Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

La ce liceu vreti sa intrati?

+2
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
X-treme
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1La ce liceu vreti sa intrati? Empty La ce liceu vreti sa intrati? Joi Oct 30, 2008 10:25 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

La ce liceu vreti sa intrati (pentru cei de-a VII-a si a VIII-a)...

2La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Sam Noi 01, 2008 3:19 pm

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

poi eu as vrea sa raman la liceul in care inv akm (:|....

3La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Mier Noi 05, 2008 9:24 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

george calinescu -engleza:D..da nu cred ca intru la liceu..la sam cred...media pt liceu 9 :)) si ceva

4La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Mier Noi 05, 2008 10:42 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

eu vreay la cantemir voda-9,09 sau iulia hasdeu-9,28(park) sau Ion Neculce ca sa continui italiana

5La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Joi Noi 06, 2008 9:09 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

eu as vrea ori la Iulia hasdeu ori la Gheorghe Sincai,mediile cu care se intra nush care sunt dar stiu ca sunt peste 9

6La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Joi Noi 06, 2008 10:49 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

La sincai nici eu nu pit intra...adica doar daca i-au la ambele teze peste 9.50....si nici asa nush daca intru...ca sincai-ul e foarte bun

7La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Dum Mai 31, 2009 6:34 pm

Meemee

Meemee
Incepator
Incepator

1. Liceul de arte plastice (sectia Desing Ambiental)
2. Liceul de muzica Ion Vidu (sectia actorie)
3. Liceul Pedagogic

http://my-imagination.forumz.ro/

8La ce liceu vreti sa intrati? Empty Re: La ce liceu vreti sa intrati? Vin Aug 28, 2009 4:44 pm

I_Can_H3ar_you.xD

I_Can_H3ar_you.xD
Incepator
Incepator

Alexandru Lahovari- Stiinte Sociale ;;)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Intrati!
» Ani de liceu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum