Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

........O lume ireala.............

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1........O lume ireala............. Empty ........O lume ireala............. Vin Oct 17, 2008 11:07 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

]-acum trebuie sa merg acasa spuse Lily...spuse Lili
si pleca cu capul in jos gandinduse ca maine il va revedea...il va revedea pe el....colegul cu ochi patrunzatori si verzi ca algele marii. Pe colegul din a doua banca...acel baiat care ai intrat in clasa la inceputul anului scolar...acel baiat timid pe caresiar dori sa il cunoasca atat de bine......
Ajungand acasa shi trcut mainile prin parul ei negru ca taciunele shi sa intins in pat....patul era rece.....dar parca gandinduse la el un fior ii cuprindeas corpul shi o facea sa transpire...shi asa adormi cu gandul la acel baiat care parca ia cucerit inima.
E dimineta....mama imi bate la usa....trezestete este timpul de scoala...ca prin minune mam imbracat mam machiat shi am plecat la scoala.....in timp ce mergeam spre scoala....aveam in minte decat privirea lui...chipul lui luminos si suntetul zapezii zdrobite de bocanci mei......
Sunt la scoala......ora de dirigentie....privirea mea este atintita catre el....ma simpt de parca plutesc....cand deodata parca cad incet printre norii parac spulberati de tipatul dirigintei...
Vom merge in excursie.....in grecia....spuse profesoara vom pleca peste doua zile shi ne vom intoarce saptamana viitoare.
Intr-o fractiune de secunda ma invaluit gandul ca pot petrce cu acest tanar minunat...o saptamana intreaga...pe o insula...eram in culmeaq fericiri nu credeam ca asa ceva se pote intampla.......
Am plecat sunt in autocar ma uit pe geam si incerc sa fac acordul dintre realitate si vis...nu pot sa cred.....
Dorm zogomotul autocarului parca ar fi glasul lui care ma indeamna sa ma trezesc totul pare atat de ireal.....dar...ia stai...EL chiar se afla langa mine........tresar....nu mai stiu daca visez sau traiesc o realitate sunt nedumerita nu mai stiu ce sa spun....dar se pare ca nici nu este nevoie
Vocea lui calda...el...ma intreaba daca vreau sa fiu partenera lui in excursie.....imi spune ca am ajuns si este momentul ca sa ne alegem fiecare care un partener....privesc pe geam...apa marii oparca este o oanglica albastu-verzuie de matase...parca traiesc intrun univers paralel....ii spun DA....
In acea seara....am fost la petrecere...am baut un pic....shi am acceptat propunerea lui de am merge in casuta de pe plaja.....acolo am siscutat ore in sir despre diferite chesti...dar si despre sex...un subiect despre care vorbeam cu teama...si totusi vorbind cu el parca aveam o liniste speram sa ma inteleaga.....shi asa a parut ca a inteles.....ca vreau sa raman in continuare virgina si sa imi traiesc viata...desi.......
Mam asezat pe patul care parea asa de moale...shi iam multumit pt intelegere.....atunci el a venit si mia dat un suc........nush ce sa intamplat apoi dar stiu un singur lucru.......am amortit si miam pierdut cunostinta....ma simteam incapabila sa fac ceva.....nu ma puteam opune..eram ca o leguma fara apa...ca pestele pe uscat..,.parca vedeam lumea in alb si negru...era atat de ....atat de.....

http://bibykiss03.hi5.com

2........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Vin Oct 17, 2008 11:40 pm

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

wow... un nou fic:d.... si eu sunt prima care da comm \:d/

deci..pana akm e totul superb...

in afara de cateva greseli de scriere...dar se mai intampla...


nush ce sa mai zic.....

poate doar... Next please ........O lume ireala............. 522765

3........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Sam Oct 18, 2008 2:23 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

ms.....sper ca nu voi mai repeta acele grseli si ma bucur mult ca tia placut
avand in vedere k lam scris la 12 noaptea...

http://bibykiss03.hi5.com

4........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Sam Oct 18, 2008 2:55 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

[b][b]Il vedeam cum se apropie.....sa asezat langa mine...la un moment dat iam simtit mana asa de aspra pe piciorul mesu....am simtit cum ma magaia....
Cu un glas foarte stins iam spus...nu...te rog...nu,,,,nu face asta....a inceput sa rada...sunetul parca era infernal...totul...era ca intr-un cosmar....dar..stai...parca nu mai realizam nimic...stiam ca nu ma pot opune simteam cum imi da jos bluza.....shi cum ma atinge in cele mai intime zone......am inceput sa plang...sii...si...dupa acea....nu mai stiu nimic am adormit ce sa intamplat......
E dimineata...daschid ochii....sunt dezbracata...ce sa intamplat...da ce nu imi aduc aminte nimic........ma simt atat de....atat de..........murdara...atat de...mie atat de scarba de mine......dar nustiu nu am habar de ce......am un sentiment ciudat....
Ma indrept spere dusi cu o anumita teama...dar....parka ceva sa intamplat cu mine....
Aud niste zgomote...ma indrept cu pasi repedzi spre camera...deschid usa incet...este el...ma stiga...in acel moment...intru inapoi in baie...ma inbrac si ma duc la el....
-nu vi pe plaja...?
-nustiu...poate
-haide trebuie sa vi..apa e grozava...te astept afara...
A iesit ,pe usa....miam ous costumul de baie si am plecat....
Stau pe plaja....cu ochii atintiti spre soare....si ma gandes ce sa intamplat cu mine....poate ca nu sa intamplat nimic...poate ca este doar imaginatia mea....poate ca am trait un cosmar...si incet scpa de acst gand....dar totusi nu stiu de ce am acest sentiment....poate...dar nu reusesc sa gasesc un raspuns....

http://bibykiss03.hi5.com

5........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Dum Oct 19, 2008 7:39 am

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

imi palce foarte mult felul tau de a scrie....

si felul in care sugerezi confuzie...


dar pana la urma tipa doar a visat..sau chair a fost reala intamplarea de pe plaja fight

NexT ...(poate aflam si noi cum a fost de fapt [in cazul in care vor mai fi si alti cititori/cititoare)

6........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Mier Oct 22, 2008 9:53 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

Este seara....am plekat in excursie...impartiti pe grupe cate patru...eu cu el shi ince doi colegi...Am ajuns intrun loc izolat foarte departe de tabara...
-va trebui sa ne despartim spuse john....
-ok...lily si cu tine o luati spe nord iar noi in sud...ne intalnim aici maine dimineatza....
A am plecat...am mers vorbind despre toate acele lucruri...si parca uitasem de tot ... uitasem de gandul care ma framanta...tot mergand am ajuns la o casa...nu era foarte derapanata...intrand inauntru am observat ca era chiar locuibila...am hotarat sa ramanem acolo peste noapte...si poate maine ne vom intoarce la hotel.
Am facut un foc in fata cabanei si am mancat ce aveam in rucsace...apoi eu mama dus la culcare , iar el a mai ramas sa stinga focul......
Stau in pat si ma macina o intrebare...oare ce sa intamplat ...oare de ce ma simt asa...ce sa intamplat...sau poate nu sa intamplaat nimic....dar parca aveam o teama in mine care nu vroia sa aflu raspunsul si poare ca unele lucruri este bine sa ramana un mister
- nu te-a luat somnul spuse jhon....indreptandu-se spre pat
-nu...nu imi este foarte somn....
Simt ca ma atinge...ma mangaie pe picior.....si parca nu stiu ce sa fac sa ripostez sau nu...
-stai ce faci?....am crezut ca mai inteles
-da sigur k te-am inteles....
-imi cer scuze
Ma intorc cu spatele la el.....el se ridica si se plimba prin camera,....
Dintr-o data parca simt ca imi strapunge corpul.....sa bagat langa mine in pat...
-am crezut ca dormi pe canapea....?
-da dar are arcurile rupte...nu o sa iti fac nimik
-dar...?
-haide....
-am spus nu
In acea clipa am simtit cu sa ridicat nervos....apoi a venit la mine ma dezvelit si si ma tras in jos...a inceput sa ma sarute....si apoi vazand ca eu ma opun,,,a inceput sa ma mangaie pe tot corpul....ma ridicat in picioare si mia zis k el nu mai are rabdare....a inceput sa imi ridice usor fusta de pe genunchi...shi...:((am inceput sa plang...rugand-ul...implorand-ul sa nu faca asta.....
Apoi ma aruncat in pat....si ma violat...in timpul violului am lesinat...cand mam trezit dimineata...eram speriata...si ma simteam mai murdara ca niciodata.....ma simteam cea mai mizerabila fiinta de pe pamant.....dar acum itelesesem si trairile mele anterioare...si ma simteam atat de vinovata....el era afara...sia cerur scuze...si mia zis ...k ....era nervos....nu am reactionat in nici un fel deoarece maine plecam acasa ... am ajuns la hotel seara...in acea seara mam baricadat in camera iar a doua zi am ajuns acasa
Ma simteam vinovata...asta di cauza ca vroiam sa imi petrec restul vietii alaturi de el...
A inceput scoala.....nu am putut spune nimanui...miera frica k o sa ma acuze pe mine...eram atat de speriata.......
Nu stiu ce sa fac...nu stiu cui sa ii spun....oare dupa ce vor afla ma vor crede vinovata....nu ma vor mai baga in seama...ce se va intam,pla:(( :(((.....


imi cer scz k nu am mai putut scr dar am fost ocupata cu scoala.....oricum am sa incerc sa duc acest fic pana la capat








lovvve

http://bibykiss03.hi5.com

7........O lume ireala............. Empty Re: ........O lume ireala............. Vin Aug 28, 2009 5:14 pm

I_Can_H3ar_you.xD

I_Can_H3ar_you.xD
Incepator
Incepator

omg. drama. imi place cum descrii,dar te rooog scrie corect gramatical ........O lume ireala............. 273231 ........O lume ireala............. 901476

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum