Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Un puzzle de 10 fotografii

+7
Cris
Gothic
KittieChaos~DeadlyDesire
^..::~nymphetamine~::..^
Crazy town
live.laugh.love
X-treme
11 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Dum Iun 29, 2008 12:38 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

f interesant acest fic,
doamne si ce animal de companie avea omu ala : un sobolan :))
si ce sobolan dragut :) o ajuta sa scape :X

32Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Dum Iun 29, 2008 1:07 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

sincer....partea asta nu prea mi-a placut:|....
ai povestit asa repede...ai trecut repede peste toate actiunile......ai scris prea repede actiunea si cred ca e luata de undeva....daca nu scz.........
incearca sa te cincentrezi mai mult pe actiune.....l-ai scris de park ar fi fost o tema de care vrei sa scapi cat mai repede......
scz ca am fost asa obiectiva....dar din greseli se invata.....
next Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 134418

33Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Dum Iun 29, 2008 1:10 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nu l-am copiat, doamne fereste, am incercat sa descriu mai mult si poate deaia, am urmat niste sfaturi, promit ca urmatoarea parte va fi mai buna

34Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Dum Iun 29, 2008 1:21 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

aaaa....scz.....mi se parea ca ai trecut prea repede peste actiune...ca si cum ai fi povestit plictisita un film:).....dar daca zici ca nu e asa e bn:)....
asteptam nextul.....si incearca sa povestesti mai mult actiunile:)

35Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Dum Iun 29, 2008 7:58 pm

Renne

Renne
Incepator
Incepator

[b][i]ok....deci pe mine m-a speriat (dar nu de tot)omul ala e intreg la cap sau ce?....oricum a fost prea tare si asteptam next:X:*:D

http://www.vrajitoarele-WITCH.piczo.com

36Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Lun Iun 30, 2008 10:04 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

interesant,f interesant!!
noroc cu sobolnaul ala care te-a salvat!!
ce animal de cmapnie un sobolan,dar macar a salvat-o!

37Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Lun Iun 30, 2008 12:27 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ce mi-a placut: Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 89851
-ai scris fff infricosator!!!
-imi place cum ai descris!
-nu ai folosit prescurtari,limaj de chat

ce nu mi-a placut: Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 553158
-mi se parea ca ai trecut prea repede peste actiune

38Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 12:35 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Fug repede din acea incapere bizara si ajung chiar in bratele lui Randall care ma astepta chiar in fata usii, ma prinse de mana si ma arunca intr-o capita mare de fan care se afla intr-un colt al temnitei in care ma aflam. Uitandu-ma in jurul meu obsev o noua fotografie care nu-mi exprima aprope nimic, o bag si pe aceasta in buzunar cautand momentul potrivit de a fugi. Intre timp Randall apuca sobolanul de coada si incepu sa-l roteasca spunandu-i niste cuvinte necunoscute, in acest timp m-am strecurat pe langa el fugind repede pe coridorul care se afla dupa usa. Urc scarile si dau fix in cimitir.
Trebuie sa rezolv acest mister, dar nu cred ca m-ai rezist mult imi zic in minte continadu-mi drumul parca speriata de bombe, trecand pe langa toata lumea care se uita bizar la mine. Mi se parea ca toata lumea imi vrea rau. Scot pozele din buzunar si incerc sa le pun de la cap la coada si din neatentia mea ma impiedic scapand toate pozele din mana. O batranica simpatica ma ajuta sa ma ridic, adun toate pozele de pe jos si uitandu-se la pozele mele acea femeie parca disperase complet, incepand sa tipe.

39Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 12:49 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

pot sa te rog cv fara sa te superi? Dinti ....pls numai trece asa de repede peste actiune Masca ........ar fi cel mai bun fic daca ai incerk sa faci asta....
woawwww.....a disparut batranik aia care a ajutat-o.......deci doar ea trebuie sa stie despre pozele astea....si blestemul ei......
next pls:)

40Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 12:50 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

defapt disperase...nu disparuse...si mersi pentru ce mi-ai zis...o sa incerc

41Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 12:52 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

my fault:D...deci disperase:D.....scz:D....

42Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 12:54 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

wow socanta parte
iar Randall e chiar nebun daca invartea sobolanul ala de coda
next part :X:X:X:X

43Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Vin Iul 04, 2008 2:18 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wwo tare!!
ce nebun e randell!!
dar dc batranica icnepus a tipe!!
ce era asa de ingrozito!!

44Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Lun Iul 07, 2008 3:16 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

uuuu!ce era acolo?de ce batrinica a inceut sa tipe?ea probabil stia ce e cu acele fatografii si ce exprima ele.

45Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Mar Iul 15, 2008 11:26 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Alina pui si urmatoare parte?? te rog ca de o saptamana si nu ai mai pus-o, pls :X

46Un puzzle de 10 fotografii - Pagina 2 Empty Re: Un puzzle de 10 fotografii Mar Iul 15, 2008 11:32 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

renunt la fic..docamdata il inchid...poate o sa-l mai deschid candva...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» Fotografii....

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum