Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Reguli mici...[NEW]

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Reguli mici...[NEW] Empty Reguli mici...[NEW] Dum Iun 15, 2008 8:45 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Reguli mici...[NEW] 553297 Pentru a va publica desenele va faceti un topic propriu si acolo le
veti posta. Topicul va purta numele vostru si in el veti posta tot ce
faceti. In acelasi topic veti primi criticile si comentariile din
partea celorlalti useri.
Reguli mici...[NEW] 553297 Pentru a posta un topic nou cu desene aveti nevoie de acordul
unui admin. Veti lua legatura cu mine Bugs Bunny, Sister sau cu Luna Lovegood pentru acord. Ne veti da doua desene si noi va vom comunica apoi daca aveti voie sa il postati. Puteti sa ne dati un pm sau sa vorbim pe mess
->Twilight-<[alinutzza_dulkik]
>>SunShine<<[fairy_girl40]
Alice Cullen[lilsimplegirl]



Reguli mici...[NEW] 553297 Pentru cei care vor lasa comentarii, evitati posturile scurte, fara
mesaj, fara substrat. Nu ajutati pe nimeni daca postati doar "ce dragutReguli mici...[NEW] Smile1" sau „alt desen” sau mai stiu eu ce. Incercati sa comunicati ceva prin acel post.
Reguli mici...[NEW] 553297 Cel care detine un topic de desene este responsabil de ce se
intampla pe pagina lui. Daca apar nelamuriri, conflicte, abateri de la
regulament etc. Il rugam sa ne comunice toate acestea.
Reguli mici...[NEW] 553297 La un interval de 2 saptamani trebuiesc puse desene noi, altfel
topicul va fi inchis si trimis la arhiva. De acolo il recuperati doar
cu ajutorul unui admin.
Reguli mici...[NEW] 553297 Moderatorii nu pot da acord dar isi pot publica creatiile fara acordul adminilor.
Reguli mici...[NEW] 553297 Operele trebuie sa fie originale. Nu se accepta plagierile. Cine plagieaza primeste ban fara discutie.
Reguli mici...[NEW] 553297 Daca topicul va depasi 20 de pagini va fi dus la creatii terminate

2Reguli mici...[NEW] Empty Re: Reguli mici...[NEW] Lun Aug 04, 2008 9:24 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

->Twilight<- a scris:
[/color][/b][/color]Reguli mici...[NEW] 553297 Daca topicul va depasi 20 de pagini va fi dus la creatii terminate


si daca nu sunt terminate?

http://beautyaddict.forumz.ro

3Reguli mici...[NEW] Empty Re: Reguli mici...[NEW] Mar Aug 05, 2008 1:20 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

dar de exemplu
eu ma inspir de pe un alt forum la un desen,dar userul respectiv nu are cont si nici desene postate aici
mai primesc ban?
si trebuie sa fie intro anumita tema?si colorate sau numa schite?sau cum vrem noi?
si daca nu suntem asa d etalentati si nu mai avem inspiratie ca sa mai desenam ce se intampla cu topicul?
dar anuntam lucrul asta
il duceti la creatii terminate sau la arhiva?

4Reguli mici...[NEW] Empty Re: Reguli mici...[NEW] Mar Aug 05, 2008 12:32 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

I.Daca doar TE INSPIRI de pe un alt forum nu este nici o problema...totul consta in ceea ce faci tu cu manuta ta...nu munca altuia
II.Cum vreti voi
III.Daca anuntati ca nu mai aveti ideei il ducem la creatii terminate...in fine nu sa puneti 3 desene si gata...

5Reguli mici...[NEW] Empty Re: Reguli mici...[NEW] Mar Aug 05, 2008 12:35 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

multumesc:D
eu o smi deschid opic dar sa mai fac niste desene :D

6Reguli mici...[NEW] Empty Re: Reguli mici...[NEW] Lun Sept 15, 2008 8:36 pm

Fraise

Fraise
Junior
Junior

Desene fiind in creion sau orice fel de creatie de a noastra:pictura pe foaie, sticla, panza, bijuterii etc?

http://artbijoux.ablog.ro/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum