Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Stil de muzica favorit?

+12
over~used
*[VoOdOo]*[DoLl]*
lil'pussycat
DooTzY
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
` Laif !s coLour .
stelutzaa verde
live.laugh.love
Crazy town
Black Rose
Rain Angel
16 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Care credeti ca este mai bun ?

Stil de muzica favorit? I_vote_lcap25%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 25% [ 14 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap14%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 14% [ 8 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap9%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 9% [ 5 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap4%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 4% [ 2 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap7%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 7% [ 4 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap14%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 14% [ 8 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap11%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 11% [ 6 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap5%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 5% [ 3 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap5%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 5% [ 3 ]
Stil de muzica favorit? I_vote_lcap6%Stil de muzica favorit? I_vote_rcap 6% [ 4 ]
Total voturi : 57


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Stil de muzica favorit? Empty Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 10:58 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

am facut topic-ul asta ca sa dam cu parerea fiecare despre stilul/stilurile ideale de muzica Fericit

N-am putut decat sa bag 10 optiuni la poll Stil de muzica favorit? 35723

Mie imi place Rock Pop , Hardstyle , Electronic si Eurodance Fericit

Daca va plac mai multe am lasat optiunea de a vota multiplu,mai multe odata. Stil de muzica favorit? 834118

2Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 11:10 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Am votat Rock, Pop, House, Pop Rock, si Rock Alternativ.

Ar trebui sa mai adaugi si blues, pentru ca ador genu asta de muzik ... mai ales cand sunt cu prietenul Stil de muzica favorit? 858435

http://h2o-x.wikiforum.ro

3Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 11:12 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

pai nu ma lasa amaratul ala de poll mai mult de 10 optiuni Stil de muzica favorit? 35723 , ca mai avem genuri de pus



Ultima editare efectuata de catre Rain Angel in Joi Iul 03, 2008 11:14 am, editata de 2 ori

4Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 11:12 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

eu am votat Rock-ul

Pop-ul

Hardstyle/Hardcore

electronic!

5Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 11:13 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Numai adminii [pot seta din panou cate obtiuni se pot pune la poll ....

http://h2o-x.wikiforum.ro

6Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Iul 03, 2008 11:16 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

da stiu , am avut si io forum...pe invision free :asd:

7Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Vin Iul 04, 2008 2:45 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi
mi-e din ce ai pus u acolo am zis :
Rock ,Poop,Disco si Housa :|

8Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Iul 07, 2008 11:45 am

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu nu am un stil de muzica favorit. ascult in general rock si toate subgenurile lui.
de la un timp am devenit interesata de visual key si muzica anilor '80 :))

9Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Iul 07, 2008 12:28 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Eu am votat pop , in general asta ascult.

10Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 08, 2008 11:32 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

[im].[a].[little].[bitch] a scris:poi
mi-e din ce ai pus u acolo am zis :
Rock ,Poop,Disco si Housa :|

?la ce vine :| Huh?

11Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Iul 14, 2008 10:44 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi nu prea sunt grnurile mele tottal prefrate deoarece eu prefer mai mult Hip-Hop Rap unele melodii care imi plac pur si simplu
de aceea am pus :|

12Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 15, 2008 9:26 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

nu pot sa mai dau edit la poll.....

13Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 15, 2008 12:21 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ pot eu.. ce vrei sa fac?

14Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 15, 2008 5:49 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

sa schimbi Club cu Hip-Hop

pls

15Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 15, 2008 5:56 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Modificat Fericit

16Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 15, 2008 5:57 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

mersi

asta ti-am trimis un pm

17Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Vin Iul 18, 2008 2:59 pm

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Well.Eu ascult : Rock.punk.emo.core.si.hardcore.indie.Alternative.Ascult.si.dance.
:asd:

18Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Vin Iul 18, 2008 4:35 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Se pare ca Rock si Pop sunt cele mai ascultate.

19Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Vin Iul 18, 2008 5:28 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

NeuRoni la Plic a scris:Well.Eu ascult : Rock.punk.emo.core.si.hardcore.indie.Alternative.Ascult.si.dance.
:asd:

rockul alternativ si indie e derivat de la rock

punk si emo vin de la pop

la care hardstyle si hardcore care e acelasi lucru vin de la electronica..asa ca nu cred ca ai avut multe probleme cu poll-ul

poate pui si tu spatii nu puncte


dapz pop + rock cele mai ascultate

20Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Iul 22, 2008 3:07 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

Ras

gata draga.. calm, stresezi fata:-w

hmm, am pus Hip hop, rock alternativ, rock, hardcore, rock pop

nu prea cred ca emo-core vine de la pop Ras

mai degraba e o ramura a rockului

iti dau melodii de la o trupa dragutsa care canta emocore. sa vezi ce fel sunt :X

21Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Vin Aug 01, 2008 12:33 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

k-pop /:)

pop in general.knd ma apuca mai asc rock da' nu prea des :-j

http://dootzygirl13.hi5.com

22Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Aug 07, 2008 7:36 am

lil'pussycat

lil'pussycat
Incepator
Incepator

Mie imi place rock,pop,house si hip hop...mai ascult si alte genuri din cand in cand Stil de muzica favorit? 92693

23Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Aug 14, 2008 2:38 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Eu ascult pop rock, balck metal, goth, love mteal, emotional hardcore, j-rock putin, hevy metal, rock alternativ, punk cam atat:-?

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

24Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Aug 25, 2008 4:12 pm

over~used

over~used
Incepator
Incepator

ascult old school punk, new wave, pop-punk, skate punk, riot grrl, harcore punk, street punk, alternative rock, indie rock, indie pop, british pop, black metal, doom metal, funeral doom metal, gothic metal, darkwave, gothic rock, grunge, hip hop romanesc...si in general, orice are ceva de spus
[am votat rock]

http://boom.forumz.ro

25Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:11 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Gaby mutam discutia aici Dinti

26Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:15 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

bn gagika..glumeam :))...si yo nu prea mai am ce face:P..sper sa nu te superi

27Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:18 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Stil de muzica favorit? 421520 ...eu urasc manelisti...doamne ce fete au unii
Ce este mic, negru si-l doare inima?

28Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:19 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

adrian copilu minune ..piticot=))

29Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:24 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

DA....hehehe...noi avem o casa de tigani cu turnulete si toate alea...si se marita una si l-au chemat pe minune si Salam...si una din bloc s-a dus sa-i ceara autograful si ala i-a dat unul si pe mana...ce tare se ai semnatura unui manelist Stil de muzica favorit? 421520

30Stil de muzica favorit? Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:25 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Stil de muzica favorit? 667167 ..app u esti romanca sau ..?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum