Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Iubitii nostrii

+18
cosmyna
Rain Angel
~MaD.KiddoH~<3Ally
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
stelutzaa verde
inocent_girl
Silver_Dragon.
kaulina
Mariko21
Crazy town
X-treme
Cris
[a].[girl].[like].[me]
Black Rose
AliceCullen
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
22 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Iubitii nostrii Empty Iubitii nostrii Mier Apr 16, 2008 10:29 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Ok!Deci aici vorbim despre iubitii nostrii!Ati avut vreodata?Daca da spuneti-ne despre el si experienta voastra!
Io nu am avut nicun iubit pana acum dar m-am pupat cu unu (nu m-am sarutat,doar m-am pupat)

2Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Mier Apr 16, 2008 5:03 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Poi nu am avut.. si nu am... insa il plac pe unu si el ma place... Cu greu dar am descoperit si mi-a spus... Acum ne-am certat si nu am mai vorbit de sambata. Eu insa nu am sa ma impac cu el, nici macar daca imi cere iertare.

3Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Apr 17, 2008 11:41 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

NU vreau sa imi amintesc despre asa cva .... Sa spunem ca am avut anu trecut, da a fo o relatie de 1 sapt sau mai putin, si aia la baskalie ... O prostie

4Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Apr 17, 2008 5:49 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Poi eu "cik" am prieten ... De vreo 2-3 luni, nici nu mai stim.
Ne iubim mult, doar ca sunt cam toate impotriva noastra ... si desi unele persoane sunt de partea noastra , si ne sfatuiesc sa iubim liber si sa nu ascultam gura lumii, marea majoritatii si parintii nu sunt de acord.
De sarutat, evident ca o facem ...
Clipele petrecute park sunt rupte din basme numai ca se termina atat de repede...

http://h2o-x.wikiforum.ro

5Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Apr 17, 2008 7:05 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

Oh... p primul iubit pe bune l-am avut iarna asta...15 ani jumate' (el)
dar a fost total aiurea,pentru ca eu stau in Bucuresti si el in Constanta... (ne-am cunoscut cu ajutorul unei ff bune prietene de-a mea,care e verisoara lui... a venit in oras la mine el)
a durat doua luni... ne-am despartit la initiativa mea,nu ne certasem nici macar odata pana atunci. dar...eu simteam ca nu mai merge,nu mai eram atasata de el ca la inceput... + k incepuse sa-mi placa un tip din scoala


acum ce pot sa zic...imi plac doi baieti :| unul dintre ei de muuuult... ( e tipul kre imi placea knd m-am despartit de prietenul meu...) si celalalt de vreo luna... amandoi au 15 ani :| ( a 8-a )
si...nusht...de primul...sunt fff atasata...imi place extrem de mult
la al doilea am impresia k se transforma doar in simpatie si ca am crezut prost la inceput... dar cu el am ceva sanse,din cate stiu :|

6Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Apr 17, 2008 8:30 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Eh,eh,cate nu as comenta aici.As vrea totusi sa incep cu inceputul ^.^

Un prieten(scuzati,insa termenul "iubit" in vocabularul meu suna..aiurea)inseamna o persoana care te intelege,o persoana ce stie sa te faca sa zambesti.
In cazul meu,asta s-a intamplat doar o data.

Cred ca primul prieten l-am avut in clasa a 5-a,asa imi amintesc.Era un baiat de care eram total inebunita!Era un baiat drazut,aratos,ce era vanat de multe alte fete.Eram tare mandra ca am reusit sa pun mana p el.Asta pana dupa o luna...a inceput sa ma cam enerveze,insemnand ca nu mai statea cu mine ci prefera compania altor persoane.An jurat ca de atunci nu voi mai avea prieten.Am gresit...o noua dragoste a aparut in vara din 2007.Eh,eh,da,dragostea mea adevarata.Se numeste Cristi,e in clasa a 7-a,la o alta scoala,din pacate.A facut odata antrenament cu noi,la volei,martia jucam cu baietii,si m-am indragostit de el pana peste cap!Au urmat altele,si altele,pana ce am aflat ca s-a mutat in cartier la mine.Ce fericita am fost!Asta era pe la inceputul lui Aprilie.Intr-o zi,cand eram singura afara,ascultam muzica,a venit pe la spate si m-a speriat,am cazut pe jos =)) m=a ajutat sa ma ridic si am mers pe banca sa vorbim.Am vorbit cel putin 2-3 ore.Pana ce la un moment dat,ne-am impartasit sentimentele.Aceasta iubire a durat pana acum cateva saptamani(dah,deasta eram inainte suparata) pentru ca am fost "Descoperiti" pe parinti.Asa ca...s-a terminat.Desi inca il mai iubesc :(

https://sun-time.forumgratuit.ro

7Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 8:53 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Ce trist... imi pare rau pentru voi.. deci parintii nu va lasa impreuna? de ce nu incercati sa fiti impreuna in secret?

8Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 9:04 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

NIciodata parintii nu's de acord cu iubirile :(:(:( ... Stiu faza:(:(:( Pacat ca voi va iubitzi ...

9Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 9:16 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Cat de trist pink'a!:( m-ai facut sa plang, dar park povestea ta cu ala cand erai in cls a 5-a imi aminteste de cea mai buna prietena a mea care a pus mana pe un baiat vanat de alte fete!Neuroni la plic stie cine este!Insa norok meu!!!sau ghinion nu am iubit dar am iubit!!!Dar eu nu's prea sentimentala asa ca nu am plans!!!

10Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 9:17 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

La mine sunt!Pe mine a zis ca m-a lasa cu iubit! :D

11Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 9:36 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Mama m-ar omora daca ar afla ca nu am terminat definitiv.E mai bine asa...sper...niciodata nu am inteles de ce parintii trebuie sa se bage in viata mea,atata timp cat imi vad de treaba mea,nu ii deranjez cu nimic,nu iau note ici la scoala,nu vad care e problema lor!

Si cat despre iubirea pe ascuns...cea ce a fost intre noi s-a aflat din cauza unei fete ce il placea pe el,ce atunci cand a auzit ca eu sunt q el(ceea ce era un secret de mult timp)s-a dus tinta la parintii mei si ai lui si i-a spus.Nu ne putem duce in America cand suntem impreuna,ca sa fim siguri ca nu ne vede nimeni,nu?

https://sun-time.forumgratuit.ro

12Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 8:25 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

am o intrebare cum este sa iubesti in tacere fara sa ii spui.........eu una ma simt asa de rau.......as vrea sai spun dar park il vad plecand si nemai vb cu mn...la voi??

13Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Apr 18, 2008 9:16 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Sa iubesti in tacere este pentru unii cireasa de pe tort.Cum este pentru mine,deasemenea.
Te simnti minnat cand sti ca el e doar pentru tine,fara sa stie nimeni,decat constiiinta ta,amintirile tale.Sa il visezi noaptea,si cand il vezi sa rosesti.Este un sentiment minunat.Desigur,nu zice nimeni ca sa il sti asa cu adevarat(sa aveti o relatie) nu este deasemenea mult mai placut.

Depinde de firea oricarui baiat daca pleaca si nu iti mai vorbeste sau iti explica ce se intampla(pozitiv sau negativ).
Uneori,naietii pot fi atat de imaturi si te ignora si nu iti mia vorbesc dupa,insa,daca raspunsul este unul negativ,unii baieti explica calm,fara sa piarda legatura cu tine.

Gandeste-te c apoate iti impartaseste sentimentele,poate si el te place!Merita sa i spui!

Nu am trecut prin asta niciodata,adica,nu am iubit in tacere prea mult timp.Uneori,nu strica sa avem si astfel de iubiri.

https://sun-time.forumgratuit.ro

14Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Mar Apr 22, 2008 5:43 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

eu...
nu stiu ce sa zic acum...
la mine...

oh! cum naiba s incep:))
so...am scris la postul din urma k imi plac doi baieti...si totusi,simt ca doar pe unul il *iubesc* dar nu'mi dau seama pe kre...(probabil nu ati trecut prea des prin asa ceva)
primul...la kre tin mult mai mult...si imi trebuie o singura dovada k sa'mi dau seama k se poate ajunge la iubire...nu stie,habar n-are...e un simplu amic,si poate nici atat...
insa...al doilea...la kre pur si simplu nu pot sa'mi dau seama dak e doar simpatie... stie.i-am spus eu,pur si simplu...am luat'o pe ocolite,si am ajuns sa'i zic in fata(de fapt era pe mess :| dar am vb si fata-in-fata) si n-a fost surprins... mi-a spus k si el ma place,dar...nusht,ii place doar cum arat,nu crede k simte ceva pentru mine...+ k stiu k el nu e genu'de baiat kre sa se implice in relatii...si poate va ganditi k m-am simtit aiurea,si eu credeam k o sa ma simt asa...dar nu...mi-a facut super bine sa'i zic asta,am vb deschis,a inteles... asta a fost acum vreo 3 saptamani,de atunci vb in fiecare zi si stam cu amici comuni,ma inteleg ff bine cu el...

desi poate avea unele consecinte mai *dure*,merita sa'i spui...chiar dak nu stii cum va reactiona... dak se comporta k un nesimtit,gandeste'te k nu te merita si incearca sa'l uiti... nu te gandi niciodata k te umileste,dak iubesti nu trebuie sa'ti fie jena in niciun caz... Si poate vei descoperi k si el te place :)
dak iubesti in tacere,inseamna sa si suferi in tacere...si nu e bine,crede'ma...

15Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Mai 08, 2008 9:22 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Bun...eu...nush cate persoane stiu de cn imi place...in orice caz nici un baiat...dci neuroni la plic stie...si inca 3 fete cu mn 4...Nush avand in vedere ca il vad mai mereu...nush dak chiar il mai iubesc...dar totusi...in fine...simt ceva de fiecare data cand il vad...si nush dc...

16Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Joi Mai 08, 2008 9:23 pm

Mariko21

Mariko21
Incepator
Incepator

Eu si cu izbi meu am implinit ieri 1 an de la primul sarut. Fiecare a pregatit cadou pt celalalt un carnetel in care am lipit poze cu noi si am insirat amintiri...

Am fost colegi de clasa in liceu, dar am ajuns impreuna la sfarsitul cls a 12a... Mie imi placea de el de printr-a 9a, dar cum el nu parea dornic sa faca vreun pas m-am orientat spre altii... Apoi cand a capatat curaj, mi-a zis ca si el se cam uita dupa mine, dar ca asa e el, mai timid (si e timid, era asa dulce cum rosea cand il scotea vreun prof la tabla!)

Pe scurt, il iubesc mult de tot Iubitii nostrii 858435


off: mi se pare cam aiurea ca cei de vreo 12 ani sa spuna ca "iubesc"... adica nu stiu daca aveti experienta de viata necesara pentru a iubi.. de placut, da, e ok sa placeti... dar sa iubiti mi se pare prea dramatic la asa o varsta :P iubire e atunci cand poti spune ca te vezi cu respectivul/respectiva peste ani si ani si ca poate vei si imbatrani alaturi de el/ea

http://zooz.forumotion.com

17Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Mai 09, 2008 7:06 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Ceea ce ai spus in legatura cu iubirea e total adevarat.Ma bucur pentru tine ca ti-ai gasit alesul.Dupa cum m auit,ai ceva mai multi ani decat noi Iubitii nostrii 614494

https://sun-time.forumgratuit.ro

18Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Mai 09, 2008 8:04 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

ceva mai mooolti!cred ca glumesti !are 19 ami!dar cat ma bucur ca avem o fata asa de mare printre noi! Iubitii nostrii 134418 Iubitii nostrii 134418 Iubitii nostrii 134418

19Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Mai 09, 2008 5:28 pm

Mariko21

Mariko21
Incepator
Incepator

imi place sa fiu mai mare ::*: unora li se pare aiurea dar imi place sa vorbesc si cu fete si baieti mai mici ca mine, imi place sa vad cum gandesc si sa imi dau seama cum gandeam eu cand eram ca ei

uite, incep ca babele cu pe vremea mea... Iubitii nostrii 15941

http://zooz.forumotion.com

20Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Mar Mai 27, 2008 7:10 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

eu am avut 5 iubiti pana acum si pe moment nu am ultimu a fost ceva destul de dragutz dar nu stateam mult ca era mereu plecat cu masa/tasu si i-am zis ca eu asa nu pot si uite asa pe mom nu am prieten:D

http://www.creation4all.darkbb.com

21Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Dum Iun 01, 2008 12:34 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

5 iubiti ? wow io nu am avut niciunul :(( , dar deocamdata nu am nevoie Iubitii nostrii 134418

22Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Mar Iun 03, 2008 8:22 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ooooo!sa incep eu,puteti sa adormitzi citind,eu sunt tipa "prea matura"desi am 11 ani,stiu ce inseamna "lacrimi de iubire" sau"iubire ca-n filme" dar mai ales "tradarea".imi placea de colegul meu de banca dar iam spus prietenei mele ca-mi place de cel mai bun prieten al meu(pe care nu-l placeam)nu ma intrebati de ce iam spus,eu singura nu stiu,miau iesit din gura prostii.prietena ceia ma tradat si ia spus colegului meu de banca ca mie-mi place de cel mai bun prieten al meu.deci:
colegul meu de banca si baiatul pe care-l plac:X
cel mai bun prieten al meu pe care nu-l plac dar iam spus prietenei mele ca il plac:Y
mai clar:"prietena" mea ia spus lui X ca eu il plac pe Y.dar X cu Y erau cei mai buni prieteni.desigur ca X ia spus lui Y ca mie-mi palce de el.dar deodata,vorbele au devenit fapte,a inceput sami placa de Y.cind am aflat ca Y stie ca-l plac am inceput sa-l ievit.apoi a aparut alt baiat in clasa,Z.era atit de dragutz si avea 6 admiratoare.se pare ca el ma place si eu il plac.de sarutat,ma sarutata el o data pe obraz cind eu plingeam ca alta prietena(nu cea care am povestit mai sus,alta)dar ne-am sarutat si pe buze tocmai 30 secunde!!!!!!!!!!!!!!!!ne jucam de-a sticluta si daca te sarutai de 30 de ori pe obraz,trebuia sa te saruti de 30 de secunde pe buze.desi,a fost doar 30 de secunde,mie mi s-a parut o vesnicie,ma simteam atit de bine.asta e povestea iubirii mele(pe scurt)
deci,acum,TREZIREA!!!!!!!!!!!!!



Ultima editare efectuata de catre catty_super girl in Mar Iun 03, 2008 8:28 pm, editata de 1 ori (Motiv : secret)

23Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Dum Iun 15, 2008 7:31 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

sunt d gask atunci lil....in general nu vor...

24Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Mar Iun 17, 2008 5:12 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu am avut pana acum in jur de 8-9 prieteni.
cea mai lunga prietenie a fost de 4 luni, cu un baiat pentru care chiar am avut anumite sentimente. dar a trebuit sa ma mut din arad si ne-am despartit. acum suntem doar amici si vorbim pe mess.
cel mai bun prieten al meu [baiat] e un fost prieten. ne-am dat seama ca nu ne potrivim si ca e mai bine daca ramanem doar prieteni. ne intelegem super bine si incep sa cred ca am mai multa incredere in el decat in alte fete.
in rest, la mine o relatie nu dureaza mai mult de 5 zile. ma plictisesc repede...

25Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Sam Iul 12, 2008 1:54 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Momentan am iubit de doua luni. Si sincer ma inteleg super bine cu el .Adica pe langa iubiti suntem si prieteni.Si pot spune ca il iubesc.:X Aja cea mai lunga relatie a fost doar de 6 luni . :asd:

26Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Iul 18, 2008 3:28 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

nu am avut never niciun iubit....

ma rog, uneori simt nevoia sa am o persoana langa mine, nu mama sau tata, de ei ma pot lipsi cu usurinta...

oricum, nu sunt dispusa sa fiu cu orice dobitoc, sorry de limbaj...

adica, aici in orasul meu sunt numai cocalari....

sunt putini rockeri, toti stau in acelasi licu, la care ma mut in a7a :X:X:X:X:X

27Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Vin Iul 18, 2008 7:19 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu mi-as dori sa am prieten...sa am un sprijin atunci cand sunt demoralizata...un baiat care sa ma inteleaga si pe mine...

28Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Sam Iul 19, 2008 5:52 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

si eu mi-as dori sa pot sta cu cineva cu care pot vorbi,sa am puncte comune..nu vreau sa fie neaparat perfect,dar sa corespunda cat de cat cerinetlor mele...la urma urmei aspectul fizic e cel mai neiportant,conteaza cum agndeste si cum se poarta.


pana acum nu am avut nici un iubit oficial,insa am stat cu multi..pe la showri si chestii...la fel s cu sarutatul..de asta nu prea cred in sarut.

29Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Sam Iul 19, 2008 8:54 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

uhm, dc nu crezi in sarut madule?

30Iubitii nostrii Empty Re: Iubitii nostrii Lun Iul 21, 2008 9:42 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

pt k.....pur si simplu nu mi se apre ce va fff special..acum e ceva relativ.......daca n te saruti cu unu la un show sau ceva esti freak:|
ma rog,nu zic k sarutul cu baiatu kre iti palci sau asa nu e special......doar ca..nu mi se ami pare ceva...pe care il dai doar persoanei iubite..ci ceva destul de neimportant:)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum