Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Ce faceti in momentul acesta?

+23
Crazy town
Fraise
PinK'a
Ionutzza
Dark Fire
Rain Angel
DooTzY
` Laif !s coLour .
Black Rose
BlaK`~aDDicT
*[Lost^In][Your^Mind]*
Soul Angel
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
stefy^_^stefy
Silver_Dragon.
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
stelutzaa verde
live.laugh.love
pinky
AliceCullen
inocent_girl
X-treme
27 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Ce faceti in momentul acesta? Empty Ce faceti in momentul acesta? Dum Iun 15, 2008 8:27 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Titlul spune tot

Ma uit la stiri....and scriu so is plictisita de moarte

2Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Dum Iun 15, 2008 8:49 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

p net...astept s intre o fatah s vedem l c ora ieshim maine in orash k treb s fac nijte cump....

3Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Dum Iun 15, 2008 8:55 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Povestesc cu un coleg shy tot incerc sa ii trim un triler ...

4Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iun 16, 2008 8:46 am

pinky

pinky
Banat
Banat

stau pe net...oc niste jocuri...vb pe mess

5Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iun 16, 2008 8:51 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

m-am trezit si poi ma joc ceva pe un site

6Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iun 16, 2008 1:22 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Vb cu sys, asc muzica, cant shy fac sfoara p'un perete Ce faceti in momentul acesta? 134418 ...

7Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mar Iun 17, 2008 11:29 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

mamanc seminte si stau pe forum ascultand stirile ";D

8Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mar Iun 17, 2008 12:46 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Imi usuc parul...si il indrept cu placa

9Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mier Iun 18, 2008 12:36 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

citesc.
ascult muzica.
si ma cert cu sora mea...

10Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mier Iun 18, 2008 12:52 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi sunt pe Sun Time....imi tot misc piciorul drept ptr ca am o treaba de facut =)))))....si astept sa merg la plaja Ce faceti in momentul acesta? 134418

11Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Dum Iun 22, 2008 11:53 am

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

Tv'u e deschis pe cartoon network :(( shi nush unde e telecomanda :-s omg...shi sunt pe jos...cu laptopu' (sora'mea urla de 98923423 d ani sa il pun pe birou) shi mananc niste inghetata kre acum nu mai e inghetata...:( aaaa...shi ma mananca capu' =)))

http://www.cool4u.forumotion.com

12Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Vin Iul 04, 2008 2:30 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

mananc seminte Fericit si stau pe forum Fericit

13Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mar Iul 08, 2008 10:43 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ce coincidenta!si eu maninc seminte si sau pe forum!

14Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 21, 2008 11:51 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi acum ma duc sa ii cumpar tigari tatei Masca

15Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 21, 2008 7:48 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ma uit la power rangers.cu un ochi la televizor si unu la calculator

16Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mar Iul 22, 2008 4:36 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

ma uit pe discovery la aia cu Mit Busters (sau ceva de genu)

17Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mar Iul 22, 2008 7:55 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ma cert cu fratemiu!

18Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Mier Iul 23, 2008 8:47 am

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

stau pe sun-time....ma joc jocuri si vb pe mess...

19Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Joi Iul 24, 2008 5:15 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, mananc sugus jelly mania, beau becks, imi caut kajalul si fredonez throne of rats8->

20Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Joi Iul 24, 2008 9:59 pm

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Mananc cina,ma uit la televizor si tastez butoane pe tastatura Dinti

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

21Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Vin Iul 25, 2008 5:59 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

incerc sa fiu cat de cat activa pe forumul asta in incerc sami usucm parul

22Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Dum Iul 27, 2008 10:03 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

ascul muzik la maxin in casti si postez pe forum

23Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Dum Iul 27, 2008 10:27 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Acum mai uit in spatele meu sa vad dac anu e cineva mort care-si intinde mana in putrefactie spre umarul meu. + ca respir [inca]

http://h2o-x.wikiforum.ro

24Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 28, 2008 1:52 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

incerc sami inving lenea ce o am in mn si sa skimb sacaitoarea mel din playlist....sper sa reusesc:))):))

25Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 28, 2008 5:22 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Casc de zor + ascult papagalul cum crancane [zici ca e cioara] + ca tastez + ca respir + ca stau pe scaun + o multime de alte chestii :))

http://h2o-x.wikiforum.ro

26Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 28, 2008 5:33 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

incerc sa ma abtin sai injur pe dobitocii ce au venit la fratmiu:)):))

27Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Lun Iul 28, 2008 5:35 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

ascult muzica si ma gandesc la aparatul dentar :|

n-am fost de 3 saptamani la dentist si ia ca 2 dinti mi se inegresc , unu se misca si celalalt nu mai e la loc :| fuck off ..

28Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Joi Iul 31, 2008 7:58 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

yo...stau pe scaun..mie lene sa ma ridic..postez pe forum..si cu coada okiului ma uit la tv:)):))

29Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Sam Aug 02, 2008 7:41 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

ascult muzica[backtreet boys mai corect :X]
stau pe scaun.
astept sa vad ce mai pot posta :X:x

http://dootzygirl13.hi5.com

30Ce faceti in momentul acesta? Empty Re: Ce faceti in momentul acesta? Sam Aug 02, 2008 7:42 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

BackStreet Boys ****

http://dootzygirl13.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum