Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

^^Effect 2^^ [INCHIS]

+5
*[Lost^In][Your^Mind]*
` Laif !s coLour .
DooTzY
Ionutzza
X-treme
9 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 4:33 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Al doilea concurs effect.....

Pozele sunt umatoarele:
https://2img.net/h/i221.photobucket.com/albums/dd311/io_pollita/olsen39.jpg

https://2img.net/h/i221.photobucket.com/albums/dd311/io_pollita/olsen38.jpg

https://2img.net/h/i221.photobucket.com/albums/dd311/io_pollita/olsen36.jpg

Ce aveti de facut:
Un banner sau blend cu pozele de mai sus si bineinteles sa le adaugati:
-un efect
-Un test oarecare
-Semnatura...


Ca sa evitam neintelegerile cand cred ca este timpul sa inchid concursul NIMENI nu se va mai putea inscrie!!!



Ultima editare efectuata de catre X-treme in Lun Aug 25, 2008 3:41 pm, editata de 1 ori

2^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 5:06 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

^^Effect 2^^ [INCHIS] Byme-1

3^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 7:36 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Deci .. trebuie sa facem si o semnatura ? Sau cum ? ... :|
Putem folosii si doar o poza ? Sau obligatoriu pe toate ?
Putem sa nu punem text ?
Nu imi place cum imi ies cu text :(

4^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 8:54 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

nu doar un blend sau banner...bine dar trb neaparat sa te semnezi

5^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 9:42 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Well...n-ai scris data pana cand tine concursul ... si nici premiile ... :|
Macar data sa fie scrisa sa am si eu timp sa ma incadrez :-??

6^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Sam Aug 16, 2008 11:15 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

mda..nu i cine stie ce dar :-??
^^Effect 2^^ [INCHIS] 2ef24bk

http://dootzygirl13.hi5.com

7^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Dum Aug 17, 2008 11:12 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Eu m-am chinuit o jumatate de ora sa il fac si nu l-am salvat si s-o dus...:|
am sa il fac din nou iar knd e gata dau edit.

Edit:

^^Effect 2^^ [INCHIS] 303953t

8^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Lun Aug 18, 2008 8:08 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

particpi si eu imediat
au edit cand e gata

EDIT:

Sa nu va mire ca m-am semnat *Rose From Hell`s Garden*
Asa ma semnez eu si as ruga o admina sa-mi schimbe username-ul
Multumesc!
Si lucrarea e o chestie Ras
nimic mai mult Ras

^^Effect 2^^ [INCHIS] 732qro



Ultima editare efectuata de catre ~MaKe SoMe NoIsE~ in Lun Aug 18, 2008 8:50 pm, editata de 1 ori

9^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Lun Aug 18, 2008 8:10 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Si eu particip .
Voi da si eu edit in curand

EDIT : Am temrinat imaginea si ca sa nu apara discutii am s-o si comentez si v-as ruga sa cititi caci nu mi se pare degeaba ^^

BEFORE

^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsen39qy2


AFTER
^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsen39copyedited1nb3



EDIT : Am pus si imaginea mai mare de pe acum ^^

^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsen39copyedited2ip6


Sa comentez poza . V-as ruga mult sa cititi .

Am ales un ambient de culoare albastra sa reprezinte cele doua necesitati ale naturii ... cerul si apa ..
Fetele se afla la mijloc .. intre cerul de sus si apa de jos .
Raza de lumina simbolizeaza prietenia vesnica si linistea lor sufleteasca .
Nu , n-au murit ;)) , sunt doar foarte fericite ca s-au nascut impreuna si ca inca sunt impreuna .
Am pus si text mai sus .. ar insemna greseala lor de a se despartii vreodata .

Sper sa va placa . Sunt si semnata in 3 locuri sa nu incepem iar cu probleme :"> .
Daca imaginea este prea mica va rog anuntati-ma am sa pun una mai mare ^_^ tot la fel , doar ca marita .
Succes tuturor sunt niste intrari tare frumoase >:D<



Ultima editare efectuata de catre Ionutzza in Mar Aug 19, 2008 3:50 pm, editata de 3 ori

10^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 7:35 am

tudy23

tudy23
Designer
Designer

particip si eu
:
^^Effect 2^^ [INCHIS] B6058b4a

11^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 11:08 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

vreau si eu sa particip dau edit si pun imediat Fericit

aceasta este a mea

^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsentwins2-1



Ultima editare efectuata de catre [im].[a].[little].[bitch] in Mar Aug 19, 2008 12:52 pm, editata de 1 ori

12^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 12:44 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

^^Effect 2^^ [INCHIS] 2zewiyr

stiu,e cea mai scirboasa lucrare a mea,dar conteaza participarea,nu?

13^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 2:33 pm

tudy23

tudy23
Designer
Designer

cnd va incepe votarea?

14^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 2:38 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Pey in primul rand cand Isi va pune Ionutzza lucrarea pentru ca a zis ca da edit...si mai asteptam cateva zile...pentru ca mai sunt membri care ar putea sa se inscrie...

15^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 3:52 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Am terminat .
Am dat si edit si am scris acolo ceva ce v-as ruga mult sa cititi >:D< .
Mult succes tuturor . Aveti niste lucrari tare frumoase >:D<

16^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 3:56 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Bun deci vad ca nu se mai inscrie nimeni...asa ca sa incepem votarea...votarea va dura 5 zile....si premiile sunt urmatoarele

I. 50 coins+Diploma
II.30 coins+Diploma
III.15 coins+Diploma
Mentiune(va fi o singura mentiune): 5 coins+Diploma
Alte locuri:Diploma

17^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 4:20 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Hai sa fiu eu prima ^_^

X-treme : 10 ! Ai combinat bine efectele si ai facut sa para un vortex al prieteniei ^_^ . Imi place mult

Dootzy : 10 . E foarte frumos si chiar imi place , dar prea simplu mi s-a parut :( . Insa ai combinat efectele foarte bine . Daca mai puneai cateva luai nota 20 :P

Laif is colour : 10 . Tu ai avut efecte superbe ! Ce nu prea mi-a placut a fost acel scris in toate culorile care nu se prea intelege . Frumoasa grafica . Congrats

Make Some noise : 10 . Ce avem noi aici uuu ^_^ . Imi plac culorile combinate .. .scrisul cam nepotrivit pozitionat , dar imi place ce-i scris . Congrats

Eu -

Tudy23 : 9. Efecte interesante , dar acele capete taiate si puse peste poa normala nu-mi plac X_X parca sunt RIP poza la cimitir puse asa de opace . Mergea mai transparent
UU ce cauta acele picioare taiate in partea stanga? O_O

Im a little bitch . 10 . Ce-mi placee ^_^ . Inimioarele aceleaaa ^_^ . Daca te semnai intr-
un colt era si mai si :X , dar .. e bine si asa ^^

Angel : 10 . O evolutie foarte buna a ta si interesanta . Evoluezi ^^ Congrats

Foarte frumoase intrari si multe felicitari tuturor pentru aceste creatii frumoase >:D<



Ultima editare efectuata de catre Ionutzza in Mar Aug 19, 2008 5:11 pm, editata de 2 ori

18^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 4:35 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Am uitat sa spun aveti voie doar cu ,50 nu si cu 80... ^^Effect 2^^ [INCHIS] 84916

acum lucrarile...

X-treme

^^Effect 2^^ [INCHIS] Byme-1


DooTzY

^^Effect 2^^ [INCHIS] 2ef24bk


` Laif !s colour

^^Effect 2^^ [INCHIS] 303953t


~MaKe SoMe NoIsE~


^^Effect 2^^ [INCHIS] 732qro


Ionutzza

^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsen39copyedited2ip6


Tudy23

^^Effect 2^^ [INCHIS] B6058b4a


[im].[a].[little].[bitch]

^^Effect 2^^ [INCHIS] Olsentwins2-1

Angel

^^Effect 2^^ [INCHIS] 2zewiyr

19^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 4:37 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Am modificat :)) .
Pentru 20 de sutimi nu mai scadeam inca 30 :-j . Au avut lucrari foarte bune . Omica scapare nu conteaza :-j .


Chiar sunt niste participanti pe masura editia asta :X:X

20^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 5:47 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

presupun ca pot sa dau note ?

X-treme - mi se pare cam simpla, adik e decat efectu ala dar iti dau totusi un 9

DooTzY - nu vad prea moolte diferente dintre original si poza asta editat asa ca nota mea este 8

` Laif !s colour -ador lucrarea ta ^^Effect 2^^ [INCHIS] 858435 10

~MaKe SoMe NoIsE~ imi place dar nu indeajuns ca sa iti dau 10 totusi iti dau un 9.5 scrisul ala face toata treaba : este bestial

Ionutzza destul de interesant dar prea mult albastru :| 9

Tudy23 imi place are cateva greseli care sa vad destul de urat dar iti dau 9.5

Angel e destul de bine lucrat chestia dar textul distruge totul (puteai sa gasesti ceva mai putin banal) 9

21^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 8:03 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

X-treme - frumoasa lucrare :) imi place mult , are multe culori si inimioara e adorabila insa parca mi se pare putin simpla... totusi iti dau 9.50 !

DooTz - superb! Culori aprinse , poza mai deschisa , insa e destul de simplu.. 9.50
Eu - 0 =))

~MaKe SoMe NoIsE~ - E mult prea tare! Effect superb! Culori frumoase , scris adorabil! 10
Ionutzza - Nu am ce comenta , m-ai impresionat! 10

Tudy23 - Este frumos! Insa daca tot ai pus fetele lor inconjurate in inimioare si patrate macar de la faceai mai putin vizibile. Dar imi place , 9.50

[im].[a].[little].[bitch] - Inimioare :X Efect bun , imi place cum ai modifica bluza aceea :) ( nu stiu exact dak e Mary Kate sau Ashley , whatever) Important e ca imi place asa ca 10.

Angel- Ai evoluat ! Felicitari , ma impresionezi! Dar fata din background este putin c-am largita dar totusi iti dau 10! Felicitari.

Felicitari tuturor pentru poze!

22^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 8:34 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

X-Treme-superba lucrare dar mi se pare mult prea incarcata-9.50

Dootzy-7.50-nu ai editat decat foarte putin,stiu ca e o nota mica dar mai mult nu am putut da,si are doar un movie efect ,mult prea simpla


` Laif !s colour-ma cam deranjeaza scrisul multicolor dar nu ma pot abtine sa nu-ti dau 10:X

Ionutzza-8.50- e mult prea albastra si ma dor ochii daca ma uit la ea,in rest super!

Tudy23-imi place stilul tau insa sunt unele greseli care nu prea imi plac,as fi dat 9 dar e foarte lucrata asa ca nota mea e 9.50

[im].[a].[little].[bitch]-dragutz dar nu-mi plac inimioarele-9

Angel- poza din spate e cam deofrmata,in rest dragutza dar scrisul mult prea banal-9

23^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 8:42 pm

Ionutzza

Ionutzza
Senior
Senior

Hehe ce de note s-au dat pana acum ^^

De ce se leaga toti de faza ca-i prea albsstra? Am si explicat de ce ...

Make some noise si la a ta te dor ochii cand te uiti la ea pt ca ai pus efectul acela de stroke in linii .
Dar eu am apreciat jocul de nuante si ideea nu neaparat cum s-ar vedea . Gata a gasit primul un pretext , apoi il iau toti la fel parc-ar fi un pacat ... :|
eu am vrut sa fie tipator lol doar e intre cer si pamant ,doar e lumina spiritului lor pur ...

Sunt curioasa cati mai dau in seara asta note ^^ :)

24^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mar Aug 19, 2008 9:43 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

E interesanta ideea dar parererile nu se pot discuta,nu?
Una e ca e mult prea albastra si pe mine nu ma atrage
ma rog,nu vreau sa incepem iar cu probleme

25^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mier Aug 20, 2008 12:43 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

mie mi se pare ciudat la concursul asta ca se dau note intre participante, eu daca as fi participat nu cred k as fi dat 10 la nimeni, doar e concurenta Ras nu ma bagati in seama, dar tot mi se pare ciudat asta cu cine da note! Masca

cred k sunt prima care da note la toata lumea si ma scuzati dc unele sunt mai mici, dar nu obisnuiesc sa dau aceleasi note la prea multe persoane, incerc sa fac un clasament totusi!

sa incepem barosan :

X-treme - 9 e dragutza lucrarea ta, imi da senzatia unui curcubeu, dar parca totusi ii lipseste ceva ca sa ii dau o nota mai mare!

DooTzY - 6 nu cred k ti-a luat mai mult de 3 minute sa faci asta, sa ii pui o bordura si sa umbli putin la lumina si contrast, altceva nu vad ce i-ai facut. aaa, ai adaugat "Olsen" scris sus. imi place numai fontul ales si ca e inclinat.

Laif !s colour - 10 imi place textura aceea flower, ai mai pus si in background ink o poza cu cele 2, marginea si inimioarele se potrivesc cu bluzele gemenelor. mai pe scurt mi-a placut Huh?

~MaKe SoMe NoIsE~ - 10 e cam in acelasi stil cu cea a lui Laif is colour. sincer am vrut sa dau numai un 10 , dar nu m-am putut decide intre cele 2 lucrari, din nou imi place textura, fontul scrisului si faptul ca bluza celei din dreapta se vede albastra(nu prea imi place mie verdele)

Ionutzza - 9.50 ce aveti voi cu albastrul, mie imi place lovvve intr-un fel nu cred k a fost corect ca ai explicat ce ai vrut sa exprimi cu lucrarea ta, ar fi trebuit sa ne faci sa intelegem singure, dar pe de alta parte mi-au palcut explicatiile tale.

Tudy23 - 7.5 parca ai folosit prea mult film effect si undeva pe la mijlocul pozei se vad niste picioare care nu cred k trebuiau sa fie acolo. capetele incadrate iar nu arata prea stralucit, insa imi place inimioara de joc unde si scris Tudy

[im].[a].[little].[bitch] - 7 singura chestie dragutza sunt inimioarele in care le-ai incadrat, in rest nu imi place locul unde ti-ai pozitionat username-ul pt ca e cam deocheat si se intelege ca geamana din stanga e a litltle bitch Ras si nu imi plac nici dreptunghiurile alea albastre de pe bluza celei in roz

Angel - 6.5 poze de pe background e prea latita, nu e potrivita. mesajul "I am a cool girl" iar nu mi se pare bun pt k ele sunt 2, nu una Masca iar culoarea scrisului Olsen Twins nu are nicio legatura cu restul culorilor din poza

26^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Mier Aug 20, 2008 1:12 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

DooTzY:8 inafara fatului ca ai deschis-o putin, te-ai semnat , si scris Olsen si ai pus rama nun mai vad nimic special...

`Laif !s colour-10 asta este cu adevarat muncita, chiar daca nu sunt o adepta a florilor

~Make some Noise~
-9.5 am vrut sa dau o singura nota de 10 la tine imi place mult de tot scrisul...ins aparca ceva ii lipseste

Ionutzza-9.5 si mie imi place albastrul ala insa efectul ala de la mana ei ma deranjeaza la ochi

Tudy23-9 imi place lucrarea insa cred ca a 2-a pereche de picioare nu avea ce cauta acolo, la fel si poza de sub inimioara aia

[im].[a].[little].[bitch]-in sfrasit am reusit sa-ti scriu sungura numele fara sa-l copiez...-9- nu-mi prea plac inimioarele alea plus ca este prea incarcata de efece, plus ca nu e bine unde te-ai semnat

angel-8.5- ai avansat oarecum, ce nu-mi place pey m-am plictisit de efectul old movie+ca poza aia de fundal este prea largita + buzele alea strica imaginea scrisului

27^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Joi Aug 21, 2008 12:51 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Locul I cu 60 de puncte...mentinandu-si locul ` Laif !s colour

Locul II cu 59 de puncte ~Make Some Noise~

Locul III cu 57 de puncte X-treme

Mentiune:
Ionutza
cu 56,5 de pucnte

Alte locuri:
[I'm].[a].[little].[bitch]
cu 55 de puncte

Tudy23 cu 54 de puncte

Silver_dragon(angel) cu 53 de pucnte

DooTzY cu 49 de puncte

28^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Joi Aug 21, 2008 12:53 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Felcittari ` Laif !s colour ma bucur ca ai castigat !!! ^^Effect 2^^ [INCHIS] 847124

29^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Joi Aug 21, 2008 1:17 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

din nouam pierdut un punct
eh...felicitari henny:D

30^^Effect 2^^ [INCHIS] Empty Re: ^^Effect 2^^ [INCHIS] Joi Aug 21, 2008 1:35 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Felicitari tuturor mi mersi mult! Nu m-as fi gandit ca voi avea punctajul maxim :wow:

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum