Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Matrix si Harry Poter

+3
gr33n_3y3s
X-treme
Silver_Dragon.
7 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Matrix si Harry Poter Empty Matrix si Harry Poter Mier Iun 04, 2008 9:14 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ador filmul Matrix si Harry Poter.voua va plac?am citi si cartile Harry poter dar filmul mia placut mai mult!nush de ce.

2Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Mier Iun 04, 2008 9:28 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Matrix imi plc si mie...avem unu in cls care cred k i se spune drept jignire ca el nu este puternic si este mai mult fetita i se zice Neo....Hp nush...e cam tras depar dupa parerea mea...
si urasc actorul care il joaca pe HP....in rest toti is OK....

3Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Vin Iun 20, 2008 10:59 am

gr33n_3y3s

gr33n_3y3s
Incepator
Incepator

:uof?: :uof?: :uof?: Matrix la-m vazut de vreo 4 ori..si tot nu am inteles...filmul....tot

..oricum e fain

imi place molt si hp.... Matrix si Harry Poter 926351 am vazut toate filmele...dar nush actorul care il joaca pe hp...e simpatic in film...dar in realitate...km lasa de dorit.. :uof?: :uof?: .. :asd:

4Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Mier Iul 09, 2008 5:10 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

2 filme de caca : dupa primul film sau/si a doua parte .. se prostesc cu o gramada de efecte speciale , cat mai multa actiune cat se poate de multa pe efecte speciale si putin dialog

e dupa al treilea film cu hp , nu m-am mai uitat la nici unul findca tot paisajul de fundal era generat pe pc , nici macar nu mai era filmat la hogwards sau macar un studio...

sunt mare fan de emma watson barosan haaaapy Ras

5Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Mar Iul 22, 2008 9:29 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

haha

eu ador hp:X:X:X:X

am citit toate cartile Matrix si Harry Poter 858435

cat despre matrix, l-am vazut doar de 2 ori....

6Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Mar Iul 22, 2008 8:03 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

iar te dai mare Rain...

Edit by Black Rose : Scrieti va rog mai mult! Nu postati de dragul postului, ci numai daca aveti ceva de zis! Plus ca exista o regula, pentru cei care au citit regulamentul, care spune asa :

3.Posturile trebuie sa aiba cel putin 2 randuri.Daca gasim posturi deastea le stergem imediat.De asemenea,daca gasiti voi,le postati la "Avertizari si Reclamatii"
Daca repetati greseala aveti warn
Exceptie:Jocuri
Matrix si Harry Poter 15941


So : editeaza repejor sau ai sa te trezesti "amintita" la "Avertizari si Reclamatii"

P.S. : Rain nu mi se pare ca se dadea mare DELOC! Doar isi zicea parerea, ce e rau in asta??

7Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Mar Iul 22, 2008 9:24 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Nu am vazut "Matrix" si nici nu imi doresc sa-l vad.

Am vazut in schimb toate cele 5 filme Harry Potter de pe piata. Primul e destul de dragut, dar faptul ca au fost omise foarte bulte chestii din carte importante, ii cam strica tot farmecul.

A doua carte mi-a placut cel mai mult. Efectele speciale sunt marpha + ca finalul este absolut superb >.\\. Mi-a placut cand zburau cu masina [a fost foarte tare efectul asta] si lupta de la final ... desi Phoenixul arata cam aiurea ... cam spalacit.

Al treilea film e absolut dezonorant pentru carte. Nu mi-a placut deloc, deloc. Efecte speciale slabute, evenimente importante emise sau schimbate. Singurul lucru bun la film era ca actorii erau foarte sweet. Atat.

Al patrulea ... hmmm... asa si asa ... Destul de funny pana la momentul mortii lui Cedric. Chiar au fost niste faze la care am ras cu lacrimi ! Balul a fost frumos ... nu spectaculos, dar frumos. Si problele ... m-m ... slabutze ... nimic special, ma asteptam la mult mai mult.

Al cincilea e cel mai nasol. Daca nu stii cartea, nu pricepi nimic din film. Cam atat. Intr-un cuvant : aiurea.

Actorii .... acceptabili, desi nu se ridica la nivelul asteptarilor mele .

http://h2o-x.wikiforum.ro

8Matrix si Harry Poter Empty Re: Matrix si Harry Poter Vin Aug 01, 2008 5:51 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

[quote="Black Rose"]Nu am vazut "Matrix"


nici yo /:)
shi...harry poter...nici cu ala nu prea m am omorat.
adik...imi place numai ca..:-??
ori nu am timp,ori nu am chef.iar mie nu mi place sa ma uit la filme singura :-S.decat dak sunt la tv

http://dootzygirl13.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Harry Potter 4 [ Blend ]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum