Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

The Butterfly effect

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1The Butterfly effect Empty The Butterfly effect Mier Mai 21, 2008 6:56 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Evan Treborn grows up in a small town with his single working mom and his friends. He suffers from memory blackouts where he suddenly finds himself somewhere else, confused. Evans' friends and mom hardly believe him, thinking he makes it up just to get out of trouble, something bad always seems to happen during these blackouts. As Evan grows up he has less of these blackouts until he seems to have recovered. Since the age of seven he has written a diary of his blackout moments so he can remember what happens. One day at college he starts to read one of his old diaries, and suddenly a flashback hits him like a brick!


Voi ce ziceti despre film ??? The Butterfly effect 635469 The Butterfly effect 635469 The Butterfly effect 635469

Dupa mn e fenomenal...The Butterfly effect 516889 The Butterfly effect 516889 The Butterfly effect 516889

2The Butterfly effect Empty Re: The Butterfly effect Joi Mai 22, 2008 4:27 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Daca o traduci sa inteleg si eu poate dau cu parerea :asd:

3The Butterfly effect Empty Re: The Butterfly effect Joi Mai 22, 2008 6:14 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Evan Trebor sufera de o pierdere a memoriei cauzata de mai multe intamplari infricosatoare din copilarie. Citind cateva randuri dintr-un jurnal, se trezeste inapoi in timp dupa ce petrece mare parte a anilor sub consilierea unui psiholog. Ceea ce revede nu ii lasa decat sentimentul de responsabilitate pentru vietile distruse ale prietenilor sai, in special a lui Kayleigh, prietena sa din copilarie, pe care si acum o iubeste. Calatorind inapoi in timp el incearca sa schimbe istoria, dar toate actiunile sale se termina dezastruos


Nu e traducerea, insa e o alta descriere a filmului...



Ultima editare efectuata de catre yyynnnaaa in Dum Mai 25, 2008 8:54 am, editata de 1 ori

4The Butterfly effect Empty Re: The Butterfly effect Sam Mai 24, 2008 1:00 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

WAW . Super.. cred ca am sa o descarc si ma uit la ea. Mersi mult :)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum