Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

MUTAREA FORUMULUI

+12
~Mad.KiddoH~
SchwarzFee
Sunny
Luove
` Laif !s coLour .
*[Lost^In][Your^Mind]*
Crazy town
AliceCullen
X-treme
Fraise
live.laugh.love
Cris
16 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mar Sept 23, 2008 4:45 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ forumul nu e deloc naspa si dak nu ai vazut pink'a a renuntat la forum.
''mai bine cedezi acest forum cuiva care vrea sa se ocupe mai departe de el si gata,s-a rezolvat pb dc zici k nu mai suporti!''

X-treme se ocupa in continuare de el , nu stiu dak ti-ai dat seama sau nu

''eu nu ma inscriu acolo si sper sa fie careva care sa tina acest forum pe picioare in continuare''

atunci posteaza si fi activa :)

32MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mier Sept 24, 2008 12:29 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

poate este parerea ta k nu e naspa, mie asa mi se pare si nu imi poate schimba parerea nimeni.

cand am postat aici nu ajunsesem sa citesc aia cu adminii noi, unde am vazut k s-au ales alti 2 admini.

eu am mai intrat abia azi dupa o lipsa de aprox 3 saptamani si nu stiam prea bine cum sta treaba!

o sa postez cand pot si in general eu intru aici pt fic-uri. mi-am lasat comm-uri asa ca astept sa se puna next-uri. altceva nu cred k pot sa mai fac.

ink o nelamurire. aveti acces pe contul fondatoarei?

33MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mier Sept 24, 2008 6:26 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

c'mon las vegas?=))=))

ppl suna k naiba!!Ras))

34MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Joi Sept 25, 2008 12:07 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

^aha, deci nu sunt singura care are parerea asta! ma bucur ca gandesti la fel k mine Madule Ras

35MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Vin Sept 26, 2008 10:17 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

poi suna stupid!
si oricum....nici asta nu e cum ar trebui..ala ma indoiesc k o sa ajunga makr l cum e asta!SINCER!

36MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Sept 27, 2008 9:41 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

8-|

37MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mar Sept 30, 2008 8:28 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

daca ai fi avut vreun contra-argument ai fi putu zice mai mult decat 8-|.;)

38MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mier Oct 01, 2008 8:53 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

nu v-am spus destule ? 8-| fiecare cu parerea lui 8-|

39MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mier Oct 01, 2008 9:19 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Sa inteleg ca va certati? sper ca faceti doar schimb de pareri.. si da avem acces pe contul fondatoarei

40MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Mier Oct 01, 2008 4:21 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Mi-e lene sa citesc toate posturile
Ca sa inteleg..forumul sa mutat?
Daca da sa-mi dea si mie carea o adresa un link ceva:D

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

41MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Joi Oct 02, 2008 8:24 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

deci pink'a renuntase la forum..acum si l-a luat inapoi si nu mai are nici admini nici moderatori....deci face ce vrea...dar forumul a ajuns de KKT

42MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 7:47 pm

tudy23

tudy23
Designer
Designer

mda...e cam d kkt ac....si vad k tot staffu e de kkt .... adik tot stafu = o pers...
mai bine ai aprecia munca altora...
pt k u nu ai fkt nik aici...
sa faci un forum e usor
da sa il cresti si sa il entii sus e fff greu...
si admina a venit si a coborat foruu din cel mai inalt punct la cel mai josnic...

43MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:36 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

forumul a ajuns de tot kkt-ul...sincer ma doare in C*R de ce se intampla cu el

44MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:38 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

dc sunteti toate asa de rautacioase??cum vreti..fugiti pe alt forum ;)..puteam sa o luam de la capat si puteam sa facem un forum ..frumos..cu useri multi...

45MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:39 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pe alt forum...ca acum admina...vrea sa il aduca la stadiul de neactiv cum era cand s-a mutat pe noul forum...

46MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:41 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

cum vreti...plecati...yo voi ramane..pe sun :(..chiar dak voi fi singur singurel....


p.s a gresit si ea..:|toata lumea are dreptul la o a 2 a sansa...:(

47MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:43 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

cum sa nu sa faca ce vrea.....ma pis pe el de forum..nu mai am nevoie sa stau pe un forum inactiv pe care nici macar nu ti se zice cand nu mai esti admin...se muta pe alt forum..apoi revine....ne scoate din fct...deja sunt vreo 4 greseli pe aici...

48MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:46 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

cum vreti :(...pana acuma.. era bine...as fi vrut sa dau timpu inapoi..ca la inceput..cand mam inreg...:(..toti glumeam ..si toate astea..si acuma ati inceput sa injurati :-<...aproape imi vine sa plang de cuvintele mele

49MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:48 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

asta e doar inceptutul....daca incepe sa riposteze si ea..fac si mai urat ca acum...asa ca sa nu ma enerveze ca stie ce cuvinte imi pot iesi pe gura..

50MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Sam Oct 04, 2008 9:51 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 84916 MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 546344 ...C'este La vie

51MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Dum Oct 05, 2008 6:32 am

tudy23

tudy23
Designer
Designer

mda....eu as avea multe cuvinte binefacatoare sa ii spun acestei admine...da...mai bn nu zic nik...
numi pun mintea cu prostii k a lor i odihnita...

52MUTAREA FORUMULUI - Pagina 2 Empty Re: MUTAREA FORUMULUI Dum Oct 19, 2008 1:16 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

da..adevarul e ca noul forum are useri foarte activi :|
mai ales admina...

http://dootzygirl13.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum