Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Wild man

+4
` Laif !s coLour .
X-treme
Black Rose
Dark Fire
8 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Mier Aug 20, 2008 1:11 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Acum ii umpleti pagina cu certuri?
Raul pune next`ul sa aflu daca este Vanessa sau nu.
Iar voi cei de asupra sper sa lamuriti problema la '' Avertizari si reclamatii '' nu aici unde este un fic!

32Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Mier Aug 20, 2008 4:49 pm

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

X-treme are dreptate, unele din comm-urile de aici pot fi date fara sa citesti next-ul, doar copiind sau interpretand comm-urile celorlalti! Nu ma bag prea mult k nu e treaba mea.

Treaba mea e ca am citit si eu acest fic Mirat e primul fic scris de un baiat pe care il citesc si sunt destul de multumita de el.

singura chestie pe care ti-as reprosa-o este faptul ca actiunea se petrece mult prea repede. ceva de genul: am plecat acolo, am facut aia, apoi m-am dus in partea cealalta, am facut ailalta si cam atat!
nu ar strica sa incerci sa mai descrii un pic peisajul, totusi se afla pe o insula exotica din cate am vazut eu in poza.

apropo de poza, personajul principal arata super misto! lovvve

aaa si inca ceva, nu ar strica sa mai arunci un ochi pe ce ai scris inainte sa postezi pe forum k mai ai greseli de tastare. ai facut undeva o cacafonie si undeva o repetitie, dar sincer imi place destul fic-ul tau si o sa continui sa il citesc!

o intrebare pt autor: cati ani ai? Dinti

33Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Joi Aug 21, 2008 12:24 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Are 11 ani ... eu cred ca scrie destul de bne pt varsta lui! Si mai ales ca este baiat!
Varumeu :X

34Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Lun Aug 25, 2008 1:58 pm

Dark Fire

Dark Fire
Senior
Senior

M-am ridicat repede si am vazut ca o creanga mai batrana cedase.Patul a inceput sa cada,se mai tinea de o singura legatura.Ma pregateam sa sar.Am sarit dar ceva m-a impidicat.Piciorul meu era incalcit in sfoarile care s-au rupt..

M-am repezit la sfori si am incercat din rasputeri sa le dezleg.Nodul era prea strans,dar am reusit sa le dezleg,insa era prea tarziu.Dintr-o data am simtit ca incep sa cad.ultima sfoara se rupse iar patul cazuse odata cu mine.Pluteam in aer ca o pasare,dar stiam ca voi cadea.

Deodata am simtit o lovitura puternica,am atins solul. Am aterizat pe tibie. Simteam o durere patrunzatoare in piciorul drept.Am inceput sa iurlu de durere.Piciorul era rupt.Nu auzeam nimic inafara de propriul urlet si de plansul cainelui peste care cazuse patul.

M-am ridicat cu greu,nu puteam sa ma las pe picior.Am umblat un metru inspre caine dar am cazut si am dat cu capul intr-o piatra mai mare.Asta imi mai lipsea.Mi-am spart capul,coplesit de durere am dat jos patul de pe caine si m-am tarat pana la rau,privirea mi se intetosa,pana cand nu am mai vazut nimic, apoi am cazut inconstient langa apa cristalina.Simteam cum ceva ma taraste,nu era un om,parca era o fiara,un animal salbatic.

M-am trezit,parca trecuse o viata de cand nu am deschis ochii.Eram intr-o casa din paie,stateam mai derutat ca niciodata.De afara se auzeau voci.Am iesit pe usa fragila si am facut in pas dupa peretii casei,imi era teama.Afara erau mai multi oameni veseli,dar cand am iesit eu s-a instalat o tacere infricosatoare.Unul din ei se intrepata spre mine,dar era dferi.Mi se parea cunoscut.


Stiu ca trec repede peste momente importante dar incerc sa nu fac asta si sa fie cat mai dezvoltat.
App nu Vannesa a luat patul ci cineva din sat,un barbat care nu are importanta.

35Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Lun Aug 25, 2008 2:10 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

si rupt si piciorul si spart si acupul...asta ii mai lipsea...bine ca macar a ajuns in satul ala...

36Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Lun Aug 25, 2008 2:26 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Naspa de el , sa iti rupi capu si picioru :)) si sa mai si mergi sa-ti salvezi cainele...
whatever bine ca cineva la salvat

37Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Lun Aug 25, 2008 2:45 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

interesant!!
si rupt picoru,a dat cu capu in piatra,isa reusit sa salveze cainele,din pacte nu si ep el!!
hmm,a ajuns intrun sat!!ce se va itnampla?

38Wild man - Pagina 2 Empty Re: Wild man Joi Aug 28, 2008 1:00 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

wow! Mirat decat 11 ani ai? am ramas muta de uimire! presupuneam ca ai minim 13 Cool atunci inseamna ca scrii f bine pt varsta ta si mai ales ca baietii nu prea sunt atrasi de "sportul" asta Ras

next-ul asta mi s-a parut mai echilibrat, nu ai mai grabit actiunea! Huh?
dar parca toate ghinioanele au aterizat in capul lui!
creanga rupta si se loveste la picior, apoi aluneca si isi sparge capul. totusi e de admirat vointa lui, desi era in situatia aia destul de dureroasa, s-a gandit sa isi ajute cainele!
dar nimci nu se intampla fara vreu scop! a ajuns intr-un sat. sunt curioasa ce fel de oameni sunt pe acolo, imi imaginez din aia care folosesc frunze pe post de haine Wild man - Pagina 2 667167
dar de ce i se pare ca recunoaste pe cineva? cine sa fie? oare colegul lui care credea ca a murit la aterizare? :hmm:

astept NEXT! Wild man - Pagina 2 926351



EDIT 23 septembrie: WTF!!! mai e putin si se face o luna de cand nu mai e next aici si ultimul post tot al meu e si eu am lipsit destul de pe forum! Wild man - Pagina 2 516889

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» CoNACUl Din WILD

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum