Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Hai sa facem din sun-time un forum activ!

+6
DooTzY
Crazy town
*[Lost^In][Your^Mind]*
` Laif !s coLour .
live.laugh.love
X-treme
10 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 9:29 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

PEntru ca unele fete s-au mutat pe asa zisul "nou forum"....ma gandeam ca membri care nu vor sa se pmute acolo ma pot ajuta sa fac din sun-time forumul care a fost odata.... Hai sa facem din sun-time un forum activ! 84916

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Si eu vreau asta Fericit

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Mi-ar placea , dar totusi cum vreti sa faceti asta?

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

da,eu nu ma mut acolo
pana nu e activ cel putin...
deci cum facem asta?

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Poate ar trebuii sa incepem cu inceputul... sa modificam mesajele cu greseli sa stergem topicurile vechi si sa deschidem altele noi... am putea modifica mai multe pe forum si ar trebui sa facem lucrui noi pt a readuce membri.

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pey ma gandeam sa postam mai mult, mai am niste ideei...dar va trebui sa vorbesc cu pink'a

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

de acrod cu voi!!si av asigur ca acest site va avea sucees!

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Bun deci am primit raspunsul cristinei(pink'a) prin care imi da mie forumul sun-time... intai de toate am nevoie de ajutorul vostru....daca vedeti pe forum posturi care vi se par c aincalca regulamentul spuneti-mi...apoi voi da o raida la regulament si il voi schimba asa ca astept propuneri...apoi voi trece prin fan-ficuri si voi modifica regulamentul si voi sterge ficurile in care nu s-a mai postat de 1 saptamana....

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

of...ar fi cea mai inteleapta idee,dupa parerea mea.nu sunt de acord de nicio culoare cu mutarea forumului.adica..nu vad ce rost ar avea

http://dootzygirl13.hi5.com

10Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:04 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Pai daca ea nu mai e admina atunci mai alegeti membri noi pt staff
off: de ce forumul nu main e partere cu funny-fantasy?

11Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:05 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

cum nu mai e partener?

12Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:08 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Pai daca dati la portal logo-ul de la funny-fantasy nu apare la parteneri

13Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:09 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

stiu ca nu apare lapartenri ....sti cumva logo-ul forumului.....adica adresa....?

14Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:11 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

nu stiu
si admina e plecata deci nu cred ca o stie cineva
oricum astepta putin

on: ma bucur ca ati inceput modificari pe forum


EDIT:

Cum scriu numele unui topic cu rosu sau alta culoare

15Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:51 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Am schimbatmajoritatea regulamentelor...sper sa va placa mai mult acestea si intentionez sa shimb boys stuff in funny stuff...cum vi se pare ideea?

16Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:53 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

*[Lost^In][Your^Mind]* a scris:nu stiu
si admina e plecata deci nu cred ca o stie cineva
oricum astepta putin

on: ma bucur ca ati inceput modificari pe forum


EDIT:

Cum scriu numele unui topic cu rosu sau alta culoare

Cand deschizi un subiect nou ii pui un titlu si langa in dreapta este o casuta in care scrie ''Niciuna'' dai pe ea si vei vedea multe culori :)

17Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:54 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

da...atata timp cat nu exista baieti pe forum care sa faca asa ceva..cred ca este o idee buna :D

edit:cu referire la ultimul mesaj a lui X-treme

http://dootzygirl13.hi5.com

18Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:56 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Rain Angel nu mai este banat...este la alegera lui daca va mai intra pe forum

19Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 10:57 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ Nu cred ca va mai vrea sa intre :|

20Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 11:02 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Pai nu stiu
el a zis ca dupa ce i se ridica banul ar mai intra
o sa vorbesc cu el sa vad ce face

21Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 11:04 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

:) ar fi bine , acum chiar imi pare rau ca a fost banat..

22Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Vin Sept 05, 2008 11:10 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Da,era bine si cu el
oricum cred ca va reveni sa vedem ce spune el:)

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Va rog si voi postati mai mult...la topicurile de creatie....

24Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Dum Sept 07, 2008 11:39 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Eu am postata , mai am cum sa iau toate ficurile sa le comentez :)
Dar oricum observ ca e mai activ forumul :)
Si ne mai trebuiesc doar 2 mebrii pt a face 100 de mebri :)

PinK'a

PinK'a
Incepator
Incepator

Sugestie: Stergeti magazinele...ocpua spatiu si nici nu posteaza lumea la ele..

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

cred ca o sa facem asta si in schimb am alta idee in loc de coins punem altceva de exemplu facem un profil personalizat si punem o poza cu o steluta si acolo spunem cate stelute are fiecare si la un nr de steluteprimeste o semn si un av...ce ziceti?

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Da e interesant :) Dar cum se vor obtine stelutele?

28Hai sa facem din sun-time un forum activ! Empty Re: Hai sa facem din sun-time un forum activ! Dum Sept 07, 2008 10:01 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

la concursuri....si mai vad eu la ce...ca sa nu fie in zadar munca pana acum deaia m-am gandit asa

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

acest topic nu-si mai are rostul...la fel ca activitatea mea pe acest forum pe care nu se mai intelege om cu persoana...

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

xtreme asta inseamna ca nu o sa mai intri pe sun-time? Hai sa facem din sun-time un forum activ! 98263 Hai sa facem din sun-time un forum activ! 23377


sunt cu voi :D

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum