Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Scritnaia

+3
pinky
AliceCullen
Crazy town
7 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Scritnaia Empty Scritnaia Dum Apr 27, 2008 11:31 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

am acord de la neuroni la plic
Titlul:2 Soluti si o rezolvare....
Pe ea multi o iubesc,pe mine insa multi ma urasc,ea este prietenoasa, eu sunt mai singuratica,schitez un zambet fals incercand sa fiu aceptata de ceilalti,dar degeaba tot pe ea o iubesc mai mult........eu sunt un nimica,dispar incetul cu incetul plecand in nicaeri.Ocup spatiu pe pamant,dar ocup si pe celalata lume....ce-as putea sa fac????Sa ma omor pe lumea vie si sa ma omor si pe cealata lumea,dar unde ma-s duce sau sa ma omor,si sa stau pe lumea cealalta unde macar nu ocup loc foarte mult............2 soluti si o rezolvare.
pareri?

2Scritnaia Empty Re: Scritnaia Lun Apr 28, 2008 12:24 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Pareri ... Prea putin pt a-mi putea face o impresie ... Sunt doar niste comparatii, impletite cu descrierea si cam atat. Dar totusi, exprima multe. Imi place... Se vede ca ai talent la scris ... Mai astept inca o parte, sau altceva scris de tine, daca mai ai ...

Si felicitari pt asta ...

3Scritnaia Empty Re: Scritnaia Mar Apr 29, 2008 6:01 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

ink o proza a mea:
Ma invart prin camera neagra fara nimica in ea.....decat o fereastra care avea o perdea rupta.......ating lemnul fereastrei.....este atat de aspra incat ma intep in cuiul care iesise........este decat o intepatura mare lucru.....ma uit pe geam......iar ea o urasc..... imi provoaca numai durere......iar a iesit cu alcineva.......cn poate face asta inafara de mama!........este al 5 pe saptamana asta........ies de pe fereastra si cobor jos.........ma uit in spate....nimeni doar eu si cu persoana mea........ma asez pe drepte....ma uit la intepatura care imi provaoca durere......dar durerea din suflet era si mai rea........dak ar fi fost tatal meu....mama m-ar fi iubit mai mult.....dar eu traiesc doar din mila prietenilor mei........ce viata am!
Va fi si continuarea...
Pareri?? :uof?:

4Scritnaia Empty Re: Scritnaia Mar Apr 29, 2008 6:44 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

pareri:este o poveste super draguta!astept si continuarea cat mai repede

5Scritnaia Empty Re: Scritnaia Sam Mai 03, 2008 8:05 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Se aude usa....hmmm..ce repede a venit.....ma ridic de pe scara ca sa nu tipe la mine,ma tin de bara scari si astept un ''buna'',insa urca fitzoasa spre camera sa....o las sa plece....cand aud ca usa camerei se inchide ma duc si ma uit pe gaura clantei.....iar suna pe cineva???imi pun urechea lipita de usa si ascult....
-buna,dc nu ai venit???........inteleg pai atunci nemai vedem....bn te pup..pa sa ai grija de tine.
Vine ce sa ma fac.....ce sa ma fac..prea tarziu ca sa fug m-a prins
-ce faci se uita la mine superioara??
-pey voiam sa-ti dau un buna,si sa vad ce mai faci,deci?
-buna,si vad ca ma spionezi si imi lipeste o palma peste fata..
-nu ai nici un drept sa dai in mine,si o lovesc....
Plec in camera si stau pana cand aud ca a plecat iar in camera,ma duc in bucatarie si iau un cutit..oto ce vreau este sa mor.....ma ucig stind ca macar voi bantuie si voi putea urmari,speria ,dar ma voi simti si mai bine........
Asta a fost ultima pagina a jurnalului ei...........Iar la sfarist scria jurnalulu meu...
Deci mai multe pareri,ca vad ca multi nu mia-ti dat! Scritnaia 84916 o sa inteleg

6Scritnaia Empty Re: Scritnaia Dum Mai 04, 2008 7:19 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Imi place.Ai talent la scris!Faci ca citittorul sa se afle parca acolo!Super! Scritnaia 635469

7Scritnaia Empty Re: Scritnaia Mier Mai 07, 2008 6:16 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

O proza de-a mea
Sta in pat........coboara find imbracata in boxeri si si o bluza....isi ia jurnalul si citeste iar...mereu citeste jurnalul ala.......dar ii place:
''draga jurnalule,iti scriu iar....azi pe 12.05 2002 iar am omorat pe cineva....nu ma pot abitne....trbeuie sa omor..ca alfel innebunesc...ink nu am fost prinsa.....dar voi fo prinsa si omorata.........
a trecuyt 2 ani....si nu am mai omorat..insa pe 23.o5.2004 am omorat o familie....eram o nebuna........dar trebuia sa fac asta doar ca sa nu imi omor familia......''
Fata inchise jurnalul si il lasa..

va fi si continuarea...

8Scritnaia Empty Re: Scritnaia Joi Mai 08, 2008 9:58 pm

Mariko21

Mariko21
Incepator
Incepator

Imi place prima. Iti sugerez totusi sa renunti la atatea puncte de suspensie si sa pui punct sau virgula sau punct si virgula :P Si ai grija la greselile de ortografie ca mai ai un pic si incepi cu tezele nationale :P

http://zooz.forumotion.com

9Scritnaia Empty Re: Scritnaia Vin Mai 09, 2008 8:38 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

daca stam si ne gandim un pica...unul este calculator siu una este o foaie cu pix si etc...la calculator ai tastatura la teze ai mana si pixul....cand scri la calculator iti mai scapa o o litera dar cand scri la teze nu iti mai scapa(decat dak stai porst cu vederea dar eu nu stau)....eu asa gandesc

10Scritnaia Empty Re: Scritnaia Sam Mai 17, 2008 10:47 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Iar deschide jurnalul ala,au trecut iar 1 an,si nu am mai facut nimi,incerc sa realizes cat de greu este pentru ceilalti,cand le omor familie,oare ei cum se simt????
Dar dc ma gandesc eu la asta???am familia mea,ce ma intereseaza de altii!!
Faceam mancare si cand am luat cuttitul in mana iar am simtit pofta de sange,asa ca am iesit din casa si miam cauta victeme,tot ce-am gasit a fost un copil de 3 ani,care lam omorat fara mila!!!!
Lasa jurnalul si se gandea...

continuarea

11Scritnaia Empty Re: Scritnaia Dum Mai 18, 2008 8:03 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Interesanta aceasta mica particica! Scritnaia 89851 Scritnaia 89851 Astept nextul!

12Scritnaia Empty Re: Scritnaia Mier Iun 11, 2008 7:41 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

doamne da ce om...sa omoare un mic copil curat si nevinovat de 3 ani...doamne fereste,eu i-as dau inchisoare pe toata viata!crede-ma!

13Scritnaia Empty Re: Scritnaia Dum Aug 03, 2008 8:45 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Thead Closed



De prea mult timp nu s-a mai scris pe aici ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Scritnaia........(*-*)

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum