Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Avatare/semnaturi comenzi

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Avatare/semnaturi comenzi Empty Avatare/semnaturi comenzi Lun Iun 23, 2008 11:30 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

Am deschis si eu in sfarsit un topic pentru avatare si semnaturi dupa ce am reusit sa fac cate ceva in Photoshop.

Uitati cateva semnaturi:

1.Avatare/semnaturi comenzi 757727_You`re_one_in_this_world_semnatura
2. Avatare/semnaturi comenzi 239506_Little_Girl_semnatura
3. Avatare/semnaturi comenzi 918129_Happy_Day_semnatura
4. Avatare/semnaturi comenzi 168452_cool_girl_semnatura


Semnaturile 3 si 4 sunt primele efacute de mine si nu au marimile potrivite


Uitati si cateva avatare:

1. Avatare/semnaturi comenzi 172022_You`re_one_in_this_world_avatar
2. Avatare/semnaturi comenzi 277005_Little_Girl_avatar
3. Avatare/semnaturi comenzi 406174_Happy_Day_avatar
4. Avatare/semnaturi comenzi 107520_cool_girl_avatar
5. Avatare/semnaturi comenzi 172022_You`re_one_in_this_world_avatar

Nu poate avatarele au marimile potrivite.

Stiu ca nu sunt marimile potrivite dar atunci le-am pus la nimereala.Acum stiu marimile care trebuie

Va rog sa stergeti sau sa inchideti vechiul meu topic.

P.S:De acum nu mai scriu pe avatare pentru ca iese urat avatarul.Am si seturi cu avatare nescrise dar nu le pot pune acum

Pentru comenzi:

poza
Marimi
culori
text

Clik pe semnaturi ca sa le vedeti mari

Edit by >>SuNsHiNe<< :

Nu stiu ce ai facut cu HTML-urile...ai pus coduri in plus...codul semnaturii nr 5 era total stricata...nu am stiut cum sa repar respectiva greseala,asa ca am sters codul de tot,daca vrei,o poti adauga din nou.
Iti recomand ca toate codurile pe care le pui pe site,sa aiba codurile de la www.imageshack.us .Nu le uploadati direct in post[este un buton pe aici pe undeva ce va permite sa faceti asa ceva...momentan e stricat si trebuie sa vad in HTML greseala si sa o repar...inca nu stiu cum]

2Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mar Iun 24, 2008 9:24 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Sunt un pic cam prost aranjate in pagina , nu crezi ? :asd:
Si ce vroiai sa faci cu link-urile alea , sunt o greseala cand ai dat c/p sau ai uitat sa le pui pe toate ? Dinti
E destul de reusit cred.In avatarul 1 nu se intelege ce scrie apropo. :uof?:

3Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mar Iun 24, 2008 10:12 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

O sa iti editez mesajul si o sa aranjez tot...

Data viitoare ai grija cu codurile HTML...
Cred ca le-ai modificat,daca ni stiti sa umblati cu HTML nu modificati,stergeti din caractere etc.O singura cirgulita paot educe la esuarea intregului cod.

Edit:
Am rezolvat ^__^

https://sun-time.forumgratuit.ro

4Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mar Iun 24, 2008 11:02 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Daca le-am da upload pe site s-ar umple deja limita pe care ti-o da host-ul
cum imi imaginez ca forumul e gratis , cred ca cel mult ai 5 mb de stocare pt poze si alte lucruri dupa forum.E bun si photobucket apropo.... Fericit

5Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mar Iun 24, 2008 9:51 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

6Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mier Iun 25, 2008 10:36 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

semnatura e cam mica :)
dragut oricum

7Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Joi Iun 26, 2008 4:44 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

Rain Angel a scris:Sunt un pic cam prost aranjate in pagina , nu crezi ? :asd:
Si ce vroiai sa faci cu link-urile alea , sunt o greseala cand ai dat c/p sau ai uitat sa le pui pe toate ? Dinti
E destul de reusit cred.In avatarul 1 nu se intelege ce scrie apropo. :uof?:

Am mai spus.Alea sunt primele.Nu sunt facute foarte bine. :uof?: ...Semnatura asa se vede.Daca dai clik pe ea se vede mare

8Avatare/semnaturi comenzi Empty Re: Avatare/semnaturi comenzi Mar Iul 01, 2008 10:57 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

forum inchis, trimis la creatii neterminate, pink fiind plagiatoare si banata

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum