Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Mancarea voastra favorita

+5
DooTzY
live.laugh.love
bb_girl
BlaK`~aDDicT
` Laif !s coLour .
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Mancarea voastra favorita Empty Mancarea voastra favorita Lun Iul 28, 2008 3:22 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Ce mancaruri va plac cel mai mult?

2Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Mier Iul 30, 2008 3:28 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

hm...
friptura
pizza
salata de vinete
cartofii prajiti
etc..in general imi plac toate felurile de mancare:D

3Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Aug 04, 2008 9:12 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

si mie imi place pulpa de rechin

http://beautyaddict.forumz.ro

4Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Aug 04, 2008 9:24 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

hmm poi
piure
cremvusti
supa (orice)
broccolli
toate dulciurile

5Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Mar Aug 05, 2008 2:24 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

hmm....nush..:-? :-s uneori sunt cam mofturoasa la mancare :D
dar...imi plac cartofii prajiti shi pizza[cui nu i plac? :X:X],pui cu smantana,ciuperci,musaca[:x]piure,friptura[mai ales de vita]...nu mai stiu :-??.nu ma busheste acu inspiratia =)).ora e de vina :-s

http://dootzygirl13.hi5.com

6Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Sept 08, 2008 5:43 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

cartofi si oua prajite...
supa
pizza
chegulete
salata de vinete ..hmm :)..golesc tot
Mancarea voastra favorita 667167

fripturi..carne de vita sau pui


ce fitze pe capu meu..nu?:P

7Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Sept 08, 2008 8:44 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Eu nu suport ficatul cu ceapa.... Mancarea voastra favorita 380978 ...defat eu nu suport macarea care miroasa urat...sau a ceapa sa usturoi..daca imi dai cartofi prajitit, oua prajite, carne de pui sau pizza sunt cea mai fericita....sau ingheatata Mancarea voastra favorita 989212

8Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Sept 08, 2008 9:05 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Mancarea voastra favorita 667167 prea penala :)) ..imi faci pofta...cartofi..si asa nu imi face mama:))),,trebe sa ma rog o saptamana..inghetata...recordu meu personal 12 inghetate ..una dupa alta...din congelator..si nu am racit:))

9Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Sept 08, 2008 9:09 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

eu asi manca inghetate in prostie....bineinteles ca mereu ii mananc inghetata lu' tata ca el nu o mananca Mancarea voastra favorita 286221

10Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Sept 08, 2008 9:16 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Mancarea voastra favorita 950283 ..cam avem multe in comun :-P

11Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Mar Sept 09, 2008 11:56 am

Luove

Luove
Junior
Junior

mie imi plac spaghetele milaneze si carbonara Mancarea voastra favorita 858435

12Mancarea voastra favorita Empty Re: Mancarea voastra favorita Lun Apr 27, 2009 9:33 pm

adeleile

adeleile
Incepator
Incepator

Pui cu smantana Mirat Supa-crema de legume cu crutoane, peste la gratar cu salata de legume, salata de heringi, broccolli la cuptor, carbonara cu dovlecei, lasagna si ar mai fi, dar pe moment nu-mi amintesc.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Trupa voastra favorita?

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum