Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Ynaaa...

+3
X-treme
live.laugh.love
AliceCullen
7 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ynaaa... Empty Ynaaa... Vin Apr 18, 2008 8:19 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

So .. Aici o sa imi postez EU toate lucrarile mele "artistice" in materie de proza.

:D :D :D

Deci ... O sa o postez pe ultima facuta, pt ca imi e mai la mana

Am acord de la NEUROINI LA PLIC [ms :kiss: ]



Nu simteam picaturile ploii. Nu simteam racoarea si vantul care ma patrundea. Nu mai simteam nimic. Acum totul imi era indiferent. Durerea, placerea, bucuria, tristetea… Totul a inceput sa dispara.

Deodata in spatele meu aud niste pasi impleticiti. CIneva se opreste in spatele meu, respirand cu greu. Nu am puterea si nici nu simt nevoia de a ma intoarce, de a afla cine este. Soptesc doar incet ”Nu te apropia”…

In zadar … Acea persoana venise cu un scop acolo, sus… Venise dupa mine.Se apropia incet, incercand sa isi incetineasca respiratia.


E din mai multe parti, asa ca o voi pune pe fragmente :D :D :D

2Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Vin Apr 18, 2008 8:31 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Ok!Io o stiuu de pe mess si este foarte fortae draguta!Imi place ca exprima sentimente!Este una din compunerile fara personaje si actiune prea moolta, pe care le citesc si nu ma plictisesc!Mai pune ,haide!

3Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Dum Apr 20, 2008 11:49 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

E interesanta! Astept urmatoarea parte, pacat k nu ai mai primit comenturi k tu scri foarte frumos si foarte bine si creatiile tale merita citite!Asa ca NEXT pls!!K ma ti in suspans...

4Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Dum Apr 20, 2008 2:06 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

scz ca nu tiam pus commnet..............mistoo scrisul deci nextul mai repede

5Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Mar Apr 22, 2008 12:47 pm

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Imi place.E draguta! :D :D

6Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Mier Apr 23, 2008 12:57 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Coboara, te rog!” … Imi sopti incet, cand era la mai putin de trei pasi de mine.

Nu am spus nimic. Recunoscusem vocea. Inima incepu sa imi bata cu putere, simtind ca imi explodeaza pieptul.

Am deschis ochii, si mi-am dat parul negru de pe fata, intorcandu-ma, parca dorind sa fiu sigura de identitatea persoanei.

Privind cu ochii intunecati de plans, am distins cu greu silueta din spatele meu.Era el.

“Coboara!” striga el speriat, vazandu-mi ochii si privirea.

Nu mai era una normala. Ochii imi erau goi, inexpresivi si plini de durere.

L-am prvit pentru ultima oara. Avea aceasi privire angelica, aceasi ochi caprui, plini de minciuna. O dorinta nebuna incepu sa ma patrunda. Simteam nevoia de a-l lua in brate, de a-l saruta… Pentru o secunda eram pregatita sa cobor. Dar nu asta era scopul meu. Nu asta trebuia sa fac. Nu … Nu asta.

7Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Mier Apr 23, 2008 7:56 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

eeste.......cate sentimente mi sau trezit...oricum este super-tare...........nu am cuvinte.....sa mai pui Ynaaa... 84916 Ynaaa... 635469 Ynaaa... 635469 ca sutn misot

8Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Lun Apr 28, 2008 12:31 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

El imi studia fiecare particica din corp, dorind parca sa sara asupra mea, devorandu-ma ca pe o victima, ca pe propria prada.

Nu am mai reusit sa privesc. M-am intors cu spatele spre el. Priveam din nou lumea de sub mine. O multime de oameni. Cu totii plimbandu-se, razand sau strigand de fericire. Nimeni nu era speriat, trist sau suparat. Cu totii radeau, nestiind ce se intampla deasupra lor. Nu stiau cata nesiguranta, durere si tristete pluteste deasupra.

“Don’t jump” … Mai striga el inca odata, sperand sa il ascult…

Dar oare mai merita ??? Oare mai merita sa ii ascult minciunile??? De ce sa cobor???

Am inchis ochii, si am soptit incet, tremurand:

“Love you, babe”…

9Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Lun Apr 28, 2008 1:20 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Ynaaa... 84916 Ynaaa... 84916 Ynaaa... 84916 este asa de emotionat.........chiar imi place pe cuvant.......... Ynaaa... 926351

10Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Dum Mai 04, 2008 7:16 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte emotionant! Ynaaa... 89851 Ynaaa... 89851 Ynaaa... 635469 Ynaaa... 635469

11Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Sam Mai 17, 2008 2:37 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Astea mi-au fost ultimile cuvinte. Acestea au fost ultimile franturi rostite inainte de a ma prabusi, de a ma lasa in voia vantului, purtata pe aripile lui.

Trupul meu se izbi cu putere de asfaltul rece si dur. De atunci nu am mai simtit nimic. Atunci totul se incheiase. Totul… Nimic nu mai era urat. Totul in jurul meu devenise diferit. Fericire, bucurie… Tristeta, singuratatea si minciuna traiau departe, intr-un loc foarte necunoscut, acolo unde el inca mai este… Unde isi mai cauta o victima, care sa o distruga incet, asa cum a facut-o cu mine…

Poate intr-o zi va fi prins, si pe piept ii va fi scrijelit “LIER” … Astept ziua aeea, cand toata lumea va fugi de el, condamnand-l, privindu-l urat si strambandu-se la el. Poate atunci isi va da seama cum am fost eu…

12Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Sam Mai 17, 2008 8:44 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

tare.....mai este sau doar atat???Ma pune ca sunt mistooo

13Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Dum Mai 18, 2008 8:07 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte frumos!Daca mai este astept in continuare!

14Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Joi Iun 05, 2008 9:43 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

super!bravo!e fff tare!chiar ai talent! dar cine e acel "el" e ex-iubitul sau ce.si chiar ea moare?

15Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Joi Iun 05, 2008 7:43 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Cat timp am scris chestiile astea[sunt mai multe compuneri ca asta made by me] am fost ff indragostita de cineva care pur si simplu imi era imposibil ... But right ... a trecut acea dragosteala si a lasat in urma "opere de arta"


O sa mai pun inca una, da' mai incolo ... O sa dau un edit ... :D

16Ynaaa... Empty Re: Ynaaa... Dum Aug 03, 2008 8:44 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Thead Closed



De prea mult timp nu s-a mai scris pe aici ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Ynaaa.....

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum