Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Avertizari si reclamatii

+10
Silver_Dragon.
AliceCullen
^..::~nymphetamine~::..^
stefy^_^stefy
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
Black Rose
X-treme
Rain Angel
Cris
14 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Avertizari si reclamatii Empty Avertizari si reclamatii Vin Iun 06, 2008 8:43 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Aici,daca ati vazut un post ineregula,sau daca cineva v-a suparat,scrieti aici locul,unde si cauza.Vom rezolva problema cat de repede putem.

https://sun-time.forumgratuit.ro

2Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:12 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

am vzt ceva , pai inocent_girl are un avatar de 136 x 200
iar in regulament scrie ca avem voie doar 100 x 150 :D

3Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:14 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

inocent_girl a avut probleme cu noi inca de cand s-a inregistrat, multumim!!!

4Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:22 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

si apropo am vzt o gramada de useri inregistrati da din cate vad mai mult de 15 nu sunt activi :-? , ar trebui sa faceti un clean-up pe lista aia de useri , nu?

5Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:22 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

am facut o avertizare trimise prin email tuturor userilor fara mesaje

6Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:24 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Trebuie sa facem de mult chestia asta :))

Ma rog...acum impartim sarcinile...sa nu mai fie haos...si o sa curatam[cel ce va fi responsabil de asta]

Insa momentan nu vom face asta...membrii sunt si asa putini,fie activi fie nu...e o chestei de "reclama" sa ai mai multi membrii...uh...poate ca pe altii o sa ii stimuleze numarul mai mare de membrii[nu spun ca 57 e un numar foarte mare...]

https://sun-time.forumgratuit.ro

7Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Iul 02, 2008 11:25 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Ras io am avut vara trecuta 14 useri pe forumul meu si reusim vreo 40 topicuri si 200 mesaje
in 2 sapt.
oricum , putini dar buni (sper) :))

8Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 11:02 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Lily_rbd a scris:naspa fic si oricum forumul e de kakat

Asta e prevazut in regulament Avertizari si reclamatii 553158 Avertizari si reclamatii 553158

http://h2o-x.wikiforum.ro

9Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 11:04 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

io i-am trimis un pm lu' Sunshine , ceva asemanator a postat si la moderatori si admini.

edit :
Lily_rbd a scris:forum de kakat!!!!!!!!la fle si admini mai ales bloody mary

si oricum avatarul ei incalca si alta norma : are 110x110
permis e 100x150 :D

Edit by Henny^.^ pentru ca erau postari consecutive.

10Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 11:12 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Oops :| Asta inseamna ca si avatarul meu e prea mare, nup??
In fine, Lily_rbd, hai aici si "spune ceva in apararea ta" ... de exeplu niste scuze :D ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

11Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 11:17 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

da si al tau incalca norma

12Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 11:18 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Ups :"> ... il schimb acum ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

13Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 3:54 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

In conform cu norma , este permis 100x150 , deci ,alte inereguli cu avatarul :

angel - 150x150
nymphetamine - 150x150
Black Rose - 120 x 118
crina_sasuke kiss love - 120 x 200
~MaD.KiddoH~<3Ally - 150 x 164 ; de asemenea nu stiu daca este "un dublu user" da mai exista alt/a Mad.Kiddoh pe forum

cold_risen -150x112
Renne - 150x 112
Dark fire - 142 x 200
KittiChaos Deadly desire - 116 x 113
Ukume - 150 x 173
Anwca pwca - 139 x 199
Sunny - 150 x 112
Gothic - 150 x 150
gr33n_3y3s - 150x 172
tyna - 150x150
Pure Energy - 150 x 197
metzza14 - 150 x 112
kaulina - 134 x 200
Parkour_boy 150 x 113
andrutz4 150x144

se presupune ca asta e treaba moderatorilor
(nu vreau sa jicnesc pe cineva sau sa se simta prost , e doar o observatie Fericit)
cativa din userii de mai sus sunt inactivi ; toti userii care nu a fost mentionati mai sus nu au avatar ,nici mesaje scrise si sunt inactivi de cateva saptamani. Avertizari si reclamatii 35723 Masca

14Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 4:35 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

hmm u vrei sa devii moderator sau admin te te agiti atata ?
nu zic ca nu e bine pt ca le usurezi treaba moderatorilor si adminilor dat totusi.... eh ma rog

15Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 03, 2008 4:39 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

[im].[a].[little].[bitch] a scris:hmm u vrei sa devii moderator sau admin te te agiti atata ?
nu zic ca nu e bine pt ca le usurezi treaba moderatorilor si adminilor dat totusi.... eh ma rog

nu n-am timp nici de admin nici de moderator.
problema e ca sunt useri de au luni aicea , si inalca regurile iar pe deasupra moderatorii nu fac nimica.nu sunt nici paracios nici nik....
sincer nu aveam ce face Ras Dinti

dragutz avatarul + semnatura ta Fericit
6.Semnaturile sa nu depaseasca 250x500.Avatarele 100x150
O sa va scoatem semnaturile si avatarele daca gasim pe la voi...


....Sunshine semnatura ta are 300x237
[i'm][a][little][bitch] 500x167
Avertizari si reclamatii 35723

Cred ca ar fi bine sa schimbi un pic regurile astea Fericit.

Edit by Henny^.^ pentru ca erau postari consecutive.

16Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Iul 08, 2008 10:04 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Rain Angel a scris: toti userii care nu a fost mentionati mai sus nu au avatar ,nici mesaje scrise si sunt inactivi de cateva saptamani. Avertizari si reclamatii 35723 Masca

Pe mine nu m-ai uitat? nu m-ai scris in lista si totusi sunt activa.
:uof?:
App, stefy^_^stefy a postat consecutiv la noutati -> magazinul. Am sa modific si pun mesajele ei intr-o singura postare. Hm.. si chiar si Rain Angel a postat aici consecutiv.

17Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Iul 08, 2008 11:13 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

pai nu incalci nici o regula , fie cu avtarul fie cu semnatura , de aceea nu apari in acea lista Fericit

edit : am sters din postul asta fara sa vreau



Ultima editare efectuata de catre Rain Angel in Joi Iul 10, 2008 11:08 pm, editata de 3 ori

18Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 10, 2008 9:20 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

Pai sper sa nu par rea...sau mai stiu eu ce....Dar Rain_angel se cam da mare....De fiecare data cand cineva spune ceva trebuie sa se bage si el...A devenit ca un moderator....

Mai ales ca a si zignit-o putin pe angel la fikul ei...

19Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Joi Iul 10, 2008 11:08 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

?

20Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 11, 2008 12:31 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ postul tau trebuie sa aiba minim 2 randuri, ai incalcat regulamentul!
Iar stefy^_^stefy pana la urma are putina dreptate . Dar stefy, poate rain angel vrea doar sa ne ajute, desi poate putin exagereaza.

21Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 11, 2008 2:28 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Henny^.^ a scris:^ postul tau trebuie sa aiba minim 2 randuri, ai incalcat regulamentul!
Iar stefy^_^stefy pana la urma are putina dreptate . Dar stefy, poate rain angel vrea doar sa ne ajute, desi poate putin exagereaza.

Dupa ce ca dadusem lista intreaga la aia cu avatarele..
am facut pe jumatate treba la moderatori si vad ca respectivii utilizatori inca incalca regurile.
pai lista aia o facusem pentru ca in regulament scrie una iar userii fac alta,mai ales ca au obligatia sa consulte regulamentul..
oarecum,daca doriti,nu am sa mai postez la acesta sectiune Fericit

22Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 11, 2008 6:01 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Whatever pe mine nu ma deranjeaza.

23Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 4:46 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ahhh....intelegem ca vrem sa ne ajuti rain angel....
dar poti sa faci asta si intr-un mod mult mai placut:)...
scz de off

24Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 4:51 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

da si eu am o mica reclamatie in legatura cu ^..::~nymphetamine~::..^.
deci nu am nevoie de cineva care sa posteze impotriva mea pe tot forumul ca asa are chef. deci nu stiu am cumva fata de prost , in toate postarile lui ^..::~nymphetamine~::..^ trei sa faca legatura la mine cu ceva care nu ii convine . bai omule cand nu-ti convine ceva eu nu stiu de ce deschizi gura ca sa-mi trimiti mesaje indirecte cu referire la mine. crezi ca obtii ceva?
stai pe bara man....

ce vrei sa-ti fac quote la toate mesajele si sa te injur sau ce ? crezi ca ma cobor la nivelul tau?

25Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 4:54 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ma rog...eu chiar ti-am vb frumos......
nu am zis chestii de ,,fuck off" pe care tu mile-ai zis...si pe mai multi useri i-ai facut ratati:)....deci
reclamatia e reciproca:)

26Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 4:59 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

cum vrei.
pai am si eu rabdare, dar cu limita. si asta ca nu port pica nimanui.

27Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 5:05 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

uite ce e...eu nu am nimic cu tine..nu vreau sa ma cert cu tine..nu ti-am vb nerespectuos....dar am fost ironica...recunosc....am fost....dar tu ai zis chestii de genu ,,fuck off"...ceea ce m-a deranjat..si ma enerveaza faptul ca tu critici p toti:|....da' ma rog...acum nu noi decidem:|...

28Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 5:08 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

dar sa nu vorbim de celalte posturi inainte de asta.
si ce vrei sa spui ca razbunarea asta stupida prin mesaje e modul tau de a protesta? Huh?

29Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 5:16 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

V-am atras de mii de ori atentia si sunt satula.

Rain Angel , ^..::~nymphetamine~::..^ si *LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe* au warn1 .

30Avertizari si reclamatii Empty Re: Avertizari si reclamatii Vin Iul 25, 2008 5:17 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

imi convine

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum