Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Stil de muzica favorit?

+12
over~used
*[VoOdOo]*[DoLl]*
lil'pussycat
DooTzY
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
` Laif !s coLour .
stelutzaa verde
live.laugh.love
Crazy town
Black Rose
Rain Angel
16 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Care credeti ca este mai bun ?

Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap25%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 25% [ 14 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap14%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 14% [ 8 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap9%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 9% [ 5 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap4%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 4% [ 2 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap7%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 7% [ 4 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap14%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 14% [ 8 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap11%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 11% [ 6 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap5%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 5% [ 3 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap5%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 5% [ 3 ]
Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_lcap6%Stil de muzica favorit? - Pagina 2 I_vote_rcap 6% [ 4 ]
Total voturi : 57


In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:26 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nu sunt tiganca nu-ti face griji...azi era sa o dao de belea cu o tiganca care m-a bagat in lista si m-am luat de ea ca de unde are ID-ul meu ca mai poi sa-i vad Hi5 si sa vad ca e tiganca

32Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:30 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Stil de muzica favorit? - Pagina 2 301808 am crezut ca esti

33Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:39 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nu cred ca trebuie sa judeci pe cineva dupa felul inc are vorbeste si sincer niste scuze ar fi de ajuns....

34Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:41 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

scuze..daca team jignit..ma ierti? Stil de muzica favorit? - Pagina 2 718351 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 89227 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 718351

35Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:44 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Cum te-ai simti s ate faca cineva porc sau mai stiu eu ce...si nu nu te iert...si in caz ca ai uitat vorbesti cu un ADMIN....

36Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:47 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

teeeeeeeeeeeeee rogggggggggggggggggggggggg multtttttttttt..iartamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Stil de muzica favorit? - Pagina 2 19605 te rog frumos Stil de muzica favorit? - Pagina 2 976829 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 23377 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 718351 ...te rog

37Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:48 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nu te iert...si sincer ai intrecut masura o alta chestie deasta cu mine sau cu alt membru si nu se stie ce sa intampla...nu ma interesaza ca esti mai mare decat mine sau ca esti baiat...pot fi rea daca ma enervezi...vezi ce faci

38Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:51 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

dar nu am zis nimic ca u esti fata si ca yo sunt baiat..si ca sunt mai mare..mam laudat??dak vrei sa te las in pace te las.. Stil de muzica favorit? - Pagina 2 89227 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 718351 Stil de muzica favorit? - Pagina 2 976829 ..si mai ziceati ca baieti le fac pe fete sa sufere:|

39Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 10:54 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nu red ca te-am facut sa suferi..una ca mine care mai este si tiganca si etc...(traim intr-o tara a etc-urilor)...asa ca nu mai ai ce discuta cu mine...decat lucri importante sau daca ai nevoie de ajutor

40Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Lun Sept 08, 2008 11:01 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

bn cum vrei u..si inca odata iti zic ca nu team facut tiganca..am intrebat doar

41Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Mier Sept 10, 2008 12:15 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Eu spun ca ai jignito si daca vroiai sa intrebi asa ceva cred ca o puteai intreba pe mess sau pm
si cred ca discutia asta merita incheiata aici.

Nici mie nu imi plac manelele,chiar le urasc:)

42Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Joi Sept 11, 2008 9:41 am

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

imi pare rau ...te rog iartama x -treme..promit ca numai fac :((((

43Stil de muzica favorit? - Pagina 2 Empty Re: Stil de muzica favorit? Mar Oct 14, 2008 3:38 pm

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin

~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
Junior
Junior

well... referitor la stilurile de muzica... tot ce inseamna rock... subgenuri ale rock'ului...etc... un pic de pop si un pic de rapp Dinti

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum