Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Best Signature

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Best Signature Empty Best Signature Vin Iul 25, 2008 6:34 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

M-am decis sa deschid un nou concurs.
Deci , votati persoana a carui semnatura va place cel mai mult [ poza de la semnatura ]
Puteti vota doar o singura persoana si dati un motiv pentru care ati ales-o.
La fiecare sf de saptamana se aleg castigatorii si ma gandeam ca putem sa dam un rang castigatorului...

2Best Signature Empty Re: Best Signature Vin Iul 25, 2008 8:55 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Pai nu se va face un concurs normal cu membrii care se inscriu si isi afiseaza semnaturile ? o.O .
Dupa regulile astea ar reiesii sa cautam membrii pe-aici sa ale vedem semnaturile , sau sa-l votam pe cel dinaintea noastra [[asta in cazul celor ce le va fi lene sa caute]] .
Va fi cam pe prietenii >..>
Imi pare rau asa gandesc eu :( . Nu o luati in nume de rau .
Mai bine s-ar proceda si cu inscrieri normal si la final sa se afiseze cei inscrisi si cei admisi , sa fie stabilita poate o tema sau o marime , diverse lucruri . Ca sa ne asiguram si ca cel ce castiga are semnatura facuta de el si nu luata de pe X forum .
Sper ca ati inteles oarecum ce-am vrut sa zic :( . A fost doar o parere personala . :uof?:

3Best Signature Empty Re: Best Signature Sam Iul 26, 2008 7:44 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Atunci iar ar trebui sa modificam poze etc etc 8-| la fiecare concurs exista ceva legat de photoshop

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Rate avatar&signature

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum