Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

***Orele***

+14
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
stelutzaa verde
Silver_Dragon.
kaulina
KittieChaos~DeadlyDesire
Black Rose
AliceCullen
[a].[girl].[like].[me]
X-treme
Crazy town
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
18 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1***Orele*** Empty ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 9:23 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Da stiu orele sunt plictisitoare,dar sincer unele chiar sunt interesante si ai ce face si nu te plictiseti nicodata!
Ora in care ma plictisec este nenorocita de FIZICA,mi-e imi place materia asta dar doamna care o preda o face foarte plictisitoare,io apropae adorm la ora ei!
In schimb imi place matematica mai nou ,biologia,sportu,muzica,italiana si engleza!

2***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 9:32 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Pe mine ma plictiseste biologia... avem o profa si nu prea imi place de ea.
In schimb sunt foarte activa la sport, matematica , romana... etc. :D

3***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 9:50 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

ma enerveaza ora de fizak......si andreea tie iti palce engleza...nu prea imi place......a incpeut sa imi placa geometrie si algebra.....romana....italiana este cea mai frumoasa limba.........am dreptate???geometri pe arte o uram acum a inceput sami placa..am iceput sa urasc sportul...ca am note varza

4***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 5:52 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Eu urasc toate materiile k sa va intelegeti imi plc sportul si muzik k rad de numai pot a si desenul in rest uras Fizik e atat de plictisitor si romana cu vak aia!

5***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 7:11 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

Imi place romana.Imi place engleza ca limba in general,dar orele la mine sunt f aiurea pt.k avem o profa cam ..prea idioata.
Geografia nu pot s-o suport mai nou,tot din cauza vacii de profe :|
Istoria imi place :D
sportul,muzica...imi plac :) si desenul.
Fizica nu-mi place de nicio culoare
Biologia imi place :) da'nu chiar asa mult
Matematica nu-mi place.
Franceza e cam ciudata dupa parerea mea:))

si nu mai stiu :| desi sigur am uitat cateva materii :-J

6***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Apr 17, 2008 7:14 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Eu de obicei nu prea sut indragostita de toate orele .... Fav mi le schimb destul de des ... Dar de obicei cam toate imi plac in jur de o saptamana maxim ... Oricum ... Cel mai mult imi place Desenu' ... Adika imi place de prof ca e tare ... :)

7***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Vin Apr 18, 2008 4:39 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Uoh, orele la mine in liceu sunt foarte diverse...
De la plictisitoarele ore de geografie sau cultura civica, pana la placutele ore de romana, sau biologie. De la putin asteptatele ore de muzik, pana al mult asteptatele ore sport :D.
Dupa parerea mea, fiecare materie este frumoasa, doar ca profii le fac ori plictisitoare, ori enervante, ori ingrozitoare.

http://h2o-x.wikiforum.ro

8***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Lun Mai 26, 2008 10:28 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

Imi place Engleza:X :XMuzica(doar ca materie),Franceza,Geografia,Biologia chiar si Chimia(super tare!am facut de-a experimente!!!:X :X :X :X),putin de tot matematica si pictura...chiar daca nu am talent:D

9***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Mai 27, 2008 9:25 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

ora de fizica cu dobitocu de director cere pumni omu vai ce l-as bate numai in gura ca si asa nu are toti dintzi la loc

http://www.creation4all.darkbb.com

10***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mier Iun 04, 2008 9:34 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

singurele obiecte care-mi plac la scoala sunt geografia,istoria(avem un profesor extraordinar de bun.stie mereu sa ne povesteasca tema in asa fel incit nimeni nu se plictiseste.si ne mai spune bancuri legata de tema), romana si limba franceza si engleza(nu as vrea sa ma laud daram capacitati la limbi) insa NU ma impac deloc cu MATEMATICA!(poate e din cauza profesoarei.e fffffffffffffoooooaaaaarte reaaaaaaa.la test aveam doar o mica gresaluta si mia pus 6!).in rest la restul obiectelor sunt indiferenta

11***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mier Iun 04, 2008 8:18 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Mie imi plac orele de romana, mate, chimie si ... biologie!

Urasc geografia si muzica!!! Din cauza profesoarelor, evident ;)

Well, nici profu de mate nu e grozav de simpatic, dar e foarte sexy ;) Adik pentru 60 si cv de ani are un fund :X:X:X [NU RADETI!!!]

http://h2o-x.wikiforum.ro

12***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Joi Iun 05, 2008 4:08 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ha-ha-ha!buna poanta black-rose! ***Orele*** 695812 ***Orele*** 92693 ***Orele*** 667167 sa inteleg ca tu la lectia de mate te uiti la fundul profului? ***Orele*** 926351 ***Orele*** 926351 nu te supera am glumit

13***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iun 17, 2008 5:23 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

pentru mine fizica si matematica au fost un cosmar anul acesta!
fizica nu o inteleg deloc, iar la mate am avut un suplinitor care nu stia sa predea. matematica imi place, altfel nu as fi venit la mate-info, insa suplinitorul nu a stiut cum sa vorbeasca cu noi. noroc ca de la anul de vine alt profesor de mate!

in schimb, cele mai super ore erau cea de romana, de engleza si religie.

14***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iun 17, 2008 5:48 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

mate si romana ***Orele*** 134418 .......chiar imi plac:)......chiar daca la mate mi-a iesit 9.45:(....

15***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Dum Iun 22, 2008 12:02 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

istoria...istoria artelor...romana si engleza :) la astea am numai 10 :))

http://www.cool4u.forumotion.com

16***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 10:21 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

eu am avut 9 in a6a doar la mate/fizica/franceza

pe sem 2

pe 1 am avut la mai mlute:-"

eh.. in ore ce sa va zic.. plictiseala la greu

dorm in ore

mai ales la religie, stie ca fac rau daca ma scoala, asa ca ma lasa in pace:D:D:D:D:D

mate si fizica au fost si pentru mine un cosmar..

tampita punea note mici pentru ca eram satanista...

pentru ca veneam nu stiu cum imbracata

vreau sa imi reuseasca transferul:-<

nu mai suport, mai ales uniforma :-&

17***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 2:26 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

hmm.. mie tot ce-mi place de la cuvantul "orele" e ca un pic modificat suna oral , si fac si eu gluma.

cred ca singura ora care mia placut vreodata a fost cea de psihologie

mie nu-mi place o materie in functie de ce nota scot...

18***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 2:42 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

doamneeee

intelectualule

19***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 3:40 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

app si mi-e imi plashe psihologia ***Orele*** 858435 chiar daca nu se practica la scoala :(

20***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 3:45 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

eu am avut psihologie ca materie in cls 7

am avut 8 nota medie parc.

era foarte buna materia : chestii cum sa ne comportam in viata sau cum sa tratam persoanele etc.... aveam si teste...

21***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 3:54 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

destul de marfa dar noua nu cred ca o sa ne bage si materia asta in progama scolara :|
oricum eu citesc ceva acasa, destul de folositor pot spune Fericit

22***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mar Iul 22, 2008 4:59 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

bleach, urasc psihologia

tata o studiaza

e sociolog :-@

23***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mier Iul 30, 2008 1:32 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

pai...la noi la sc.bine..fosta scoala[din pct meu de vedere] a fost cam Oribil.
fizica..o faceam cu dorectoarea care,fiind directoare ishi permitea sa lipseasca de la ore.ea numai ne preda;in zilele knd faceam exercitii erau 4 sau 5 copii care ieseau la tabla.restu..la somnic,printre care shi yo =)) nu cred ca o sa inteleg vreodata fizica
bun...istoria[mai ales cea de cl a 8a kre mi se pare foarte interesanta]..a fost oribila datorita "bunului" nostru profesor,vantu.un bou scapat de sub control.deci..la noi in clasa toti,dar absolut toti eram bata la istorie.inca mai suntem din mom ce nimeni nu a invatat nimic /:).tipu' ala[din cl a 7a de cand a venit la noi] nush dak a predat de 10 ori :|
la geogra..:-j am dat teza numa' pt k tipa aia macar preda shi yo puteam sa inavt acasa singura.dar shi ea e o materialista de prima clasa.
romana..nici nu mai spun.o faceam cu "minunata" noastra diriginta..imi place romana,dar nu datorita ei.
matematica..toti cei care au facut mate cu proful meu[bodash..fostul :-(( prof] iubesc matematica.e cel mai bun prof de peste tot :X:X

franceza..am ajuns shi la asa ceva :O :gfty: .oribilitate k aia nu mai exista.nush..poate limba in sine e frumoasa.dar yo knd aud de ea imi vine sa ma urc pe pereti.am avut o profa pur shi simplu enervanta,ofticanta shi tampita.
nu pot sa o descriu in cuvinte.important e ca ne a facut sa uram franceza[cel putin pe mine]

in rest..nu prea am obiectii.:-?? shi la chimie..nu prea ma intelegeam yo cu materia da' profa era kt de kt acceptabila :D

http://dootzygirl13.hi5.com

24***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Mier Iul 30, 2008 2:34 pm

Bibbi

Bibbi
Incepator
Incepator

DooTzY a scris:pai...la noi la sc.bine..fosta scoala[din pct meu de vedere] a fost cam Oribil.
fizica..o faceam cu dorectoarea care,fiind directoare ishi permitea sa lipseasca de la ore.ea numai ne preda;in zilele knd faceam exercitii erau 4 sau 5 copii care ieseau la tabla.restu..la somnic,printre care shi yo =)) nu cred ca o sa inteleg vreodata fizica
bun...istoria[mai ales cea de cl a 8a kre mi se pare foarte interesanta]..a fost oribila datorita "bunului" nostru profesor,vantu.un bou scapat de sub control.deci..la noi in clasa toti,dar absolut toti eram bata la istorie.inca mai suntem din mom ce nimeni nu a invatat nimic /:).tipu' ala[din cl a 7a de cand a venit la noi] nush dak a predat de 10 ori :|
la geogra..:-j am dat teza numa' pt k tipa aia macar preda shi yo puteam sa inavt acasa singura.dar shi ea e o materialista de prima clasa.
romana..nici nu mai spun.o faceam cu "minunata" noastra diriginta..imi place romana,dar nu datorita ei.
matematica..toti cei care au facut mate cu proful meu[bodash..fostul :-(( prof] iubesc matematica.e cel mai bun prof de peste tot :X:X

franceza..am ajuns shi la asa ceva :O :gfty: .oribilitate k aia nu mai exista.nush..poate limba in sine e frumoasa.dar yo knd aud de ea imi vine sa ma urc pe pereti.am avut o profa pur shi simplu enervanta,ofticanta shi tampita.
nu pot sa o descriu in cuvinte.important e ca ne a facut sa uram franceza[cel putin pe mine]

in rest..nu prea am obiectii.:-?? shi la chimie..nu prea ma intelegeam yo cu materia da' profa era kt de kt acceptabila :D

Profa de chimie acceptabila? ***Orele*** 268777 ***Orele*** 171519
Ai glume in program azi? ***Orele*** 667167
Doamne..aia e prima pe lista Masca
Bine ca am scapat de ea.. Mirat E cel mai bun lucru care mi s'a intamplat in viata asta
lovvve ..Si cel mai rau k am intalnit'o Masca ***Orele*** 441838

25***Orele*** Empty Re: ***Orele*** Dum Mai 31, 2009 7:03 pm

Meemee

Meemee
Incepator
Incepator

Fiecare materie are farmecul ei daca profesorul nu stie sa o transmita asta e partea a 2-a.

La fosta scoala chiar imi placea chimia, la actuala scoala am ajuns sa nu mai stiu nici cum se numesc substantele din cauza ca profa e prea tiranica. :))

Dar cum a spus si Rain Angel nu trebuie sa iti placa o materie doar pentru ca scoti 10 pe linie la ea. Ras

http://my-imagination.forumz.ro/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum