Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Avertizari si reclamatii

+10
Silver_Dragon.
AliceCullen
^..::~nymphetamine~::..^
stefy^_^stefy
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
Black Rose
X-treme
Rain Angel
Cris
14 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

61Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Lun Aug 04, 2008 9:05 pm

bb_girl

bb_girl
Incepator
Incepator

Rain Angel a scris:
` Laif !s coLour . a scris:Scuza-ma daca te-am jignit

nu mai jicnit.
jignit se scrie :uof?:

http://beautyaddict.forumz.ro

62Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Lun Aug 04, 2008 9:10 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Dupa o analiza mai atenta a problemei...Rain Angel primeste ban...


THE END.

https://sun-time.forumgratuit.ro

63Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Lun Aug 04, 2008 9:16 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Yee....petrecere... Avertizari si reclamatii - Pagina 3 947291 ...stiu ca nu trb sa ma bucur...dar

64Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Lun Aug 04, 2008 9:30 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Scz de dublu-post...dar e un fel de anunt

Sunteti de acord cu stergerea tutoror mesajelor lui rain angel in care jigneste membri?

65Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Lun Aug 04, 2008 9:32 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Nu, nu le sterge! Eventual sa le mutam in alta parte, dar sa nu le stergem, pentru ca sa avem "dovada", nu?

http://h2o-x.wikiforum.ro

66Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 1:09 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

da!
Ca sa avem o oarecare dovada
ma rog
o problema rezolvata dar fetelor am o intrebare : cat timp are ban?
si daca e permanent are ban pe ip,nu?

problema rezolvata lovvve

67Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 8:45 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Are ban 1000 de zile :))

https://sun-time.forumgratuit.ro

68Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 9:55 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Lol deci tot a primit ban :))
era si timpu` , desi imi pare rau pentru el ca era destept , dar putin nesimtit.

69Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 11:54 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

aha, bine mai, mai dati voi ban la multa lume si vor ramane pe forum doar "amicele bune" sau cele care nu respecta regulamentul. ati avut ceva cu el.. asta e clar.. pe peste tot cearta, cearta.. nu ati incercat sa rezolvati problema, sa discutati cu el. Mai dati si party? bravo voua.. regulamentul mi se pare cunoscut, dar na, tac din gura...Acum, imi explica si mie cineva de ce mi'ati dat awrn? /:) ca v-am posat pe forum? ca am incercat sa mai sting din certuri?? VOI ALUNGATI ?USERII DE PE FORUM. cu tot respectul dar pe acest forum nu este nicidecum o atmosfera primitoare.. am vrut sa cresteti, sa ajungeti ca funny fantasy... multe fete de acolo sunt, si life is colour la fel.. poate ma cunosti de pe funny.. mie nu imi place sa ma cert, dar voi cam intreceti masura.. adica, nu va lasati pana nu ii dati ban.. ce, v-a deranjat ca v-a spus verde in fata ce gandeste??? (rain angel) voi ati facut la fel.. va credeti superioare lui nu???? asa cred.. de altfel va plangeti ca nu sunt persoane pe forum si mai ales nu sunt baieti. voi nu meritati useri pe forum. Adminul e o fetita de 12 ani care pana acum a vrut sa lase forumul balta, ca, vai doamne, nu sunt userii amabili. TU TREBUIE SA FACI PACE!!!! IA EXEMPLU DE LA BIA< ADMINUL DE PE FUNNY.. da'ti-mi ban, warn, ce vreti.. nu imi pasa, ati pierdut un user... posturi... desi cred ca nu va pasa.. sunteti prea cu nasul pe sus. Acum o sa va suparati si o sa imi ziceti aceleasi lucruri pe care i le-ati zis lui rain, nu? va mai intreb ceva, de ce el nu s-a purtat asa de urat cu mine?? de ce cu min e a facut pace?? domnisoarelor, mai lasati orgoliul acasa, ca nu ajungeti nicaieri. si eu m-am certat cu el, stiti foaarte bine... Lasatil sa creada ce vrea daca nu puteti sa ii explicati ce va deranjaza. RUSINE! repet. nu stiti sa comunicati cu persoanele de sex opus.

70Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 12:47 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

asta e parerea ta,fiecare are dreptul la o parere.insa Rain JIGNESTE!ai citit ce i-a spus adminului?nici mie nu-mi plac certurile,credema.si i-a seama,in modul asta ai putea pierde toate prietenele!si,sincer sa-ti spun,am vrut sa parasesc forumul doar din cauza lui Rain,care mi-a zis undeva:"daca ai fi putin mai desteapta"cine e el aici sa ma faca proasta,si asta doar pentru ca am votato pe Persoana Mea la userul saptaminii.probabil vroia sal votez pe el.si dupa ce ca face fetele snoabe,mai vrea sa fie moderator pe un forum cu fete.lam intrebat:daca toate fetele sunt snoabe,ipocrite si cum ne-a mai numit el,atunci de ce mai sta pe forum cu noi,niste babygirls pe forum"as fi suportat toate astea daca nu ma facea copil de 3 ani pentru ca sunt fana power rangers.
si daca e asa cum spui tu,ce treaba are el cu yna,care e o fata foarte linistita si nu prea se cearta.eu nu-s asa!

71Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 1:20 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe* tu ai comunicat mai mult cu el si ai reusit sa te imprietenesti. Insa noi nu am reusit , poate pentru ca nici macar nu ne-a lasat.
E greu sa te intelegi cu atatea fete , dar el nici nu a incercat macar!
Imi pare rau daca tu asta crezi...

72Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 1:35 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe* daca nu ai respectivele conturi de mesagerie instantaneta numai pune tampenii : icq 1000000 , aim : hello are you there , msn : nuam si skype : ce e ala ?

daca ai vagi cunostinte despre mesagerie instantanee nu scrie nimic . te rog sterge porcariile alea ca numarul ala de icq exista si e clar ca nu e al tau iar celelalte sunt date invalide . bine ca mai vad si eu profilulire . si asta ca credeam ca mai gasisem si eu pe cineva cu ICQ...



asta mi'a scris in mesaj privat... ^_______^
sincer nu mi'a pasat si nici voua nu ar fi trebuit sa va pese.. adica, ce, daca m-a insultat inseamna ca trebuie sa il dau in judecata.. calm.. Stiu ca si el isi dadea drumul la gura... si ne jignea.. insa banuiesc ca el credea ca e normal sa fim genii...

acum, cand am vazut ca fetele s-au bucurat ca a primit ban, mi-a venit sa vars.. party? 8-|

life is colour, sigur v-ar fi lasat daca nu l-ati fi criticat si l-ati fi intrebat ce are cu voi...

in plus, de ce mi'ai dat un warn? incercam sa respect regulile, sa scriu cel putin 2 randuri, sa nu pun mai mult de 3 emoticonuri, si la av si semnatura sa nu depasesc marimea "legala"

am fost mereu activa, atunci cand se putea comenta... si chiar nu am vrut sa mai fac off topic, l-am avertizat si pe rain..

73Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 1:40 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Adevarat...de ce a primit warn?

74Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 1:45 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Pentru ca am inceput sa ma satur de off topicurile voastre.. la fiecare topic vedeam doar cearta. Crede-ma ca am motive si daca ma pui acum sa caut toate postarile cu cearta voastra nu am sa o fac .

75Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 05, 2008 2:36 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

Ras

nu te supara, dar noi nu ne certam.. el avea o opinie, eu o opinie, si ne confruntam.. nu ne certam in nici un caz.. am scris si la creatiile lui rain, the same thing:|

76Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 06, 2008 9:02 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

scz ca intreb,dar nus unde sa intreb!
cn se ocupa cu coins cu punctele,ca ma avansat si nu am nicu unu??imi explica is mie cnv,iam trimis mesaj lu ->Twilight<- si mia zis ca nu mai se ocupa ea de asta,deci cn se ocupa???

77Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 06, 2008 9:27 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

cred ca ma voi ocupa eu cand se vor deschide magazinele.. pana atunci nu stiu cine se ocupa...

78Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 06, 2008 11:41 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Toti membrii activi,la redeschiderea magazinelor vor primi 500 coins,in caz ca li "s-a mai redus" bugetul.

Magazinele se vor redeschide maine.

https://sun-time.forumgratuit.ro

79Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 06, 2008 11:56 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

pey dak te ocupi tu ` Laif !s coLour ,as dori sa mi se puna coins,ca am avansat!!! :he,he,he: :he,he,he:

80Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 12, 2008 7:18 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

~MaKe SoMe NoIsE~ a scris:Cenzurat de catre Pink'a


Ce ai cu Ionutza?? Crezi ca ai dreptul sa-i spui ca nu este talentata? Dinpotriva, lucrarea ei este cea mai bine editata, si chiar daca a intarziat in concurs [si banuiesc ca nu se va mai intapla] NU merita tratata asa!!! Si cine te crezi sa-i spui sa iasa din concurs, a? Eu ma supar, daca iese, deoarece ea chiar are o lucrare superba. Cat despre respectarea regulilor, nu cred ca e treaba ta! Adevarat, lucrarea nu are text, dar la asta chiar "nu se prapadeste lumea", sa te citez pe tine. Inceteaza sa mai jignesti userii, ca patesti ca Rain Angel, sa stii!

http://h2o-x.wikiforum.ro

81Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 12, 2008 7:42 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

~MaKe SoMe NoIsE~ va primi warn.Sa sti ca nu imi place deloc cum ai criticat-o pe Ionutzza...sincer,lucrarea ei mi s-a parut geniala.
Te rog sa te abtii deacum incolo la astfel de criticii.

Imi cer scuze de la Ionutzza pentru neplacerile cauzate.

https://sun-time.forumgratuit.ro

82Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 12, 2008 8:09 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Oooh, nu cred ca trebuia sa cenzurezi... celelalte admine nu cred ca au vazut inca...

Si da, Ionutzza, ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate

http://h2o-x.wikiforum.ro

83Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 12, 2008 8:55 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Nu,cred ca am facut bine ca am cenzurat ^__^

https://sun-time.forumgratuit.ro

84Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 12, 2008 9:09 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

deci,eu nu am folosit un limbaj obscen sau ceva de genu
iam zis ca numi place lucrarea ei
gusturile nu se discuta!
Vad ca aveti destul de multe reguli si pt simplu fapt ca am dat 7 ati sarit cu gura pe mine
da` de ce numi dati bann direct si o ii cereti tot forumu scuze?
si asa se rezolva problema
ma scuzati da` prea multe reguli :uof?:


si black rose,ea zis ca e mai bine sa iasa din concurs,e prea mult ura
suna a amenintare daca nu va dati seama
ma scuzati da` mie chiar numi pasa daca ea iese din conurs
si cine se crede ca sa ne ameninte,pardon pe mine sa ma ameninte
ma rog
faceti ce credeti
acum ajung sa cred ca rain angel a fost neindreptatit
cred ca mai bine ma tin departe de forumul asta si de necazuri

85Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 13, 2008 7:33 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Si eu am inceput sa cred ca forumul asta atrage certurile...
Imi pare rau ca exista atatea neintelegeri pe forum, si nu prea stiu ce sa fac ca se stopez ...
Nu vreau sa ma cert cu niciuna dintre voi, stiu ca toate sunteti detreaba ...

Cat despre libera exprimare a ta, scuze, dar cred ca ai fost prea dura, i-ai zis ca nu are talent, ca lucrarea este urata, iar toate astea jignesc persoanele. Am impresia ca era o regula in care ideile se critica, nu persoanele ...

Si revenind la cazul lui Rain Angel [episodul 327319] el a cautat-o cu lumanarea. si nu, nu a fost deloc nedreptatit. I s-a dat vreo 4 sanse, poate chiar mai mult, si el a continuat sa critice userii ... Sper sa nu se intaple la fel si cu tine, pentru ca eu una tin la membrii de pe forum, iar tu esti un membru foarte activ.

http://h2o-x.wikiforum.ro

86Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 13, 2008 9:10 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Nu ti-am dat ban pentru ca te consider o membra activa a forumului,foarte importanta.Esti printre primii membrii,la care eu tin mult.Daca voiam sa-ti dau ban,o faceam pana acum.

Nu m-a deranjat deloc ca ai dat 7...erai membru din juriua,veai dreptulo sa dai si 0 daca voiai...insa,la sfarsitul postului i-ai spus Ionutzzei ca se da mare cu talentul ei etc.De ce sa nu se dea mare daca are talent?Poate "a se da mare" e un verb prea avansat petnru aceasa problema...eu consider ca are un real talent,si merita sa se mandreasca cu asta.Nu stiu de ce te superi atata petnru ca ti-am cenzurat mesajul si ai primit un warn...

Eu stiu de ce forumul atrage certuri,insa mi-ar fi prea rusine sa faca acea modificare ce rpobabil ar mai calma lucrurile,petnru ca asta inseamna sa jignesc la randul meu,alti userii.

Cat despre Rain Angel[again]eu cred ca nu merita ban...insa eu eram una singura ce nu voia,iar voi erati...multi...minoritatea se supune majoritatii.

Sa speram ca am terminat.Va rog nu mai postati aici in legatura cu acest subiect...daca aveti nelamuriri contactati-ma prin MP.

https://sun-time.forumgratuit.ro

87Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mar Aug 19, 2008 9:36 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hm....asta e topicul "avertizari si reclamatii" aici ar fi trebuit sa scriem,nu?nush...

88Avertizari si reclamatii - Pagina 3 Empty Re: Avertizari si reclamatii Mier Aug 20, 2008 8:23 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Nu am inteleg ce vrei sa spui...

Aici,daca un user te-a deranjat sau are un post inneregula il reclami...

https://sun-time.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum