Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

*Step up 2*

+7
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
NeuRoni la Plic
live.laugh.love
gr33n_3y3s
` Laif !s coLour .
AliceCullen
11 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1*Step up 2* Empty *Step up 2* Joi Apr 17, 2008 6:10 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Continuarea succesului de box-office STEP UP ("Dansul dragostei") duce dansul de strada urban catre un nou nivel, cu o poveste noua electrizanta despre trupuri, inimi si visuri in miscare. Rebela nou-venita, Andie (BRIANA EVIGAN) e o paria care incearca sa se integreze la scoala de arte din Maryland, in timp ce ramane fidela visului ei de a dansa cu o trupa de strada din Baltimore. Cel mai sexy si talentat baiat din scoala, Chase (ROBERT HOFFMAN), e o vedeta in devenire care urmareste sa iasa din tipare, dand nastere unei trupe care sa intre in competitie la cea mai mare batalie a dansului de strada din Baltimore, "The Streets". Acum, cand Chase isi uneste fortele cu Andie, apare conflictul dintre cele doua lumi ale lui Andie. Tensiunea crescanda atat pe ringul de dans cat si in viata ei, o ajuta sa invete sa construiasca o punte intre iubire si loialitate, intre libertate si oportunitate, intre cine e si cine crede ca poate fi.

Intr-o lume a dansului hipnotizant, a muzicii si a spectacolelor, ca si predecesorul, Dansul dragostei 2/Step Up 2 The Streets reprezinta debutul regizoral pentru Jon M. Chu. Cu o distributie uimitoare de nou-veniti tineri, multe dintre acele povesti personale ale talentelor brute si ale realizarilor castigate cu greu oglindesc personajele lor din film. Filmul reuneste si o mare parte din echipa de productie din spatele primei parti, incluzandu-l aici si pe coregraful de la STEP UP („Dansul dragostei”), Jamal Sims, care e insotit de data aceasta de coregrafii Nadine "Hi Hat" Ruffin (numita "diva dansului hip-hop") si Dave Scott ("Stomp the Yard" - In ritm de step). Patrick Wachsberger & Erik Feig de la Summit Entertainment au fost producatori, impreuna cu Adam Shankman si Jennifer Gibgot de la Offspring Entertainment. Producatorii executivi au fost Bob Hayward, David Nicksay, Anne Fletcher si Meredith Milton. Scenariul a fost scris de Toni Ann Johnson si de Karen Barna, bazandu-se pe personajele create de Duane Adler.

Distributia filmului cuprinde actori multitalentati care si-au realizat singuri numerele de dans, printre care Briana Evigan, Robert Hoffman ("She's The Man" - Iubesc pe cine nu trebuie, "You Got Served" - Ritmul strazii), si Will Kemp ("Van Helsing"). In film mai joaca si interpreta/manechinul/actrita Cassie Ventura, Sonja Sohn, Adam G. Sevani, Telisha Shaw, Danielle Polanco si Black Thomas, alaturi de o distributie de animatori talentati la dans, descoperiti la auditii, multi dintre ei facandu-si acum debutul in lumea filmului.


Huh .. Deci e zuuber tare filmu.. Voi l'atzi vaz??? :D :D :D V'a placut???

2*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Sam Mai 24, 2008 1:02 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Din pacate eu am vazut doar Step up 1 cred. :D Dar am sa ma uit si la Step up 2.

3*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Vin Iun 20, 2008 10:55 am

gr33n_3y3s

gr33n_3y3s
Incepator
Incepator

*Step up 2* 695126 tzuuuper mijto filmul

...io din pacate nici prima parte nu am vazuto pe toata deoarece...nu mi sa descarcat tot de pe net...dar imi place fff moolt... *Step up 2* 823541 merita vazut


cn poate sa mi-l trimita si mie...sa intre pe id meu pls *Step up 2* 579286

4*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Vin Iun 20, 2008 11:18 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

io am vazut decat Step up 2, de 3 ori pana acum si m-a fascinat e zooper marfa :)

5*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Sam Iul 12, 2008 2:16 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Cum iubesc dansul iubesc si filmul sTep up . Amandoua parti sunt absolut superbe. *Step up 2* 858435

6*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Dum Iul 13, 2008 12:54 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

n-am auzit de filmul asta.... :-?

7*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Mar Iul 22, 2008 9:27 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, nu m-am uitat decat la step up 1 *Step up 2* 926351

o sa incerc si partea a2a

cred...

8*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Vin Aug 01, 2008 5:42 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe* a scris:hmm, nu m-am uitat decat la step up 1 *Step up 2* 926351

o sa incerc si partea a2a

cred...


=))=))=))
yo nu am vazut decat step up 2 =)) =))
prima parte :-h :-h o s o vada anda cand o zbura procu'

dar oricum...e sooper filmul :X:X *Step up 2* 823541

http://dootzygirl13.hi5.com

9*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Vin Aug 01, 2008 5:46 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

*Step up 2* 98263 off-topic :-S

"procu".data viitoare =; nu ma mai corectez[desi urasc sa scriu cuvintele aiurea].o sa intelegeti voi.
tastatura tampita :-l ~x(

http://dootzygirl13.hi5.com

10*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Dum Aug 03, 2008 7:49 pm

:.~YUlia~.:

:.~YUlia~.:
Incepator
Incepator

soooper mijto filmul!!!!
bestial!!

mam uitat cu o colega la ea acasa la film!
e unul din filmele mele pref!!
*Step up 2* 695126

http://vampire-girl1.hi5.com

11*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Mier Aug 06, 2008 1:39 pm

adyynutzza

adyynutzza
Senior
Senior

am vaz ambele partzi *Step up 2* 94082 *Step up 2* 579286


is suuuper ...ji save the last dance la fel *Step up 2* 579286




super filme *Step up 2* 858435

12*Step up 2* Empty Re: *Step up 2* Joi Apr 09, 2009 7:16 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

il ador pe actorul principal:X

http://beautyaddict.forumz.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum