Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Singura pana la moarte

+4
*[Lost^In][Your^Mind]*
SchwarzFee
Silver_Dragon.
*[VoOdOo]*[DoLl]*
8 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Joi Sept 11, 2008 8:06 pm

Luove

Luove
Junior
Junior

nu prea am inteles cv din comentul asta..scz..orikm repet dragutz fikul

32Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Sam Sept 13, 2008 7:42 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Veti intelege totul la sfarsit cu purtarea asta bizara a lui Luigi ;))
______________________

>>Bleah..dezgustator..fac schimb de saliva.<
Apoi inspira greu si merse catre locul unde trebuia sa se intalneasca cu Luigi.

>Dar oare de ce ma duc..si totusi e prea rapdi..doar ne-am ciocnit..ohh..prietenii imaginare<<

"Hei!Stai!!Ana!!"Cineva o striga din spate.
"Buna!!Unde e Rere?"
"Ne astepta!Vrei sa vii?"
"Unde?"
"E un loc..de langa oras, pe la periferie, o moara veche, parasita."
"Si ce sa facem noi acolo?"
"Acolo..stam noi cum ii zice..ne distram."
"Cum?"
"Vei afla.Deci vii sau nu?"
"Sigur.Auzi Luigi e nume italian nu?"
"Da sunt originar din Italia, dar m'am mutat aici la 11 ani,defapt parinti mei sau mutat aici."
"Si Rere?E de aici?Ca nu prea imi vine in minte vreo alta tara."
"Nu.Olanda iti spune ceva?"
"Da..imi spune.Deci si voi sunteti cum sar zice noi pe aici.Cati ani ai?"
"Eu.."Si facu o pauza zambind cu un colt al guri."Am 16 ani."
"A..deci scuze, sar putea spune ca deja esti obijnuit cu tara."
"Nu chiar.Nu e usor sa iti faci prieteni.Bine..daca exista asa ceva.."
"Inteleg, stiu cum e sa nu ai pe nimeni."Apoi se oprii>>Dar de ce ii spun lui toate astea.Il cunosc de cateva ore.Mi'e frica, daca imi va face ceva.<<
"Ana?Daca nu vrei nu mergem.Nu te oblig."
"Nu,nu haide!Acum mergem!"

Capitolul V:"Imprejurari placute..tentati rele"

Am plecat.Am mers nu era foarte mult din parc pana la aceea moara.Ajunsi acolo totul parea deplorabil ierburi inalte de jumatate de metru, gunoaie.Singurul lucru mai normal de acolo era o apa mare care se afla in spatele morii.Moara era vopsita neagra si bucatii din ea era rupta picatata cu diferite inscriptii imposobil de descifrat.La prima vedere moara parea subreda.Intram acolo Rere deja ne astepta.

"Buna!"spuse asta sarutandu'se pe buze cu Luigi.
"Cineva a fumat fara noi?"
"Care noi?"Intreba Rere suspicioasa.

Eu ies din spatele lui timid.Rere se pare ca isi schimba privirea suspicioasa si furioasa ca intr'un rasarit de soare.

"Buna, nu stiam ca despre tine e vorba."
"Buna!"Am spus cu un zambet fals.
"Bine haide'ti sa terminam cu trancaneala."spuse Luigi impingandu'ma de la spate sa ma duc la Rere.

Rere puse niste bere si ii oferi paharul cu un zambet de incredere.L'a luat rapid la dat pe gat jumatate din el apoi isi aprinse rapid si o tigare.Acelasi lucru au facut si ei.

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

33Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Sam Sept 13, 2008 9:53 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

hmm,tare!!!
nus ce sa cred despre pritenii astai a aei,deoarece nus nu prea imi par de incredere,sa nu o impinga pe anna sa faca ceva rau!!!pliz vreua next!!! Singura pana la moarte - Pagina 2 858435 Singura pana la moarte - Pagina 2 16466

34Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Mar Sept 23, 2008 1:23 pm

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

uuu, ai mai pus ceva next-uri de cand nu am mai dat eu pe aici, dar ca de fiecare data e o placere sa recitesc.

chiar a fost funny faza aia cu schimbatul de saliva. eu as aavea chef sa fac acum schimb de saliva cu cineva, dar e mult prea departe Singura pana la moarte - Pagina 2 84916

au aparut personajele interesante in peisaj. Luigi chiar dc pare ciudat cu freaza aia, mie imi place de el! iar Rere e superba, poza cu tigara se potriveste perfect!

nu parea prea incantata sa o vada pe Anna, hmmm!!!

au inceput usor, cu un pahar de bere si o tigara. de abia astept sa se ajunga la partile interesante!

Singura pana la moarte - Pagina 2 704897

35Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Dum Sept 28, 2008 10:36 am

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Nu mult dupa asta Luigi pusese pe o oglinda un praf alb.

"Tu ai laut vreodata cocaina?"O intreaba Rere.
"Nu.Dar vreau sa vad, adica sa incerc."Spune Ana cu un zambet neobijnuit din cauza bauturii.

Imi arata cum se procedeaza si am reusit si eu a treia oara chiar daca prima si adoua am stranutat, nu sau suparat pe mine ca am risipit.In cateva momente eram pe jos stand si privind in gol jucandu'ma cu degetele prin aer.Incepusem sa rad aiurea, radeam de mine...de cat de proasta am fost..sa cred tot ce spunea..am fost ata de aorba..am crezut totul..Inca era constienta.Ma ridic imi pun niste bere in pahar ma uit pe geam..la lacul ca o oglinda care iti refelecta imaginea, dar nu sentimentele si adevarata persoana..doar o imagine..asta vedeam si eu..imaginea cand radea de mine..ma facea sa sufar..Am fost o prosta..ca am crezut..oarecum merit asta..pentru ca am sperat..mi'am iaginat..si am crezut.Incep sa rad isteric ca nebuna...si din ras am dat in plans..cu lacrimi in ochii dau paharul pe gat si rad incotinuare.Incepusem sa ma invar sa rad si sa plang in acelasi timp.Pamantul imi fuge de sub picioare, cerul e cazut pe mine, nu imi pasa.Sunt atat de ametita incat cad pe burta si nu ma pot ridica.Ma intorc catre tavan si continui sa rad ochii imi erau negrii si plin de ura..eram atat de inconstienta incat incepusem sa aud vociile mortiilor.Intind mainle pe langa mine si incep sa le frec de podea continuand sa rad.
Eram atat de palida la fata incat orice m'ar fi vazut sar fi speriat.Cearcanele imi inconjurau frumos ochii facandu'ma sa par mai mult moarta decat vie.Buzele vinetii imiprima o imagine dezastruasa.Urmele negre lasate de rimel si creion isi croiesera drum pe fata mea intiparea si mai mult imaginea unui suflet pierdut, unei vieti dezastruoase.
I'au o sticla de bere cu mine si incerc sa ma ridic, dar inzadar cad din nou si ma lovesc cu caupul de podea.Asta imi provaca o durere in tot corpul.Nu imi pasa..puteam sa mor sa ma distrug...radeam singura..de sentimentele mele..de prostia mea..de cat de oarba fusesem..

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

36Singura pana la moarte - Pagina 2 Empty Re: Singura pana la moarte Dum Sept 28, 2008 2:09 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

ai pus nextul!!!
a luat droguri!!pey o sa moara,dak continua asa cu droguri,bautura,fumand!!!hmm ciudat!!oricum nu trebuia dar,asta e ana!!!next plz!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum