi place mult fikul si vreau sa vad si nextul...chiar vreau sa vad cat va sta si la barbatul asta Aidam si daca va fi chiar in siguranta

No title 474318

14No title Empty Re: No title Lun Iun 02, 2008 5:01 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

e foarte mishto fikul!!!!! No title 474318 dar nu mai sctie cu litere asa de mici te rog mult.stau aproape de monitor ca sa vad.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum