Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

My secret jurnal...

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1My secret jurnal... Empty My secret jurnal... Mar Iun 03, 2008 7:51 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

deci,jurnalul meu combinat cu minciuna.eu ma numesc catalina si am folosit mumele meu.numele nu e adevarat,mai ales a ioanei,are internet si sa vada ca scriu asta....mai ales ca aici e real dar nu fictie.uuuuu!!!!!!!!!!!ce miar face!!!!!!!!!!!luminita e numele adevarat al prietenei mee,in care ma pot baza mereu,stiu asta.

"of,ce zi,va vine sa credetzi,4 la romana si 6 la matematica!nu e super!si,plus la asta am mai si avut azi un test la engleza.ooof!daca iau 5 o sa fiu norocoasa!si inca ceva,am vazuto cuprinzinduse pe "prietena mea cea mai buna" cu dusmana mea de moarte Ioana!a fost groaznic!mia zis ca nu are nevoie de mine.dupa cite am facut pentru ea,am incurajato,in fiecare zi mergeam in parc,ea plingea pentru ca ioana a tradato si eu o compatimeam,dar ea,ce mia facut!ine ca nu iam spus nici un secret!!!!!!!altfel ar sti sti pina acum toata clasa.si prietena mea,luminita,mia spus ca ea nu e o prietena adevarata,nu am crezut-o acum,catalina(eu),sufera consecintele!uf!!!!!!!!miine merg in excursie cu colegii mei debili,la 8 trebuie sa fiu la viceu,oi,cer scuze la liceu(scoala).mergem la Orheiul vechi.am fost acolo de 100 de ori,bine,nu de o suta,doar odata dar imi inchipui ca va fi o plictiseala totala!!!!!!"

deci,smilesul pentru ziua de azi e..... My secret jurnal... 391215 My secret jurnal... 391215 My secret jurnal... 391215

cod secret:3 k d 6 3 s 8 d d 4 8 8 4 g.


deci,ce parere avetzi despre prima parte?e interesanta?



Ultima editare efectuata de catre Luna Lovegood in Sam Iun 07, 2008 7:55 am, editata de 2 ori (Motiv : cod secret)

2My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Mar Iun 03, 2008 8:20 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Da ... e interesanta ... dar poate ar fi mai bine daca ai incadra mai bine in pagina cele scrise ...
E destul de greu de citit cand scrii fara pauze, fara semne de punctuatie puse klumea ... si e chiar suparator la ochi. In rest, cele scrise sunt ok ;)
Bravo ... felicitari!

http://h2o-x.wikiforum.ro

3My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Lun Iun 09, 2008 8:25 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

"am fost in excursia aia stupida,ei,ce sa spun,nimic interesant in afara de faptul ca niste fete din ultimul rind au baut bere iar andreea(fosta prietena a mea cea mai buna despre care scriam mai sus) a stat cu ele."

"cind am iesit din autocar un baiat Sergiu(numele schimbat)ma astepta sa ies eu sa-mi propuna nustiu ce fleac.si stiti caree fleacul ala,sa merg cu el la tabara,doar oi doi!am acceptat asa ca acum trebuie sa plec cu el la tabara"

4My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Lun Iun 09, 2008 8:54 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

E super , dar aproape acelasi lucru lai scris si in celalalt fic al tau. Oricum mie imi place si astept continuarea.

5My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Mier Iun 11, 2008 11:34 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

peste 2 zile la tabara:
ne arata camerele,eu am stat cu niste fete de treaba iar el cu niste baietii alcoolici care-si bateau joc de el si dea-ceia venea des pe la mine prin camera.insa se pare ca o fata de la mine din camera a inceput sa se indragosteasca de el.deci,prima zi la discoteca seara.noi dansam iar sergiu vine linga mine si-mi spune:
-este un concurs miine seara,cea mai potrivita pereche.
-si...
-vrei sa participi?
-ce intrebare,as participa dar nam pereche.
-ai.
-cine.
-cineva care sta acum in fata ta.
-tu??????
-da!
-asta ce-a fost,ca o declaratie sau ce?
-un fel de declaratie....
fata din camera mea care-l placea a auzit toate asta,de nde sa stiu eu ca intre mine si ea va fi ceva dusmanie din cauza lui.eu nu-lplaceam dar nu vroiam sa-i ranesc sentimentele si iam spus:
-bine dar sa stii ca eu...nu te supara...imi pare rau rau dar nu te plac...dar o sa particip la concursul ala.
el ramase trist si privea la luna care era plina si ff frumoasa.imi parea rau pentru el dar cum sa-i spun cal plac cind de fapt nu-l plac!
eu am plecat apoi fata aia care-l placea vine linga el si-i spune:
-ce idioata!
-ba,nu,nu e.
-de ce crezi asta?
-nu poti schimba sentimentele unui om,dacaea nu ma place,asa a vrut dumnezeu!

fata aia a pus gind rau pe mine pentru ca spunea in sinea ei:
"o sa vezi tu ce-ti fac eu"o sa ma razbun pe tine!"

6My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Mar Iun 17, 2008 6:24 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

E sooper povestea...e adv?app...tipa aia...c invidioasa..dar mi-a plaqt ce i-a zis el...a pus-o la puct...pacat k nu placi ptr k ele pare dragutz y pare k tzine intr-adevar l u....."nu poti schimba sentimentele unui om,dacaea nu ma place,asa a vrut dumnezeu!"-chear e matur...mai rara baietzi asha

7My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Mier Iun 18, 2008 9:55 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

se anunta concursul de cea mai potrivita pereche.am participat eu cu sergiu.

-prima parte e ca baietii trebuie sa spuna o declaratie de dragoste fetelor si invers"
el spunea-a rasarit cumva soarele a doua oara,o nu,este ingerasul meu iubit.imi faci zilele mai bune.e iubesc puisorul meu.

deodata simteam cum ma indragosteam,el spunea aceasta declaratie din suflet,ma indragostisem,stiu sigur!

eu ii zic:
ceia ce am spus ieri nu era adevarat,de fapt,mi-am dat seama ca te iubesc mult.mai mult decit orice pe lumea asta.te esti soarele meu,esti viata mea.te iubesc.

toata lumea se uita la noi si toti erau curiosi ce i-am zis eu ieri.

8My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Mier Iun 18, 2008 10:24 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

awwwwweeeeee:X :X :X :X

ce cute!!!!

va iubiti!!!!


yaaaaaaay!!!

e rost de combinatie:X

9My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Dum Iun 22, 2008 10:10 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

stiti ceva?cred ca o sa-l inchid,problema e ca nu am idei ce sa scriu si oricum nu e interesant...

10My secret jurnal... Empty Re: My secret jurnal... Dum Iul 27, 2008 7:31 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Okey. Deci :

Diary Closed!

http://h2o-x.wikiforum.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» jurnal.va rog cititi!

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum