Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Party in pijamale

+5
live.laugh.love
Silver_Dragon.
pinky
` Laif !s coLour .
AliceCullen
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Party in pijamale Empty Party in pijamale Joi Apr 17, 2008 12:05 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Deci ... Cum ar fi o petrecere in pijamale pt voi, perfecta???Fericit):) ... :D :D :D

2Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Joi Apr 17, 2008 4:21 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Nu am mai fost la nici una , dar ar trebuii sa fie distractiv din moment ce sunt doar fete!
Mi-ar placea sa organizez una insa nu prea am unde :))

3Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Mar Apr 29, 2008 8:07 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

nici eu nu am fost dar am citit multe lucruri despre petreceri in pijama.Eu as putea fACE ca am unde dar nush daca voi face Party in pijamale 134418

4Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Mier Iun 04, 2008 8:27 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

nah,pentru mine o petrecere adevarata nu e o petrecere in pijamale.cuvintele EU & PETRECERE merg impreuna!dar mie-mi plac petreceri cu baieti,saruturi,muzica,dans.cred ca petrecerile in pijamale nu prea sunt genul meu!(nu va suparati nimeni,asta e parerea mea)

5Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Joi Iun 19, 2008 11:13 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

e sincera ai fost mah angel... Really ...Sincer mie mi'ar plc una, insa doar cu cele mai bune prietene. Nu cu gramada de finte pe care le stiu si care daca ar veni la o petrecere in pijamale numa s'ar admira una pe alta :-@ ...Cred ca cu maxim 5 fete m'aj distra de numa la o astfel de petrercere :D

6Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Vin Iun 20, 2008 1:53 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Poi pt mine o petrecere in pijamele perfecta ar fi decat cu vreo 4 fete (cele mai bune prietene ale mele) , cu mooollta muzica, moolt popcorn , filme de groaza sau de comedie si sa vorbim si sa ne batem cu perne :X:X:X si sa glumimi si orice ai putea face ca si intr-o petrecere numai ca moolt mai distractiv :))

7Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Vin Iun 20, 2008 2:06 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi ptr mine ar fi perfect daca ar veni cele mai bune prietene ale mele:-*:-*>:D<......tot asa cu filme, popcorn....barfa pana dimineata=))......cred ca as alege numai filme de groza=)))))....ca sa ne speriem una pe cealalta....si am baga in noi tot felul de chimicale=)).......muzik....nici nu se discuta....e obligatorie8->8->8->...mama m-ar lasa:)...nu stiu de tata.....da' xqm acum nu pot face....camera e in renovari......sigur eu as putea face da' nu stiu daca le-ar lasa pe prietenele mele:-?......yo sper ca da:D

8Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Mier Iul 30, 2008 12:30 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

yo...am asistat la "un fel de petrecere in pijama" la kre au fost atat fete kt si baieti.
asta a fost la sf clasei a 8a,in excurie[noaptea] yo =)) shi bibb ;;) am fost numai "la spectacol".am preferat sa nu participam.
asa-zisa petrecere a fost cam scarboasa. :gfty:
un joc de carti shi mozoluri in loc de pumni =)) :">
alea alea :-@
nu vreau sa mai ajung sa asist la o asemenea petrecere :-&

http://dootzygirl13.hi5.com

9Party in pijamale Empty Re: Party in pijamale Vin Iul 31, 2009 4:27 pm

DeeaNikol

DeeaNikol
Incepator
Incepator

Deci party in pijamale..pai cred ca pe cea perfecta am afcut'o deja: 3 zile la prietena mea...pai in ce a constat de a fost atat de perfecta?
Calculator,multi cartofi pe care i'am prajit,jeleuri,niste bere :"> ,ciocolata,suc,mult chef de viata,prietenii care ne faceau sa radem,ore nedormite.
Cam asta vad eu perfectiunea:X

10Party in pijamale Empty party pijama Mar Mar 23, 2010 10:59 am

mych3ll3

mych3ll3
Incepator
Incepator

pentru mine, ce nu ar lipsi de la o pijama party ar fi asa:
- cartofi prajiti
-chipsuri
-bomboane si ciocolata
-sucuri de multe feluri
-inghetata
-prietenele cele mai bune
-perne pufoase
-bataie cu apa
-muzica la maxim
si multe altele[ daca stai la curte, e mult mai bine]


am fost intr-o seara la o fata, a dat" pijama pary" . a fost super, cu inca 2 fete. deci in total am fost 4 fete. Neam distrat o noapte intreaga. de la ora 7 seara- pana la 8 dimineata. mentionez ca nu era nimeni in casa ei, si era destul de spatioasa. am iesit prin curte, noaptea, am privit stelele, a fost foarte frumos . neam speriat cu filmele de groaza, apoi ne-au trebui :terapie intensiva, cu filme de comedie. si multe alte nebunii am facut, dar cu siguranta ca v-as plictisi povestindu-va. v-am pupat!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» party-time

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum