Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

17(serial)

+2
X-treme
[a].[girl].[like].[me]
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

117(serial) Empty 17(serial) Dum Apr 20, 2008 9:17 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

Cine il urmareste? Mie una imi place foarte mult,mi se pare prea...real.

Sinopsis(Cinemagia)
“17” este povestea tulburatoare a unei tinere, o drama despre destin, despre intamplare, anturaj, despre dependenta fizica si emotionala, abuz, iubire, speranta si obsesie. Realizat la standarde internationale, cu tehnica de filmare de ultima generatie, “17” este primul serial despre tineri si obstacolele de care ei se pot lovi in realitate.

“17” este mai mult decat televiziune, e o poveste care trebuia spusa. Este o lectie de viata pentru toti adolescentii, un film pe care ar trebui sa-l urmareasca si parintii pentru a intelege problemele tinerei generatii.

De fapt, “17” este chiar mesajul de suflet al unui parinte catre copilul sau. Convins ca alegerea apartine fiecaruia dintre noi, producatorul si scenaristul Mugur Mihaescu dedica acest serial fiicei sale: “Doar tu iti poti alege viitorul, dar eu voi fi mereu langa tine. Eu pot sa te indrum, insa numai tu poti sa alegi”.

Nu numai in calitate de parinte, ci si de cetatean responsabil, Mugur Mihaescu crede ca “un popor care nu are grija de copiii lui nu-si merita existenta”. Violenta, prostitutia, consumul de droguri au devenit problemele noastre, ale tuturor, iar viitorul depinde de dorinta fiecaruia de a-l ajuta pe cel de alaturi. Este un film adresat celor multi, care sunt indemnati sa ia atitudine si sa rupa in sfarsit tacerea. “17” este un semnal de alarma asupra acestei realitati sociale, care ne afecteaza zi de zi, intr-un fel sau altul.

uitati'va,duminica la 22:00 (acum ink mai e,se termina la 11;) ) pt.k merita ;)

217(serial) Empty Re: 17(serial) Dum Apr 20, 2008 9:25 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Imi plc melodia :X

317(serial) Empty Re: 17(serial) Lun Apr 21, 2008 9:08 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

lam vazut si eu....a fost super tare.... :D

417(serial) Empty Re: 17(serial) Dum Apr 27, 2008 8:50 pm

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

"a fost"?
e serial Ras

517(serial) Empty Re: 17(serial) Vin Iun 27, 2008 11:03 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

nu mai e...s-a termiant..cel putin eu asa stiu:):)


oricum se filmeaza piutine episoade pentru k nu au audienta iar costurile pt filmari nu sunt acoperite de banii pe kre le iau d la audienta:|:|


filmul este foarte adevarat:X
din pakte,kred k multi ne regasim in unele secvente...este viata adevarata,fara minciuni...viata cum nimeni nu a mai aratat-o pana acum:X

617(serial) Empty Re: 17(serial) Vin Aug 01, 2008 5:57 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

mda..ce sa zic?:-?? eu nu m-am uitat la 17 /:)
bibb shi cosmyna erau in Limbuta dupa serial.poate daca ma uitam si yo imi place dar nu am avut nici cea mai mica curiozitate.
si...parca cosmyna mi-a spus[poate nu e adevarat] ca reincepe din septembrie[defapt e o noua serie] sau ceva de genu' asta.
nu stiu :-??
nu prea ma intereseaza :D

http://dootzygirl13.hi5.com

717(serial) Empty Re: 17(serial) Joi Apr 09, 2009 7:18 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

pacat ca nu se mai da la tv,si mie imi placea :D

http://beautyaddict.forumz.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum