Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

sensibilitatea baietilor

+10
^..::~nymphetamine~::..^
cosmyna
Soul Angel
~MaD.KiddoH~<3Ally
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
Crazy town
Black Rose
X-treme
Silver_Dragon.
14 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Joi Iul 24, 2008 10:14 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

.......va spun eu care e sensibilitatea baietilor
-sa nu'i loviti niciodata sub centura sensibilitatea baietilor - Pagina 2 895864

32sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 9:41 am

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Eu cunosc un baiat care,la 14 ani, a plansfoarte tare pentru ca nu vroia sa plece intr-o tabara si vroia sa ramana aici! Si este de multe ori suparata si retras nu prea stiu din ce motiv!Deci si baieti sufera,nu numai noi!

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

33sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 12:21 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ete sufera

el probabil e un emo-kid..

oo, daaaa, cosmyna, te sustin intru totul..
eu tocmai acolo le dau cand ma enerveaza>:)>:)>:)
si scap de ei;;)
dar sensibilitatea noastra kre e?>:)

34sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 2:50 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

cosmyna a scris:.......va spun eu care e sensibilitatea baietilor
-sa nu'i loviti niciodata sub centura sensibilitatea baietilor - Pagina 2 895864

:|

35sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 2:52 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, nu imi spune ca nu e adevarat:-L

36sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 6:57 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

.......cred k majoritatea dintre noi suntem foarte agresive cu bieti baieti..... sensibilitatea baietilor - Pagina 2 895864 ....................sensibilitatea nostra: suntem cam plangacioase:D

37sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Vin Iul 25, 2008 7:10 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

cata dreptate ai alexu 8->8->8->8->....
adik...ei nu sufera nici jumatate cat suferim noi:|....
poate doar atunci cand iubesc cu adevarat...dar asta se intampla rar8-|

38sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Dum Iul 27, 2008 9:53 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

scutie serioasa cu el stiti de ce zic ca baietii sunt sensibili?iata un exemplu:fostul meu colleg de banca.suntem cei mai buni prieteni,imi place sa-mi petrec timpul cu el,nu-l plac si nici el nu ma place pe mine.facem tot impreuna.a fost insa o perioada cind ma placea.eu nu-lplaceam si iam zis(greseala mea)cam...brutal ca nu-l plac si vreau sa fiu doar prieteni.el a fost asa de supy.nu vorbea cu nimeni,era mereu trist,cind am vazut asta,am incercat sa am o discutie serioasa cu el.el a inteles ca nu-l plac si s-a indragostit de o alta fata.acum suntem in continuare cei mai bunni prieteni si eu chiar l-am ajutat sa aiba o intilnire cu fatape care o place.
de-aiai zic ca baietii sunt sensibili

39sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Dum Iul 27, 2008 12:13 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi da...dar cazurile astea sunt foarte rare....
si...cum naiba iubire?...voi nu intelegeti ca iubirea adevarata nu o cunosti de la varste asa mici?...aia se numeste atractie...e cu totul si cu totul diferit;)

40sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Dum Iul 27, 2008 8:46 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

stii?sunt dooar cu un an mai mica decit tine!~

41sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Dum Iul 27, 2008 8:52 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi da....si ce crezi?...ca la varsta ta...sau a mea...sau la 15 ani se poate iubi?/:)...e doar o simpla atractie...fiindca noi ink nu am trecut prin adevaratele etape dure ale vietii:)

42sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Iul 29, 2008 11:32 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

mda...ce sa zic..:-??

shi ei sufera..doar k tin totul in ei shi nu spun nimanui.

pe deasupra..sunt atat de mandri incat nu recunosc k le pasa de ceilalti din jur

nu ti trebuie scoala k sa pricepi k baietii fac in asa fel incat sa para ca sunt maturi sau nepasatori. e ca shi cum pt ei nimic nu ar exista /:)mai ales prietenie
dar defapt nu vor sa recunoasca :-@

nu spun ca toti sunt asa..dar cunosc un asemenea "exemplar" ^:)^

:D

shi chiar ma inteleg bine cu respectivul =))

chiar dak i un pic cam 8-} :D

http://dootzygirl13.hi5.com

43sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Iul 29, 2008 5:43 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

....sunt de acor cu tine.....mai ales cunoastem noi un specimen prin cartier (asa cum l ai descris tu).....cred k stii cine e

44sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Iul 29, 2008 5:58 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

cosmyna../:)
bineinteles k stiu cine e..din moment ce l am descris /:)

shi..spre deosebire de tine..yo nu am vb despre el cu atat de mult sictir :|
stiu k "il urasti" da' nu i vina mea :D

http://dootzygirl13.hi5.com

45sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Iul 29, 2008 9:48 pm

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Eu sunt indragostita lulea de un astfel de specimen Fericit !Nu este cel despre care am scris mai sus,este un vecin de-al meu.
Cand il chemam pe afara el se crede putin superior si imfumurat ,dar eu cunosc si cealalta parte al lui care este de genul ,,baiatul mamei'' ,care inca stei sa planga,ii pasa de orice din jurul lui,este foarte timid s.a.m

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

46sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Iul 29, 2008 9:55 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

;))

ma bucur ca ii cunosti shi partea sensibila...probabil de asta te ai indr de el :X:X
app de parte sensibila....am vazut mai sus zicand cinava,[crek cosmina] k sensibilitatea noastra e k suntem plangacioase..sau ceva de genu' :-))

atat kt ne doare pe noi ii doare shi pe ei.doar ca baietii nu accepta gandul k "le vine sa planga" mai ales in fata unei fete :O:O

niciodata!!tocmai de asta sunt mai "insensibili" ;-@

bine..unii /:) :D

http://dootzygirl13.hi5.com

47sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Lun Sept 08, 2008 4:58 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

slabiciunea fetelor -sa le lovesti la sani :)..(nu am incercat yo mia zis un coleg de clas)

48sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 11:16 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

^..::~nymphetamine~::..^ a scris:poi da...dar cazurile astea sunt foarte rare....
si...cum naiba iubire?...voi nu intelegeti ca iubirea adevarata nu o cunosti de la varste asa mici?...aia se numeste atractie...e cu totul si cu totul diferit;)

ca si multa varsta ai tu

49sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 11:23 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

Rain Angel a scris:
^..::~nymphetamine~::..^ a scris:poi da...dar cazurile astea sunt foarte rare....
si...cum naiba iubire?...voi nu intelegeti ca iubirea adevarata nu o cunosti de la varste asa mici?...aia se numeste atractie...e cu totul si cu totul diferit;)

ca si multa varsta ai tu

=)))))))))))))))) sensibilitatea baietilor - Pagina 2 667167 sensibilitatea baietilor - Pagina 2 950283
n-am vrut sensibilitatea baietilor - Pagina 2 718351
dar nu m-am putut abtine =))=))=))=))))))))))

http://dootzygirl13.hi5.com

50sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 4:10 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

gabitzu14 a scris:slabiciunea fetelor -sa le lovesti la sani :)..(nu am incercat yo mia zis un coleg de clas)

de unde le scoti omule?=))=)))
ala care a fost desteptul care poate a incercat..cred ca sa ales cu ceva....forte dureros...nu cred ca asta e o slabiciune
Ras))nu cred ca exista vreo fata care nu e instare sa puna la punct unu deasta care nare ce face si incearca sa "descopere"slabiciunea fetelor prin asta...
asta e parerea mea,....

51sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 5:30 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

asa mia zis el..nu am incercat asta sensibilitatea baietilor - Pagina 2 553158 ..dar dak o sa incerc...ma trezesc cu o palma..de nu ma mai ridic din pat o saptamana:))

52sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 5:32 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

te asigur eu ca no sa te trezesti numai cu una:)):))si daca mai dai si peste una mai afurisita..e instare s ate bage in spital:)):)))

53sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mar Sept 16, 2008 5:45 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

maine incerc...la sc:)) >:))..sa vedem ce mi se intampla

54sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mier Sept 17, 2008 9:48 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

=))

55sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mier Sept 17, 2008 4:57 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

daca mai traiesti e bine:))Ras)))

56sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Mier Sept 17, 2008 8:57 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

mai traiesc...nu am dat...nu am putut:((..mam jucat cu balonu sensibilitatea baietilor - Pagina 2 667167

57sensibilitatea baietilor - Pagina 2 Empty Re: sensibilitatea baietilor Sam Sept 20, 2008 1:54 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

geez:|

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum