Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

CoNACUl Din WILD

+5
X-treme
cold_risen
live.laugh.love
Black Rose
Crazy town
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CoNACUl Din WILD Empty CoNACUl Din WILD Joi Iun 26, 2008 12:50 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Conacul din Wild

http://images.art.com/images/-/Angelina-Jolie---Girl-Interrupted--C10101761.jpeg
Tammy-este conducatoarea grupului,are 28 de ani,este foarte buna in a conduce grupurile de adolcenti in cautari!Se drogheaza de la varsta de 15 ani, este de treaba atunci cand nu este drogata,dar cand este drogata face raude tot si nu ami poate fi oprita!

http://old.bihoreanul.ro/images/bh/upload/descriere_stanga/37722.jpg
Mary-este fata din grupul lui Tamy care vor rezolva misterul,are 16 ani,este de treaba atunci cand nu intra in melancolie!Ea are un frate,jon,pe care o enerveaza!

http://static-p4.fotolia.com/jpg/00/01/20/85/400_F_1208502_enfBzISOBUn67l45FYUH6F3D0fp8Ha.jpg
Sammy-face si ea parte din grupullui Tammy,este cea mai destepata fata si deodata cea mai rebela,nu se poate sa se abtina din comentari,are 15 ani!

http://alienuw.files.wordpress.com/2007/10/emo.jpg
Matt-are 16 ani,este biatul grupului lui Tammy,desi chiar daca este emoo lui tot ii palce adventura asa ca sa inscris in grupul lui tammy!

http://img133.yukle.tc/images/8643heb10.jpg
John-inca de la varsta de 14 ani ii place emoo asa ca sa hotarat sa fie emo,este fratele mai mare a lu' mary

Fantomele din casa bantuita:

http://www.spectrulrealitatii.ro/poza.php?id=xxx.devilish_doll.xxx1195389414.jpg
Anne si fica sa Mara-au murit in Conacul di'Pricipia,omorate de un hot,acum ele se razbuna pe toata lumea ce intra in casa,le tortureaza!

http://www.spectrulrealitatii.ro/poza.php?id=gabriel1208124084.jpg
Emi-sora mai mare a Annei,omorata si ea de acelasi hot,acum vor sa se razbune!

http://www.emm.ro/UserFiles/Image/Foto%20Maramures/Drumetii/Zone%20de%20agrement%20Maramures/Castelul-lui-Pocol.jpg
Conacul Di’Pricipia

**Povestea incepe asa**

In Wild,in loc ferit de lume,de ochii lumi rele,se afla Conacul di’Pricipia,unde acum 10 ani o familie formata dintr-un copil Mara,mama Anne,tata Max,si sora Annei Emi,au murit.
Lumea spune ca aceasta familie a fost omorata de stapanul Max,dar nimeni nu stie dc. Max dupa ce-a fsot gasit vinovat,dus la inchisoare si a 2 zi a murit.Nu sa gasit ncii o arma !Era ranit in zona inimi si a capului !
Dupa 8 ani,Conacul di’Pricipia,a fost scos la vanzare insa in acel an nu a fsot cumparat de nimeni.Dupa inca un 1 si jumate sa gasit un cumparator,o fata de 22 de ani,Sara Mc in 1988 !
Insa in 1989 pe data de 12 ianuarie,Sara a fost gasita pe jos intr-o balta de sange,de catre rudele sale !Nimeni nu a gasit explicatia la asta !
Pe 7 februarie,aproape de la o luna de cand Sara a fsot gasita moarta,o echipa de 4 adolescenti impreuna cu ghidul Tammy,hotarasc sa afle ce este cu misterul acesta !


ACORD DE LA SUSHINE,commenturi?sau nu av place??

2CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Joi Iun 26, 2008 1:04 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

1st >:D<

Ooo yeah ;)
Ce bestial e incepututl >:) ... pacat ca toti baietii sunt emo :-L... fetele sunt dragutze si chiar imi place poza aiai cu Angelina Jolie ;)

Abia astept partea urmatoare ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

3CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Joi Iun 26, 2008 1:10 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

oooo imi plac persoanjele, adik foarte moolt si povestea de inceput e interesanta
asa ca astept ceva de la ficul acvesta
moolt succes cu el
si sa stii ca eu il citesc :)

4CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Joi Iun 26, 2008 9:28 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

E bine de la inceput! Mi-e interesant ce va fi mai departe! CoNACUl Din WILD 823541
Astept nextul!

5CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iun 27, 2008 7:30 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Pe la 3 dimineata soarele isi facea aparitia,asas era in wild,soarele nu rasarea niciodata pe la 4,5 chiar si 6!!
n casa llui tammy in bucataria alba,ea sorbea din cafeau calda,abia scoasa de pe foc!!Era asa de nerabdatoare sa afle ce-i cu misterul si sa aflea mai muulte desrep adolescentii ei!!Tammy suna pe toti adolecenti din grupul ei ca la 7 sa se intalneasca la intrarea Conacului! !!Ca deobicei Sammy trebui sa comenteze,dc la 7??este prea devreme nu voi pute nimik,am asa de muulte lucruri!Insa tammy nu o interesa sii ii inchise telefon in,Ceilalti au fost de acrod toti!
La 6'55 ,Tammy iesi pe usa ,i placea puntualitatea,stai ca va face 5 minute si va ajunge la timp!!Cand ajunsese ,a fost mirata,fata care tot comenta asa de muult la telefon a fost prima !
t;buna dimineatza,ma mir ca ai venti prima,parca la telefon nu aveai tim sa faci nimik!!
Sammy isi intorsese privirea catre padurea conacului,nu stia ce sa mai zik se simtea prost!
Pana la urma veni si John cu MAry,desigur incepuse sa se certe,motivul ''Ca eu trebuia sa intru primu/prima la baie''.dar sau potolit.Matt era in spatele celor 2 uitanduse pe jos!!
tamyy se uita la ei si zicandu-le:
t;buna diminetza,dupa cum stiti vom dormi aici 3-4 saptamani,sau poate mai muult depinde de misterul pe care poate vom il rezolva mai repede!!
Toti o sa luta si intra in casa!
Tammy era in fata lor,un val de praf se asternu pe ei,panzele de paienjean erau peste tot!
S;aici va trebui sa dormim?comenta sammy ca deobicie!
t;da sammy aici va trebuyi sa dormim si ami taci ca faci zgomot!
s;ete si mai taci ca faci zgomot o imita sammy pe tammy
tammy tacu si merse la etajul 1!Urca scarile,canddeodata un scartiat a alertat jobolanii si au frugit de la 1 spre parter!Maryy sari in bratele frateluiu ei!Dupa ce gramada de sobolani a plecat siau contnuat drumul!lLA etaj era 30 de camere,deci la prima vedere conacul puteai sa juri ca avea 20-30 de camere,dar el avea 30 de camere cu tot cu bai numai la 1!!
Fiecare isi lua o camera ,isi facuse curatenie si astepta ziua de maine ca sa inceapa sa rezolve incet de mister!!!
Era ceasu ora 5 si afar era deja intuneric!!
Tammy era in camera ei '' ce loc ciudat e wild''desi stau de mik aici mi se pare ceva straniu'',se duse in rucsac unde avea 25 de injectii cu drog,isi injecta una si se culca!!
A 2 zi...............


P.S. ms muult de comenturi,eu cerd ca vam pus un next cam mare,dak nu este mare o sa va mai pun unul s anu ziceti cas rea si va mdai dau ink unul find ziua mea CoNACUl Din WILD 834118 CoNACUl Din WILD 614494 CoNACUl Din WILD 54977

6CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iun 27, 2008 8:21 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

1 st again >.<

Wey, povestea e bestiala, ce ma enerveaza sunt semnele de punctuatie si aranjarea in pogina...
Adik:
- la fiecare sfarsit de propozitie pui semnul exclamarii (!) chiar daca nu e nevoie
- la dialog ar fi mai bine sa folosesti : decat ; ... e mai estetic oarecum....

Mdah... cam asta... in rest, povestioara e foarte dragutza >.<

http://h2o-x.wikiforum.ro

7CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Dum Iun 29, 2008 9:04 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

am citit deci ce nu-mi place:
-Personajele care sunt emo, ma face sa- mi fie scarba
-nu mai folosi te rog frumos limbaj de chat(dc)
-in rest e marpha, chiar daca nu s-a intamplat nimic palpitant
-Vreau sa ma faci sa-mi fie frica...

8CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Lun Iun 30, 2008 10:59 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

baietii nu am gasit normalii,fetele ins chimb sutn normale!!
NExtul :

A 2 zii...ceasu indica 12 noaptea,un scartaito afce pe samy sa se treazeasca,iese din cemrra in picioarele ei gaole si fine,a vede pe anne care se apropie incet,nu se sperie si nu se ascunde,sta si o steatpta sa vina....
s,ce cauti aici la ora asta??!
a;eu pe nimeni,imi caut trecutul!!
s;dute al culcare!!
a;nu auzi imi caut trecutul vreau sa-l omor pe cel care mia facut asta!!
s;cred ca visezi!hai dute la culcare!!
Atunci anne o ia pe sammy de maine si o arunca i camera ei,intr-un colt!!,inchide usa si pleca mai departe!!SAmmy a ramas acolo intinsa cu o vanataie mare la cap...
Pe la 3,Mary intra in camera lu sammy si ramane socata,un tipat ii facu sa se trezeasca pe totii!!Tammy ajunsese prima ,o lua pe sammy si o duse in baie ei,unde o bandajase si o udase pe fata!!John o ia pe mary si o duse in camera lui ca sa o linisteasca,incepu sa planga dar fara un motiv,plangea ca o vasuse pe sammy asa,dar ce legatura avea ea cu sammy,parca ceav le leaga intr-un fel.....in fata usi lui john si lui mary,un chip alb cu un trandafir treuc,John se ridica si merse dar nimik...Dase din cap si intra inauntru....intre timp in cmaera cealata sammy se trezise ,era singura in camera,ceilalti adik tammy si cu matt find jos facandu-i de mancare...
Sammy se ridica si cand sa se duca se usa iar chipul lui anne se ivi..
a;ai scapt,nu am bucur!
s;ce vrei de la mn,si incpu sa tipe!
a;acum te las ca prietnii tai vor veni dar data viitoare vei fi ucisa de mn!
s;esti singura fantoma??!
a;ha ha ,incpu sa rada,cred ca sutn singura fatoma duin casa !!
sammy ramse singura si privea cum chipul pleca sub privirea ei........
Intre timp............

9CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Lun Iun 30, 2008 12:16 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ce mi-a placut:
-fikul e intreadevar horror!
-modul tau de-a descrie.

ce nu mi-a placut:
-limbaj de chat ca de exemplu:mn,fce.
-ai incutcat literele:scartaito,cemrra,gaole,dute al culcare, maine, ceav,treuc.si sunt mai multe dar nu am vrut sa le scriu,deci!fii atenta!

10CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Joi Iul 03, 2008 2:28 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Intre timp jos ,in bucatarie,tammy si cu matt,facu micul-de-jun.Tammy lua o tava puse bolul cu cereale,laptele ,lungurita si servetelu si pleca....cand sa urce scarile matt striga:
m;unde te duci???
t;ma duc sa-i duc lui sammy sa mamance acolo si sa-i chem pe amry si pe john
m;k,ar trebui sa manace aici sammy!
t;nu,las-o sa manance acolo!hai ca am pelcat!!
Matt ramase singur in bucatarie,se uita pe fereasta,un chip angelic veni spre geam,matt ii facu cu mana,fata se uita urat,isi ridica spanceana si zambi..fata astepta ca baiatul sa se sperie,dar nimica....MAtt ii zambi si ii facu iar cu mana,atunci fata cu degetulei fin scrise pe geam DEAD,si fugi...Matt se speria,cadn sa urce scarile se intalni cu tammy,mary si john!!
m;veniti repede!!
atunci au inceput sa alerge,cand ajunse la fereasta,scrisul disparuse....
j;eu nu vad nimik!!aa situ vrei sa ne faci o gluma!!zise john,tinund-o pe mary in brate
m;dar scrai mare dead!
tammy vine langa el,ii pune mana pe umar ,scoate un suspin si ii zice:
t;ar trebui sa mananci,cred ca nu ai mancat si de-la aia o fi!!
m;trebuia sa vedeti!!
t;hai ma masa,si il ia de brat si il aseaza jos!!
O liniste deplina se puse!!Toata lumea manca,niemni inafara de matt care se gandea la fata acea,la scris...
In camera lu' sammy,nu era liniste,zgomote infioriroare se auze,nu voia sa le bage in seama,dr nu putea,pasii park a unui monsstru se auzea venind!!Atunci un copil mic aparu in fata usii,sammy arunca cu bolul in ea,cand vazu ce facuse,se duse la fata,insa fata nu pati nimik,o puse in pat si incepu sa vb:
s;ce cauti acii??
x;pe mami
s;cum te cheama??
x;mara
DIn capul marei,o picatura de sange incpeu sa-i parcuga obrajii cei roz...........
sammy se freca la ochi,insa cand isi lua mana d ela ochii n o mai vazut pe fetita,isna vazu un bilet care scria.......

11CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Joi Iul 03, 2008 2:32 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ce scria?hai zi!de ce nu ai scris pina la capat?eu mor aici~!oooof!hai mai repede ca nu mai pot!

12CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 04, 2008 12:12 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

numai un comment??!
inteleg,osa inchid fikul c anu va place!! :he,he,he: :uof?:

13CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 04, 2008 12:17 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Poate daca ai pune mai ptuin si ai tine lumea in suspans, o si sa descrii mai mult ai avea mai mult noroc in comenturi...

14CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 04, 2008 3:28 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

am aterizat si eu pe aici CoNACUl Din WILD 134418 ........
in primul rans personajele sunt superbe:X:X:X...baietii sunt fenomenali:X:X:X:X....
si fantomele sunt dragute:)....ma bucur ca mai e cv care intra pe www.spectrulrealitatii.ro ......vad ca de acolo ai luat unele poze cu fantome:X:X:X::X....
ideea ficului e buna.....acum nu e prea inspaimantator dar vom vedea.....
ar trebui sa descrii mai mult si sa numai lasi actiunea sa treaca atat de repede.....cand nu treci peste actiune atat de repede este mai mult suspans.....si ajuta cititorii sa vrea mai mult fiecare next:).....nu conteaza cat scrii( poti sa pui nexturi uriase:X:X::X)...conteaza cum scrii....
sincer imi place atitudinea luisammy:)......are dreptate fata:)..
si matt e superb:X:X:X::X....e asa frumos:X:X::X:X...
saracul......nimeni nu il crede......
next pls:X:X:X::X

15CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 25, 2008 1:27 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Ma bucur ca am citit acest fic! E plina de actiune , mister. Deci femeia cu copila ei sunt fantome... femeia este rea.. dar si fetita? sper ca nu.
Astept next-ul!!

16CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 25, 2008 1:54 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

deci pou netxul,nu alm ami pus nextul deoarece lipsa de inspiratie!!

''Tot ce-ai vazut pana acuma,nu a fost doar imaginatia ta,a fost real,dak vei arata cuiva acest bilet,o vei pati,eu,mama si matusa mea,vom avea ''grija'' de tn si de ceialalti,mia facut bn de cunostinta ,ne mai vedem''.
s:grozav!!
Isi lua bolul cu cereale si incepu sa savureze din ele..Intre timp jos,in bucatarie,Matt se ridica de pe scaun,isi lua bolul cu cereale,il puse in ghiuveta si pleca......
t;ce-o fi cu baiatul asta????
j;nus,dar pare foarte speriat,si sammy e!
t;trebuie sa aflam ce naiba se intampla,aicea!!
Ding,dong!!
m;raspund eu!
MAry se ridica de pe scuan se duce la usa de lemn veche s o deschide,ramane uimita cnad vede cra nimeni,decat o cutie,care fin ea se auzea zgomote!!
j;mary ce sa intampalt??striga john!!
m;stai asa!!
mary ia cutia in in brate,da un picior in usa ca sa inchide,si pleca in bucatarie!!
m;ia uitati si auziti!!
t;ce-o fi in ea??
m;hai sa vedem!!
Cei 3 cu teama in ei,deschide inc et cutia,si ce sa vezi din ea iesi un caine,un pui de doberman!!
m;doamne,uitete ca de draqutz e!!si il ia in brate il mangaie!!
t;da este frumos!!
O ameteala o ai pe tammy,lasand-o pe gresia rece!!
j;ce-ai patit tammy??
Tammy isi amintise,efeectul drogurilor disparuse trebuia s aia una ca sa nu maora,si sa nu ii omare pe ei!!
t;scz,ma duc la mn i camere!
se ridicase si o lua la fuga lansandui pe cei 2,care se uitatu ciudat....ajunse in camera ,isis desfacuse rucsacul,isi lau o infectie si sio baga in vene...
t;ce bn e!!zise tammy rasuflata ca nu sa intamplat nimik!!
John si cu mary,hrani caineel si iesise cu el afara sa se jaoce!!
In alta camera,pe un pat ,agitat ,era matt se uita in sus,privea tavanul cu un inger,inchise ochii pt un momendat si o avzut pe fata aia,ii deschise la loc,si se intoarce,culcandu-se stind ca numai vrea sa iasa din camera pana a 2 zi...
Sammy,era si ea ingudurata,nu voia sa pateasca nimik,nici ea nici amicii ei,dar voai sa le spuna,un pas greist si putea sa moara....
x:sammyyyyyyyyyyyyyy
sammy se ridica si merse spre geam,unde ii vazu pe john si mary,si un caine???
s;da!!
j;uite un caine doberman!!
s;ce draguzt e!!
j;vii jos???
s;nu ,prefer sa stau in camera,si inchise geamul,care era singurl ce intra aer!!isi inchise usa cu cheia sisa pus in pat ,citind o cartea ''Te palc,te urasc,dar hai sa fim iubiti''....

sper ca va anunge,si scz intarzierea,dar inspiratia !! Fericit Fericit

17CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 25, 2008 5:10 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ce frumos:X:X:X:
ma asteptam sa iasa ceva groaznic din cutie=))))
un monstru=))))))
tamy tamy....mai bine te-ai lasa de droguri....
next plsX:CoNACUl Din WILD 377461:X

18CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Vin Iul 25, 2008 6:09 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

da,si eu ma asteptam sa fie altceva in cutie
dar pare ceva putred la mijloc nu stiu ce
tammy tre sa se lase de droguri ca nui fac bine

next!!

19CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Sam Iul 26, 2008 12:25 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ciinile ala v-a avea si el un rol important.simt eu asta!si tam,nu e bine,trebyie sa se lase de droguri.next

20CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Lun Iul 28, 2008 11:12 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

uitati nextul,aici va fi numai cu tammy: Fericit Fericit Fericit Fericit Fericit

se facu seara,luna era pe cer,ceasu arata ora 6,toata lumea era in pat si dormeau,nuami tammy statea pe jos,cu lacrimile pe obraji ei albi,era palida,efectul drogurilor nusi facuse efectul.
Isi aseaza aminile pe lemnul de multe rece,se ajuta cu genunchi si se ridica,face cata pasii,pana la usa baii,intra,se duce la ghiuveta cu capul jos,si cand isi ridica capu spre oglina,cerarcanele erau vizibile,buzele erau mov,obraji care trebuia sa fie un roz,erau un galben....isi ridica mana,pune pe robinet incet si da drumul la apa se splaa un pik,si pleca spre camera,isi da tot ce avea de pe ea,pantaloni,bluzaa,sutienul si chilotei,si sta in fata ferestrei,lasandusi trupul sa-l vada luna,se duce catre ghiozdan mais scoate o seringa si sio baga in vene....
t;ahhhhhh!!doar asta a scos pe gura ei uscata,isi scoate o rochita alba sio pune pe ea,si pleaca spre bcuatarie,coaboara jos,sta si priveste cainele,era atat de mik,isi amintea de cnv, pers draga,nu se amna cu cainele,dar era la fel de mik....
iese din conac si se duce in gradina,isi alege cu griaj 2 trnadafiri,si pela spre lac alergand,efectyl drogurilor isi facu efectu,insa aprins-o in lumea lor,o ora 2 tot asa va tine,arunca trndafirul in las,isi baga picoarele in apap ce parea rece,dar era calda....se uita in ea si nu vede nimik,nici chipul ei nici nimik....
se ridik foarte incet si incpe sa danseze ,pana cand ajunge in conca,acolo iar este melancolik ,pleaca spre o camera,i deschide, si intra!!!
t;cata mizerie!!
dar nu conta pt ea,in camera stapanea,o avza,punea trandafirul,se aseaza pe canapeaua ce era plain de praf ,insa culaoreai de un maro ,inca o ami facea frumoasa,pianul asteapta sa ii se atinga clapetele,se ridik si se duce spre ele,el atinge incetul cu icnetul,un sunet supa alta forma o mel,eleganta,luna era martora la toto ce se itnampla,dar mai era o pes mikuta care o rpivea atat de sus,incat niemeni nu putea junge,pe tavan mara privea tot ce facea tammy...
isi rpinde aprul,in 2 codite,isi ia o rochie alab si se posteaza in spatele lu tammy....
m;tristetea,durerea,erau aici,acum totul a dsipartu,iti amintesti cn sunt???
t,se ridica,isi intaorce capul,si o piveste,era ea,nu se poate
t;nu tu,dispari!!se da in spate insa da de pian,se duce la usa,unde era inchisa...
t;lasa-ma,te rog lasa-ma
m;nu-it fac nimik,nu evzi cn sunt??
t;asa-ma nu te mai vreau ,nu vreua sa te vad,pelca naiba din fata mea!!
m;dar nu-ti fac nimik,si fetai pleaca spre oglian,unde se oberva rochia alba,pantofiori ,chair nu am recunsotui sutn tu tu!!
t;nu esit eu,eu sutn acuma tu nu esti eu!!tiap tammy!!
mba da,sutn cand erai mik!!
t;asa aratam eu zice ,tammy asezandu-se in egnunchi
m;da!!asa de elegnata,paritnii tai mereu te-au venerat,hmm si ai mei,dar nu si tatl meu!!
t;cn esti,si se duce psre fetia?
m;eu sutn mara!!o sa facem cunsotinta
t;stai,stai ,insa adormi,insa cnad se trezi,era in camera ei ,singura!!!
La naiba!!isi zice si se da jos din pat!

sper ca va palcut!! Fericit Fericit

21CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Lun Iul 28, 2008 11:28 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

totul a fost un vis???
ar fi super sa fie realitate.
imi place fikul dar tammy nu prea.
trebuie sa se lase de drogat.
ceva imi spune ca visul avea o semnificatie.

22CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Lun Iul 28, 2008 12:08 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

nu era vis,chiar se intmaplase,dar la sf partii asteia,tammy adormise,vrajita de mara,chiar asa se intamplase!!!ms pt comm angel CoNACUl Din WILD 858435 CoNACUl Din WILD 858435 CoNACUl Din WILD 858435
alte comm??

23CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Mar Aug 05, 2008 7:59 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Te rog pune partea urmatoare alfel il duc la arhiva, nu ai mai scris de o saptamana....!!!

24CoNACUl Din WILD Empty Re: CoNACUl Din WILD Mier Aug 06, 2008 8:47 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

du-l chia rnu mai vreau sa scriu!!!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Wild man

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum