Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

AM nevoie de ajutor!!

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1AM nevoie de ajutor!! Empty AM nevoie de ajutor!! Vin Sept 12, 2008 12:41 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Buna....am, nevoie de ajutorul vostru,stii cumva un cmain sau ceva de genu asta,unde am putea duce 7 pui+cu mama lor,din pacate puii nu sunt doriti la noi si vor sa-i ucida,ba ia dsu la ghena,ba iau pus intr-un sac,si ia inchis la gura si peste sacul unde erau puii au pus,caramizi,sau ieri sa mai intamplat o nenorocire,au fsot luati iar si dusi sai omoare,iar lasati al o ghena unde sa nui gasim noi AM nevoie de ajutor!! 877289 AM nevoie de ajutor!! 877289 AM nevoie de ajutor!! 877289 ,va rog eu muult dak ne puteti ajuta cu ceva,cu informatii sau in legatura cu puii,sau stiit camin prin bucuresti va rog scritine acii,multumesc!!! AM nevoie de ajutor!! 877289

2AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Sam Oct 04, 2008 10:00 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

doamne ralu ai ajuns sa scri si aii...azi am fost in IOR la pui si cutiile nu mai era.....i erau niste copii mici...si imi venea sa ii dau cap in cap..pentru ca cred ca ei au facut asta..in fien s-a dus remus i darius si au luat 4 cutii..si le-am pus acolo...saracautii catelusi...ce viata au dus

3AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Dum Oct 05, 2008 8:49 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

am fsot si azi,si era varza,tot,taote cutiile,am facut iar casa lor,si leam pus si mancare si etc...

4AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mier Oct 08, 2008 8:30 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

IN MM...cine draq tot scrica alea acolo..cred ca copii aia tampitti...si marina nu m0a lasat sa-i dau cap in cap......

5AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mier Oct 08, 2008 10:12 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

nu fata
sunt niste copii pe care ii ajuta pe catei,si mai e si o domna cu copii aia,acuma depinde de ce copii vb noi acuma!

6AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mier Oct 08, 2008 10:45 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pey nush ce copi...erau uni eneevanti..care cica au rupt un carton ca sa isi faca "paturi"...si cica caini sunt ai lor

7AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mar Oct 14, 2008 6:22 pm

Fraise

Fraise
Junior
Junior

Crazy town a scris:am fsot si azi,si era varza,tot,taote cutiile,am facut iar casa lor,si leam pus si mancare si etc...

Dar de ce nu te incumeti sa-i duci la un petshop. Acolo ii deparaziteaza si ii pune spre adoptie!!!

http://artbijoux.ablog.ro/

8AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mar Oct 14, 2008 6:43 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

dak imi spui si unde,voi face acest lucru ca nu vor sa ii ia,a vb x treme su o fata si nu au vrut sa ii ia

9AM nevoie de ajutor!! Empty Re: AM nevoie de ajutor!! Mar Oct 14, 2008 6:44 pm

Fraise

Fraise
Junior
Junior

Pai nici nu stiu din ce oras esti, ca sa-ti spun unde te duci ;)

http://artbijoux.ablog.ro/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum