Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Secretele & Barfa

+10
DooTzY
Rain Angel
Soul Angel
Silver_Dragon.
` Laif !s coLour .
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
~MaD.KiddoH~<3Ally
Crazy town
live.laugh.love
Black Rose
14 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Secretele & Barfa Empty Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 11:04 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Ok ... deja se stie ca acolo une sunt fete este si barfa ...
Stiti sa pastrati un secret? Ati destainuit unei persoane vreun secret de-al altuia? Sau ati impartasit secretele prietenei sau iubitului?

Si despre barfa ...

Cat de des barfiti [nu accept raspunsuri de genu : eu nu barfesc [-x, pen' ca... pen' ca.] ?
V-a prins cineva barfind? Si despre ce/cine barfiti??

Eu ... nu prea stiu sa pastrez niciun secret :asd: ... Decat cele dintre mine si iubit, eventul. Daca imi spune de exeplu my best friend un secret il spun imediat si celeilate/celorlalte prietene + "sa nu-i spui ca ti-am zis, da? :-$" :asd: . Secretele mi le impartasesc doar baietilor, pentru ca fetele au gura cam mare ... si nu risc :asd: .

Eu nu barfec, eu pun la curent Ras ! Si "pun la curent" atunci cand sunt cu prietenele sau cu el. Nu, nu m-a prins nimeni niciodata barfind -pardon, punand la curent. Despre ... hmmm... prosti in general - sau proaste.



La voi cum e :asd:

http://h2o-x.wikiforum.ro

2Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 11:09 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Stiu sa tin un secret destul de bine , adik pana acum nimeni nu a aflat niciun secret de la mine.Iar cu barfa, ei bine noi doar schimbam pareri despre anumite persoane .Oricum eu de obicei iau apararea la toti , si nu prea zic lucruri reele decat despre cineva care ma scoate rau din sarite.
Nush daca am fost prinsa cu barfa, dar daca o sa fiu ei bine stiu ca si altii ma barfesc si nu o sa imi pese.Poate o sa imi pese decat de cineva care imi este bun prieten .
Si oricum nu exista persoana care sa nu barfeasca.

3Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 11:10 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

dap stiu sa tin un secret,pana cand ma enerveaza pers respectiav simi dau drumul la gura ,dar stiu sa tin un secret f bn!!!

eu nu arfesc pe nimeni,imi zic parerile!!!
Pe cn barfesc???pey depinde Fericit !!!
de acord cu tn balck rose zic la baietii mai muult secretele,si zic la rpietena mea cea mai buna!!!

4Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 11:48 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

hm..

secrete stiu sa tin...pana la un anumit punct...


de barfit ...nu pot spune..adica vorbim despre diferite persoane...noutati chestii....si dak de ex vb despreo pers si ea vine la masa,o intrebam direct dacae adevarat ce se aude.

5Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 12:26 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

deci, barfesc, toata lumea barfeste..
cat de des?
nu ma pot pronunta
la scoala.. pe mess vorbesc despre forumuri, despre mine, despre persoana cu care conversez...
sa vedem, barfesc persoanele care ma enerveaza, nu ma pot abtine
dar imi cer scuze daca in cele din urma se dovedeste ca sunt de treaba, si ca eu m-am inselat (ffff rare cazurile Ras )
asa, ce sa mai spun... daca e vorba de o chestie importanta, cum ca parintii var'miului X se despart, sau ca Y are un copil.. atunci ce plm
tin secretul...
dar daca e vorba despre chestii tampite, nu ma poate opri NIMENI sa nu spun mai departe
si nu spun"sa nu mai zici la nimeni"
mai mult obosesc...
Stiu sigur ca va spune, ca asa e lumea din ziua de azi, asa sunt ROMANII..

6Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 1:53 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:

secrete stiu sa tin...pana la un anumit punct...

La fel.. pana la un anumit punct. Nu sunt genul care sa '' barfeasca '' ( lol eu cu colegele mele i-am dat alt sens cuvantului '' barfit '' si ma bufneste rasu cand pronunt acest cuvant )
Deci , tin secretele foarte bine , de exemplu prietenele mele mereu imi spun secretele lor deoarece au incredere in mine .. le tin si eu in mine, pana ma cert cu ele =)) whatever , asta e altceva.
Multi s-au certat intre ei de exemplu : eu eram certata cu un baiat din clasa si el a copiat la teza la romana . Multi colegi au vazut si pana la urma una dintre fete ia zis profesoarei , mda, toate fetele au aprobat inafara de mine si ce sa vezi , baiatul s-a impacat cu mine pentru ca eu nu l-am parat profei :))
In fine , barfesc fitzoasele , desigur , sau ma rog , schimb pareri despre ele. :D

7Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 4:59 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu tot stiu sa tin secrete.dar,dak cineva imi spune un secret,cit sunt prietene cu acel "cineva" nu-i tradez secretul iar cind ne certam,e-he-he!public secretul ei in ziarul scolii Secretele & Barfa 92693 .
am si exemplu:
fosta mea prietena,imi zicea mie toate secretele ei,apoi m-a tradat si ne-am certat pentu totdeuna.ce m-am scapat eu la libertate!am inceput a spune secretele ei la toti.

Birfa:ce fata nu birfeste. Dinti sa fim seriosi! pardon, serioase.mi-emi place birfa,birfesc mereu cu fetele.recunosc tocilar.

8Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 5:22 pm

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Eu stiu sa tin un secret destul de bine.De obicei nu spun nimanui daca este un secret important ,dar daca este ceva mai micut spun doar persoanelor care stiu ca sunt de incredere si care nu au nicio legatura secretul.
Mai dezvalui cateodata secrete cand vreau sa ma razbun pe vreo persoana,dar in rest....

Cat despre barfit? Ma pricep la asa ceva,dar nu prea imi aplic talentul (lol Ras ) !Imi place sa barfesc cateodata cu prietenele atunci cand ma enerveaza persoana-subiect sau cand chiar trebuie sa stei si celelalte persoane ceva despre subiect!Nu iubesc eu foarte tare barfa,dar na...
La mine in cartier se aduna in fiecare weekend seara in fata blocului femeile mai batrane si bunicile prietenilor mei si barfesc de si miroase in aer a barfa Ras

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

9Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 5:28 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, nu iti aplici talentul??

WTF?

chiar si fara sa vrem barfim, belive me, mai ales pe profi>:)

10Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mier Iul 23, 2008 5:33 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

e greu sa tii un secret.
pana la urma te scapa gura. ¬¬

11Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Joi Iul 24, 2008 2:43 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

draga, nu si daca nu il uiti Ras
eu nu divulg secretele importante....pentruca la scurt timp uit despre ce e vorba....

12Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Joi Iul 24, 2008 3:38 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

asta e grav Ras

13Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Joi Iul 24, 2008 3:55 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

de ce? :-??

cea mai buna si mai eficienta metoda..

14Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mar Iul 29, 2008 10:34 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

de tinut un secret..stiu

depinde shi de persoana kre mi l a spus.depinde de kt e de imp acea persoana pt mine :X:X
shi barfa =)) =))

cine nu barfeste? /:)
nu exista persoana kre sa nu fi barfit macar o data in viata lui..poate chiar de mai multe ori.iar despre noi,fetele,se spune ca suntem cele mai barfitoare fiinte de pe pamant =))
unii spun ca baietii sunt mai barfitori ca noi :|
mda de unde?k ei nu "barfesc" decat despre jocurile pe calculator.
sa nu le luam apararea k mai sunt shi unii carora le place barfa mai mult ca jocurile pe calculator /:) :O:O.

eu una..nu ma prea dau in vant.m am saturat de aia kre..cum te vad cum "shshshs" pe la spatele tau.
dar de fiecare data cand sunt afara cu fetele..shi altcineva[dintre prieteni,ma refer]ne intreba "ce faceti?" yo sar cu gura:barfim =))

http://dootzygirl13.hi5.com

15Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Joi Iul 31, 2008 4:52 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

sunt de acord cu tine DooTzy...adik nah..noi fetele mai obisnuim sa criticam pe unul,altul...cum se imbraca..kestii de genul...
cu toate ca mai "barfesc"asa oleak cu prietenii mei..nu miam barfit niciodata apropiatzii..kiar daca uneori nu sunt asa cum ar trebui sa fie...mi se pare cel mai josnik lucru posibil..
cat despre baietzi..sunt fel si fel de specimene...cunosc multi[printre care si porcu de fratimiu]care barfesc mai rau ca fetele...dak vad aia o fata..vai saraca..e criticata si "intoarsa"pe toate fetzele..
sau mai e kestie la unii..pe care am obs si ma amuzat..
unii se uita pe hi5 la poze..si incep sa barfeasca si sa rada.....de fete...
deci..nu numai fetele sunt mai"vorbaretze"cand vine vorba de ceilalti:)):)))

16Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Sam Aug 30, 2008 9:12 am

lil'pussycat

lil'pussycat
Incepator
Incepator

eu nu barfesc....desi stiu destul de multe chestii care se intampla in jur pt. ca sunt cateva "prietene" care se tin dupa mine si imi zic tot felu'....dar sa stiti ca majoritatea baietiilor sunt barfitori.......nu ma intere daca cineva ma barfeste,desi mai demult ma deranja...

17Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Sam Sept 20, 2008 1:55 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

eu am un mare defect....sunt atenta la tot ce se intampla in jurul meu si nu reusesc sa tin ceva in mine daca este ceva ds cea mai buna prietena a mea de ex...dar in rest...ii las sa faca ce vor:):)

18Secretele & Barfa Empty Re: Secretele & Barfa Mar Oct 14, 2008 7:43 pm

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

mno.. eu nu prea barfesc.... adik mno..... poate doar c persoanele de incredere(care nu prea sunt)... sau evident despre persoanele care ma calca pe nervi... nush de ce.... Secretele & Barfa 943165

anyway... secretele nu le zic.... niciodata... :|... mno... si paote in chesti asta e oarecum un lucru rau...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum