Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Kiss

+5
~Mad.KiddoH~
Silver_Dragon.
` Laif !s coLour .
Black Rose
X-treme
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Kiss Empty Kiss Vin Aug 01, 2008 12:25 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Am inteles ca vreti un astfel de topic...so....comentati

2Kiss Empty Re: Kiss Vin Aug 01, 2008 1:36 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Pai ... my first kiss ... anul trecut >.<
Ce pot sa zic ...

A saruta este o arta. Pentru ca sa va iasa un kiss perfect, trebuie sa aveti in vedre mai multe amanunte : locul, timpul si , bineinteles, persoana.
nu mai am nicio idee ce sa zic ... anyway, continuati voi.

http://h2o-x.wikiforum.ro

3Kiss Empty Re: Kiss Vin Aug 01, 2008 1:47 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Nu am avut inca , nici nu prea imi pasa , cand o voi avea vreau sa fie cu o persoana buna care sa tina la mine si sa nu ma lase peste 3 zile.

4Kiss Empty Re: Kiss Lun Aug 04, 2008 9:44 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu mam srutat,dar nu a venit din inima,desi iubeam persoana cu carema sarutam,sentimentele nu erau reciproce.ne-am sarutat 30 de secunde pe buze intr-un joc de-a sticluta la ziua mea.

5Kiss Empty Re: Kiss Lun Aug 04, 2008 11:03 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

la ziua ta? cat de naspha...si eu m-am sarutat...prima oara cand am facut-o aveam 12 ai...asta e copil prost fara minte....

6Kiss Empty Re: Kiss Lun Aug 11, 2008 12:44 am

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

hm ...so....amintiri placute....kissurile mele nu au fost multe da au fost fff speciale....


so..first kiss acum 2 ani...
eram in tabara la costinesti ..era vineri:dsi in ring era concert bug mafia..asa ca am mers in ring...si acolo era o gasca de baieti..cu care mai statuseram asa cu o seara inainte,dar nu cunosteam pe niciunu,kiar daca erau din orasu meu..doar k erau mai mari si nu aveam tangente cu ei:0

si in discoteca...m-aluat unul sa dansam....si prima oara m-a intrebat daca poate sa ma pupe pe obraz...l-am lasat iar apoi nuj de e m-am intors iar cu fata spre el..k eram cu spatele k dansam si ii ascultam si pe aia d l bUG..si m-a sarutat:X
a fost asa de fain:X




so..daca mai vreti dezvaluiri d la kissuri de astea..ziceti:)


k mie imi place sa mi le amintesc:Xfiecare clipa:X

7Kiss Empty Re: Kiss Mar Aug 26, 2008 8:37 am

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

primul meu sarut a fost la 14 ani.
cu o saptamana inainte sa ma mut din arad m-am intalnit cu toti colegii mei, ca sa-mi iau ramas-bun de la ei. pe vremea aceea eram indragostita de un coleg. si ne-am sarutat.

dar sa stiti ca nu am numai amintiri frumoase referitoare la sarut...

8Kiss Empty Re: Kiss Mar Aug 26, 2008 9:19 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Pai eu pana acum am sarutat 3 baieti.

Primul anul trecut. Eram in cantonament si nu cunosteam pe nimeni [eram noua]. Era vineri, 13 si un baiat m-a sarutat pe obraz, ditr-o provocare. Apoi am inceput sa vorbim, si dupa ora 12 am mers impreuna la baie si m-a sarutat :). A fost de vis.

Al doilea a fost prietenul meu. Primul kiss cu el a fost asa timid :-". Apoi am avansat. Impreuna. Si cu el a fost super tare.

Al treilea a fost saptamana trecuta. Am facut-o din necesitate, ca sa ma scape de alt baiat. Nu mi-a placut, dar a functionat.

http://h2o-x.wikiforum.ro

9Kiss Empty r3 Lun Sept 22, 2008 5:44 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Black Rose a scris:Pai eu pana acum am sarutat 3 baieti.

Primul anul trecut. Eram in cantonament si nu cunosteam pe nimeni [eram noua]. Era vineri, 13 si un baiat m-a sarutat pe obraz, ditr-o provocare. Apoi am inceput sa vorbim, si dupa ora 12 am mers impreuna la baie si m-a sarutat :). A fost de vis.

Al doilea a fost prietenul meu. Primul kiss cu el a fost asa timid :-". Apoi am avansat. Impreuna. Si cu el a fost super tare.

Al treilea a fost saptamana trecuta. Am facut-o din necesitate, ca sa ma scape de alt baiat. Nu mi-a placut, dar a functionat.
Kiss 667167 sa saruti baieti ca sa te scape de alti baieti..mai simplu functioneaza metoda asta..ii dai una in zona interzisa :))))))..si gata :)))

10Kiss Empty Re: Kiss Mar Sept 23, 2008 12:45 pm

Fraise

Fraise
Junior
Junior

La inceput a fost dat la misto ... el mi-a dat pe neasteptate si rezultatul a fost sa ma inrosesc toata Ras ... aveam pe atunci vreo 12-13 ani , apoi sarutul adevarat a fost la 21 de ani si cand am mai schimbat partenerii de viata pana cand m-am stabilit la unul Dinti

http://artbijoux.ablog.ro/

11Kiss Empty Re: Kiss Mier Sept 24, 2008 6:32 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

hm...another special kiss...Masca|:|i think i always remember it:|:-<

anu asta la mare....eram in disco si mi-a zis sa mergem pana afara...si ne plimbam pe faleza.....la discoteca de pe plaja era vama veche-zmeu...si lui nu ii placea vama..da a venit...

am mers pana la obelisc....stateam sprijiniti de obelisc..pe vama-nu am chef azi sarutandu-ne....a fost cel mai romanti moment de pana acu:X:X

12Kiss Empty Re: Kiss Lun Dec 29, 2008 7:53 pm

&#8224Teen From Mars

&#8224Teen From Mars
Incepator
Incepator

cate ciudatenii pe aici Kiss 516889
primul meu kiss a fost la 11 ani...si eu si el eram curiosi sa vedem cum este...si ne-am sarutat, dar ne-a prins mama... poveste lunga... oricum nu a fost interesant... Kiss 84916

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum