Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

*** My galerry***

+5
Rain Angel
` Laif !s coLour .
Crazy town
live.laugh.love
NeuRoni la Plic
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1*** My galerry*** Empty *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 2:39 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Well. :
*** My galerry*** 2nn7fbwe1.th
[Poza e tot made by Me]
*** My galerry*** V5ctnkmn9.th[aici sunt chiar eu:P]
*** My galerry*** 33nyljn
*** My galerry*** 2ytuvyd
*** My galerry*** Jr5rg9
*** My galerry*** Ncxm5g
*** My galerry*** 6ok8jk
*** My galerry*** Effj2f
*** My galerry*** 211s6s7
*** My galerry*** 8y7q6w
*** My galerry*** 2day6qe
*** My galerry*** 2potvf4
*** My galerry*** Im0bol
Aste's.de.pe.vremea.cand.eram.pe.forumul.rebelde.Mai.am.ogramada.insa.le-am.pus.doar.pe.cele.kre.imi.plac.mie. :asd:
Pareri?



Ultima editare efectuata de catre -&gt;Twilight&lt; in Sam Iul 19, 2008 11:14 am, editata de 3 ori (Motiv : Edit by _>Twilight<-...primele imagini stricau pagina)

2*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 2:43 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Daca nu ma insel u lucrezi in photoshop, oricum in orice program ar fi imi plac lucrarile tale sunt :X:X:X super dragute si se vede ca ai muncit la ele Fericit

3*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 2:44 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Yep.In Photoshop.Fac.bennere.reviste.calendare.coloraztion.editez.poze.Wall-uri..and.co.
App.tnx. :asd:

4*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 2:45 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

de acord cu [im].[a].[little].[bitch] ai muncit la ele!!
sunt mistoo.....
eu una mai vreau!!

5*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 4:32 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Sunt super mai ales cele cu rebelde *** My galerry*** 858435 I love anahi and Alfonso :X:X:X
Primele 2 poze deformeaza pagina :|

6*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 9:53 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Apropo.am uitat sa mentionez ca indeplinesc sic ereri [asta.daca.doriti.] Si multumes pentru pareri. :asd:

7*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 18, 2008 11:17 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Eu multa experienta in Paint.NET . Urasc Photoshop. Stau sa-mi consume 100mb din ram pentru orice mic efect. Mai ales este shareware . Daca imi place il cumpar. Nu fac piraterie inutila.

poti demonstra talentele tale in photoshop? dar ceva real nu pozele astea cu rbd

in poza aia cu dulce maria : daca tot folosesti limba spaniola in loc de perfection in engleza pune perfección in spaniola.

si de ce in toate pozele scrie (C)dia ????????

si aia auzit de resize ???????????????????????????????????????????ca nici cu un monitor de "21 nu vad pagina asta fara scroolbar jos...

8*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Mier Iul 23, 2008 12:01 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Rain Angel a scris:Eu multa experienta in Paint.NET . Urasc Photoshop. Stau sa-mi consume 100mb din ram pentru orice mic efect. Mai ales este shareware . Daca imi place il cumpar. Nu fac piraterie inutila.

poti demonstra talentele tale in photoshop? dar ceva real nu pozele astea cu rbd

in poza aia cu dulce maria : daca tot folosesti limba spaniola in loc de perfection in engleza pune perfección in spaniola.

si de ce in toate pozele scrie (C)dia ????????

si aia auzit de resize ???????????????????????????????????????????ca nici cu un monitor de "21 nu vad pagina asta fara scroolbar jos...
Well. spune tu ce vrei sa postez pentru a-mi demonstra talentele.si nu sunt "poze" sunt bannere.Iar in bannerul cu Dulce Maria nu am vrut sa folosesc limba spaniola .so am scris in engleza.
(c) dia - pentru ca aceasta este semnatura [pentru ca bannerele sunt cam vechi si pentru ca trebuia sa personalizez cumva sa se observe de cine sunt facute.]

[Eu am venit pe forumul asta nu sa ma cert. ca daca as fi vrut ti-as fi raspund adecvat. ] :asd:

9*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Vin Iul 25, 2008 6:55 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

imi plac foarte mult.......
dar pakt ca sunt cu rbd:-&....
nu am nimic ce comenta.....
next photos pls:):*

10*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Dum Iul 27, 2008 9:07 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

NeuRoni la Plic a scris:
Rain Angel a scris:Eu multa experienta in Paint.NET . Urasc Photoshop. Stau sa-mi consume 100mb din ram pentru orice mic efect. Mai ales este shareware . Daca imi place il cumpar. Nu fac piraterie inutila.

poti demonstra talentele tale in photoshop? dar ceva real nu pozele astea cu rbd

in poza aia cu dulce maria : daca tot folosesti limba spaniola in loc de perfection in engleza pune perfección in spaniola.

si de ce in toate pozele scrie (C)dia ????????

si aia auzit de resize ???????????????????????????????????????????ca nici cu un monitor de "21 nu vad pagina asta fara scroolbar jos...
Well. spune tu ce vrei sa postez pentru a-mi demonstra talentele.si nu sunt "poze" sunt bannere.Iar in bannerul cu Dulce Maria nu am vrut sa folosesc limba spaniola .so am scris in engleza.
(c) dia - pentru ca aceasta este semnatura [pentru ca bannerele sunt cam vechi si pentru ca trebuia sa personalizez cumva sa se observe de cine sunt facute.]

:| . mda .:|

oricum pozele alea imi lua fatza..macar dupai nu stiu care a modificat de a pus tumbnail....

11*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Dum Iul 27, 2008 10:54 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Eu le ador pe cele cu rbd *** My galerry*** 377461 mai ales cele cu anahi si poncho *** My galerry*** 858435

12*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Dum Aug 03, 2008 7:54 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

wow!chiar ai muncit muuuult!!!imi plac tare mult.sunt foarte frumoase.

13*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Dum Aug 03, 2008 11:25 pm

Brit_fan

Brit_fan
Incepator
Incepator

vaai.
deci,lucrezi superb.
iti ador stilul.
si lucrarile.^
tot.
superb!
de la mine ai un 10 !

14*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Mar Aug 05, 2008 1:25 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

lucrezi superb singura problema e ca sunt cu rbd iar eu sunt anti fana
rain angel mas fi certat cu tine si aici dar ai ban
fata lucreaza foarte frumos si nimeni nu are ce comenta

next photos!

15*** My galerry*** Empty Re: *** My galerry*** Mar Aug 05, 2008 12:01 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

si eu mas certa cu Rain,iar se da mare,la lucrarile melein photoscape a zis ca mai ine imi downloadez photoshop ca photoscape nu e cine stie ce,aici deja "ingroapa" photoshopul!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum