Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Ce sporturi practicati?

+13
anwca pwca
gr33n_3y3s
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
Silver_Dragon.
Crazy town
[a].[girl].[like].[me]
pinky
X-treme
Cris
AliceCullen
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
17 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce sporturi practicati? Empty Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 8:27 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Ei bine eu nu mai practic sporturi!Am practicat atletismul dar acum mai ne jucam decat la scoala handbal!Printtre sporturile la care as vrea sa ma duc ar fi si baschetul!
Voi ce sporturi practicati?



Ultima editare efectuata de catre NeUrOnI La PlIc in Vin Apr 18, 2008 9:19 am, editata de 1 ori

2Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 8:55 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Deocamdata fac karate [ centura albastra ] si dans .
La scoala jucam volei si mai facem aerobic.
Cam atat ..

3Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 9:08 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Poi ...Vreau sa zic ca nici unu nu maifac de performanta. Doar cand am timp si chef, si vremea necesara :)

Ski
Inot
Volei
Basket[la sc]

amfacut dans cand eram m ai mica, da m'am lasat

4Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 9:31 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Eu fac volei de performanta,inca de la 8 ani.Imi place mult acest sport,pentur ca ma inalta foarte mult...cam pera mutl as putea spune.Antrenamentele le am in fiecare luni,joi,sambata de la 19:00.Am un prof suepr bun,insa care o sa se pensioneze in curand,asa ca viitorul nostru este stricat.Oricum,daca nu o sa fie un inlocuitor petrnu proful nostru,cu siguranta o sa fac volei in alta parte...nu ma las eu asa usor.E un sport foarte frumos si merita sa incercati :D

https://sun-time.forumgratuit.ro

5Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 9:37 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Pey am facut volei dar m-am lasat ptr k era intr-un loc cu multi tigani si terminam la ora 20:00
si nush mai eram cu 2 fete dar....in fine acum mai fac sport la sc(handballul)

6Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Apr 18, 2008 1:48 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

si eu fac tot volei!Doar ca eu la inceputul anului ma-m apucat de volei si-mi place!eu fac martea si joia de la 17:30 pana la 19:00 si duminica de la 10:00 pana la 11:30

7Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Sam Apr 19, 2008 5:00 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

eu nu fac niciun sport de performanta..
am facut handbal acum 2 ani

acum...imi place sa joc aproape ORICE,cand ma apuca:)) Basketul imi place super mult 8->
Voleiul...handbal joc la scoala... tenisul imi place...

da'parkour a facut cineva?:>
a...si dansez! intotdeauna,pe orice melodie pe care se poate dansa;)) :D

8Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Sam Apr 19, 2008 6:55 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

am facut karate....dar mam lasat..........supa aceea am facut voley care mam lasat.......si dansuri care mama plictisit de ele..........si acum fac numai handball la scoala..........mama vrea sa fac baschet dar eu nu vreua :D

9Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Mier Iun 04, 2008 11:40 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu am practicat dansurile si mam lasat,pe urma inotul si man lasat acum joc PenerBALL

10Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Mier Iun 18, 2008 4:40 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi joc volei:)....handball....si:-?......xqm astea sunt cele mai imp:)

11Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Mier Iun 18, 2008 8:27 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Eu acum cva timp am inceput sa joc Tenis de camp ... E char super tareeee... :D Imi placeee... [Momentan]

12Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Joi Iun 19, 2008 10:26 am

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu cand am fost mai micuta am facut gimnastica de performanta, dar am facut hernie si trebuia sa ma operez si m-am lasat de sportul asta. apoi am facut dans, dar m-am lasat si de asta, iar de la anul vreau sa ma inscriu la karate :x
si la scoala joc baschet.

13Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Iun 20, 2008 11:06 am

gr33n_3y3s

gr33n_3y3s
Incepator
Incepator

Ce sporturi practicati? 926351 in afara de basketu pe care il practic afara pe teren...cu colegii..si prietenii

practic gimnastik din cls 1..... Ce sporturi practicati? 94082 ...fac si coregrafie...la dansuri.. Ce sporturi practicati? 635469 Ce sporturi practicati? 635469 ... Ce sporturi practicati? 84916 aqm sunt in vacantza ..deoarece profesoara ..e insarcinata si na.. :asd: ...

imi place fff moolt sportul..imi place ff moolt sa ma dau si cu rolele... :asd: si sa joc volei...

14Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Dum Iun 22, 2008 12:12 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

pai....eu cu my best friend suntem the best la basket :D:D sau la street ball...sau na...ne antrenam..facem scheme...suntem recunoscute in sc de asta...shi noi shi alti tipi :X :)) mie imi place la nebunie de aceea mi'am luat minge..shi cm stau la casa ies afara non-stop sa fac scheme sau faze de genu.. :X:X I LOVE BASKETBALL : Ce sporturi practicati? 94082 Ce sporturi practicati? 635469

http://www.cool4u.forumotion.com

15Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Vin Iun 27, 2008 11:05 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

eu am jukt pana anu asta handbal...in ekipa orasului.....de generala..astea mici..
dar acum cred k ma las..k trec la liceu8-|

si km atat...miar placee sa practic inotul

16Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Dum Iun 29, 2008 11:45 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

M-am lasat de karate , fac doar dans, dar suntem in vacanta iar dansul incepe din nou in septembrie.. deci momentan nu fac nimic.

17Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Mier Iul 23, 2008 10:15 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

dar cand am facut dansuri faceam si vara

mai ales vara/:)

18Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Dum Iul 27, 2008 11:57 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

am facut karate , fotbal , baschet , inot ......etc...
la toate sunt bata :|

19Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Joi Iul 31, 2008 6:31 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

yo am facut handbal cv timp...mia placut...cat d ecat..oricum nu mergeam singura..ci cu inca 2 prietene...
dar mam calicit la glezna si am vrut dupa o perioada sa revin..dar eram bata..deci...am lasato balta..si de atunci..sincer..am inceput s anu suport sportul asta:)))da nuj dc...
oricum d ecalicit mam calicit la gimnastica..dar nah..imi place prea mult gimnastica:XX::X

20Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Dum Sept 07, 2008 11:16 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

E un sport sa mergi cu rolele ? Eu una sunt franta dupa o zi cu rolele nu-i asa X-Treme ? Ras

21Ce sporturi practicati? Empty Re: Ce sporturi practicati? Dum Sept 07, 2008 11:24 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

da si cum cautam noi tasnitoarea aia si noi doua am gasit-o inainte cu 5 secunde :D si cu pompierii...doamne

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum