Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

[only me] <3

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1[only me] <3 Empty [only me] <3 Dum Iun 08, 2008 9:11 am

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

8 iunie 2008

Ooooh...niciun Dear Diary!

^_^. Asa.Sa nu ma consideri chiar atat de dura,okay? :)) .
Ieri a fost o zi...oh... like OMG :| A fost geniala... chiar daca nu mi-am stapanit lacrimile la un moment dat :(
Nu stiu daca stii cat de naspa e sa-l vezi iesind pe poarta scolii cand esti constienta ca n-o sa-l mai vezi acolo niciodata... Cat de aiurea pot sa ma simt cand stiu ca s-ar putea sa nu-l mai vad niciodata... Cat de proasta ma pot simti,doar pentru ca el habar nu are ceea ce simt. Pentru ca nu i-am aratat...

asa gandeam joi. A fost ultima zi de scoala a celor de a 8-a. Bye bye sweetty [only me] <3 84916 Si totusi habar nu avea si nici nu cred k o sa aiba vreodata, ca a lasat in urma pe cineva care chiar tine la el.

Ieri am iesit cu Anca. Ne-am dus la teren... Era si *him* (tipul de kre imi place..prea mult) acolo. Chiar cand credeam ca n-o sa-l vad prea curand. Am stat mult timp cu gasca lor...am ras...
Am plecat de acolo.. si mi-am dat seama ca merita prea mult. Ascultam o melodie mult prea sad,mi-au dat lacrimile,nu stiu din ce motiv... Ne-am mai intalnit cu el.

Spre seara a venit exul meu. (e varul unei colege) Am stat...cu el...destul de mult timp.Prea simpatic baiatul... Cand am plecat l-am vazut din nou pe *him*. Si acum imi dau seama ca nu l-am pierdut.. o sa-l pot vedea de multe ori...O sa pot sta cu el,chiar daca intr-o tacere muta... fara sentimente de ambele parti.
Am zis si spun a nu stiu cata oara,ma bucur ca macar stie ca exist...Macar exista si el pentru mine...
Si daca o sa-mi fac destul de mult curaj,o sa-i spun ce simt,in momentul acela n-o sa ma mai intereseze de nimic altceva.

2[only me] <3 Empty Re: [only me] <3 Mier Iun 11, 2008 11:51 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

mmm!imi place!poveste de dragoste!uraaaa!imi place asa ca nextu please!

3[only me] <3 Empty Re: [only me] <3 Mar Iun 17, 2008 10:16 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

super:X
totul se invarte in jurul acestui *him*

acestui necunoscut!

super tare:X

mai vrem!

4[only me] <3 Empty Re: [only me] <3 Dum Iul 27, 2008 7:29 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Nici tu nu ai mai scris de aproape doua luni aici ... Limita este de o saptamana, si daca nu mai scrii ceva pana maine, iti inchid jurnalul!
Come on!
[only me] <3 553158

http://h2o-x.wikiforum.ro

5[only me] <3 Empty Re: [only me] <3 Lun Iul 28, 2008 1:37 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Topic mutat la arhiva , daca o vrei inapoi da-mi un mp.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum