Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Pauzele si Distractia de pe holuri

+16
cosmyna
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
stelutzaa verde
Silver_Dragon.
kaulina
KittieChaos~DeadlyDesire
Black Rose
[a].[girl].[like].[me]
X-treme
AliceCullen
Crazy town
` Laif !s coLour .
Cris
live.laugh.love
20 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 9:13 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Ah,pauzedle!Cui nu-i plac pauzele!Mi-e imi plac!Pauzele sunt momentul cand interactionezi cu ceilalti colegii si cu ceilalti din scoala,dar si cand mananci!
Mi-e imi plac pauzele ,sunt forte relaxante si foarte amuzante!

2Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 9:16 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Recreatia...intradevar,un cuvant minunat.Toata lumea,distractie,distractie,distracte!
Nu ca cu colegii din clasa nu vorbesc in timpul orei,insa in timpul pauzei vorbesti cu toti din scoala.Toata ora astept sa se sune de pauza sa vad ce mai face Ada,Teo,Anda,si moolti altii.Foarte frumos,intradevar :)

https://sun-time.forumgratuit.ro

3Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 9:19 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Cel mai mult la scoala imi plac pauzele :)) .
Desigur , orele sunt plictisoare , iar cand se suna parca e razboi.

4Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 9:51 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

acuma ca avem pauzele de 5 min numai miercurea,joia si vinerea ma enerveaza.mai bine faceam sambata recuperea, si cu asta basta...aveam niste pauze scurte.......dar sunt bune si alea :D

5Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 11:02 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Daaa....Pauzele sunt cele mai tari .. Eu numai pt ele merg la scoala... Pt pauze si pt orele de muzica ...Fericit):)

In pauza interactionezi cu ceilati elevi :X:X:X:X

6Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 5:51 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

E da iubesc pauzele, materiile mele preferate!Ce m-as face fara ele,, nu k in ora n-as manca, dar...dar imi mai plc si sportul cand iesim afara k dak nu ma apuc durerle de burta imdediat!

7Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Apr 17, 2008 7:45 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

Oh...
pauze...toti din scoala se aduna in curtea scolii
stam cu baietii *nostri* si cu gastile mai mari,in special de baieti...
sau ne ducem si stam la discutii ( nu barfe :-" ) cu fetele mai mari ;))
e o caterink totala la noi in pauze...
se aduna toata "brigada" :X

nu pot sa stau in pauze in clasa :|
simt k pierd toata distractia >:)

8Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Vin Apr 18, 2008 4:36 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Defapt, pentru pauze merg eu la scoala ... Tot timpul gasesti pe coridoarele scolii un loc sa te relaxezi, sau sa te distrezi cu tipi mai mari, sau sa te bati cu colegii enervanti.
Eu in pauze... ori stau in clasa si planuiesc week-endu` cu prietenii, ori stau intr`un colt retras de lume cu prietenul meo, ori ies pe hol la niste barfa cu fetele mai mari... ori ... stau pur si simplu in banca si imi fac tema pentru ora care urmeaza (doar nu`mi pierd vremea acasa cu teme handikpate si plictisitoare) ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

9Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Lun Mai 26, 2008 10:44 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

eu in pauze ma plimb pe afara cu Rheea-chan...ma rog....ne plimbam pe afara,mergem la magazin,ascultam muzica...chestii de astea.....de obicei la noi nu sunt gasti din astea...

10Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mar Mai 27, 2008 9:41 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

ei pentru mine pauzele si orele sunt una si aceeasi in afara de faza cu interactionatu cu cei din scoala oricum noi din clasa nu iesim decat pana la magazin/baie si inapoi mancam in ore si in pauze meditam

http://www.creation4all.darkbb.com

11Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mier Iun 04, 2008 9:46 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

mmmm!cui nui place PAUZA!!!e materia mea pref!deobicei in pauza merg sa-mi cumparceva de-afara iar la lectii maninc(pentru ca nu reusesc sa manivc la pauza)e prea mica.la pauza ne distram cu colegii sau imi fac temele,mai bine zis copii de la "fostul meu coleg de banca"(cel mai tare coleg de banca)

12Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mar Iun 17, 2008 5:28 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu la inceputul liceului foloseam pauzele ca sa fumez, dar acum m-am lasat si de obicei in pauza joc cruce cu o colega, ascult muzica, mananc sau copiez tema.

13Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mar Iun 17, 2008 5:44 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

pauzele....cui nui plac?:))......ne distram.....si eu fac la fel ca tine angel=))....inafara de ora de romana:-L....ne da amenzi:-L

14Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Dum Iun 22, 2008 12:07 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

in pauza ies pe hol shi ma intalnesc cu my best friend shi ne ducem pe teren shi jucam basket cu mingea mea sau a iei shi daca e posibil in timpul asta mai shi mancam shi mai shi radem cu alti school mates :))) e thare....eu invat la un liceu de arta shi prietena mea face muzica iar eu pictura :X shi nu invatam la acelasi etaj :-L eu la parter shi ea la 2 :-w shi ea ma asteapta la usha shi poate mai stam cu elevul de servici...mai ales daca e unu thare 8-> :))) aa...inainte de ora de mate nu ies in pauza...nush de ce...adica nu ies afara...dar inainte de ora de romana nu am nici o treaba :))

http://www.cool4u.forumotion.com

15Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mar Iul 22, 2008 10:19 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

in pauza ascult heavy metal fara sa fiu deranjata se vocea pitigaiata a profei de romana

sau imi fac tema, sau merg la pietre si ascult heavy metal in liniste...

nu prea multe..

16Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Vin Iul 25, 2008 8:17 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

...pauzele......pentru mine nu erau deloc distractive mai ales la sfarsitul clasei a8a.majoriatea colegilor(baieti) sunt obsedati sexual......shy eram torturata in pauze....ex:ma urcau pe catedra sau pe banca shy se puneu pe mine.pana cand intr o pauza profa' de chimie a vazut ca un coleg nu ma lasa in pace.....dar oricum profa nu ia facut mare lucru...citez:''george, dak esti in calduri te rog in momentul asta sa te duci afara si sa te iei o gura de aer''.... Pauzele si Distractia de pe holuri 553158

17Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Vin Iul 25, 2008 11:52 pm

Bibbi

Bibbi
Incepator
Incepator

cosmyna a scris:...pauzele......pentru mine nu erau deloc distractive mai ales la sfarsitul clasei a8a.majoriatea colegilor(baieti) sunt obsedati sexual......shy eram torturata in pauze....ex:ma urcau pe catedra sau pe banca shy se puneu pe mine.pana cand intr o pauza profa' de chimie a vazut ca un coleg nu ma lasa in pace.....dar oricum profa nu ia facut mare lucru...citez:''george, dak esti in calduri te rog in momentul asta sa te duci afara si sa te iei o gura de aer''.... Pauzele si Distractia de pe holuri 553158
Da lovvve Pauzele si Distractia de pe holuri 92693
Si ink odata scuze k nu te-am salvat atunci Pauzele si Distractia de pe holuri 970871 dar au intrat astia peste mine la baie..si nu puteam sa ies..
Ah si sa nu uitam de palmele la f*nd care erau cu zecile pe zi fight Pauzele si Distractia de pe holuri 35723

Obsedati :uof?:

18Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Sam Iul 26, 2008 8:16 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Colegii mei nu fac in pauze decat sa:

1. Tipe si sa fuga ca descreeratii
2. Sa le dea fetelor peste fund
si
3. Sa se bata

Iar eu stau in banca si ma uit la ei cat de prosti is si ma gandesc '' de ce am picat eu in clasa asta?''

19Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Sam Iul 26, 2008 1:23 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

cat de tare!!
si al noi a fsot un timp cu aplemel la fund!!
hmm,nus mie imi pace clasa de mea de nebuni,sutn atat de haiosi chair imi pare intrun fel bn ca ma picat cu ei!

20Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Lun Iul 28, 2008 3:40 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

mda....baietii sunt cam dusi cu pluta l-)
bine...aia kre cik dadeau palme....cosmyna..bibbi...ii cunoastem /:)
mai ales pe atomosan =))
sa nu afle k i am zis asa..mai ales aici k ma spanzura :O Pauzele si Distractia de pe holuri 171519
dar...pauzele mai sunt bune shi la altceva..nu numai baieti /:)
muzica..8->
sau...ii criticam pe profi k au pus note mici sau k au facut scandal :-@
mai ales pe rapciuc :-l
~x(

http://dootzygirl13.hi5.com

21Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Joi Iul 31, 2008 10:14 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

cred k noi ne petecem pauzele

''ne plimbam toate pauzele la baie(doar asa k k ne plimbam)''

22Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Lun Sept 15, 2008 4:02 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

jucam fotbal in pauze:)..sau vorbim despre jocuri sau alte lucruri:)

23Pauzele si Distractia de pe holuri Empty Re: Pauzele si Distractia de pe holuri Mar Dec 30, 2008 5:21 pm

măd.dă

măd.dă
Incepator
Incepator

daca nu ar fii pauze s-ar sinucide profesorii Pauzele si Distractia de pe holuri 950283 noi cand vedem ca mai sunt 5-10 minute pana sa se sune incepem deja nebunia :]]
adevarul e ca pauzele iti fac viata in scoala.fara ele i-ai cunoaste pe toti si pe niciunu`.

http://paintedwindow.myforum.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum