Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Our time and our study

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Our time and our study Empty Our time and our study Mier Apr 16, 2008 9:47 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Our time and our study 553297 [b]Pentru a va publica FMV va faceti un topic propriu si acolo le veti posta. Topicul va purta numele vostru si in el veti posta tot ce faceti. In acelasi topic veti primi criticile si comentariile din partea celorlalti useri.

Our time and our study 553297 [b]Pentru a posta un topic la FMV aveti nevoie de acord din partea unui admin pe care il puteti primi prin PM sau pe mess trimitand 1 creatie:
->Twilight<-[alinutzza_dulkik]
>>SunShine<<[fairy_girl40]
AliceCullen[
lilsimplegirl]
Our time and our study 553297 [b]Evitati comenturile scurte si fara rost si inteles ca "marpha" "next" "mai vreau" etc

Our time and our study 553297 [b]Sunteti responsabili de tot ce ce se intampla in topicul vostru, comunicandule adminilor toate abaterile de la regulament

Our time and our study 553297 [b]La un interval de 2 saptamani trebuie puse FMV-uri noi(minim 1) aflel topicul este dus la arhiva.

Our time and our study 553297 [b]Totul este original, fara plagiere, dca nu userul respectiv primeste BAN

Our time and our study 553297 Daca topicul va depasi 10 de pagini acesta va ramane aici, nu il vom mai duce la arhiva, dar inchis, chiar daca autorul lui inceteaza sa mai puna creatii.

2Our time and our study Empty Re: Our time and our study Vin Iun 13, 2008 4:45 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ooooffff!nu se poate fara acordurile astea stupide?mam saturat!eu am 2 filmuletze facute dar nu le pun in semn de protest pentru ca trebuie cu acord!

3Our time and our study Empty Re: Our time and our study Vin Iun 13, 2008 7:05 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

iti dau eu si nu trebuie sa scrii ca ai acord ca presupun ca a aflat toata lumea acum! dci poti sa postezi

4Our time and our study Empty Re: Our time and our study Vin Iun 13, 2008 7:10 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Draga angel acordul este necesar pt orice ... Asa forumul se poate mentine mai usor curat si lucrarile mai putin interesante, urate sau plagiate pot sta la distanta. Pt un acord ai nevoie de 5 minute, insa pt a face si intretine un forum, ia zi cat timp iti trebuie???

Asa ca ai putea foarte bine sa nu mai faci proteste si sa iti pui filmuletele daca ai acord... Poti intra pe orice forum si o sa vezi ca ASTEA SUNT REGULILE!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum