Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

"Puteri" pe care le aveti!

+17
gabitzu14
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
Kihari
cold_risen
gr33n_3y3s
KittieChaos~DeadlyDesire
^..::~nymphetamine~::..^
Black Rose
Sunny
Silver_Dragon.
kaulina
[a].[girl].[like].[me]
X-treme
` Laif !s coLour .
Crazy town
live.laugh.love
21 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31"Puteri" pe care le aveti! - Pagina 2 Empty Re: "Puteri" pe care le aveti! Mar Sept 16, 2008 8:45 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

sau ..mi se incalzesc urechile:)..cand se incalzeste stanga e ghinion..cand se incalzeste dreapta..e noroc:)..cand se incalzesc amandoua o sa am parte si de ghinion si de noroc..:))..lol

32"Puteri" pe care le aveti! - Pagina 2 Empty Re: "Puteri" pe care le aveti! Mier Sept 17, 2008 4:59 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

kiar crezi in kestia asta?????Ras))Ras))

33"Puteri" pe care le aveti! - Pagina 2 Empty Re: "Puteri" pe care le aveti! Mier Sept 17, 2008 8:58 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

daa :)..

34"Puteri" pe care le aveti! - Pagina 2 Empty Re: "Puteri" pe care le aveti! Mar Mai 04, 2010 12:07 pm

Enma

Enma
Incepator
Incepator

Sa va zic. Pai eu cateodata mi se face frig, tremur fara nici o explicatie , chiar daca in casa e super cald, ca si cum mi-ar fi frica de ceva. Si cateodata ma trezesc cu perna uda de lacrimi. Desi nu-mi amintesc dc am plans.

35"Puteri" pe care le aveti! - Pagina 2 Empty Re: "Puteri" pe care le aveti! Sam Apr 07, 2012 7:27 pm

hanako

hanako
Incepator
Incepator

Eu sunt de fel ciudata, o "putere" a mea este chiar puterea fizica, imi amintesc ca dupa ce mi-am pognit colegul in spate, in fiecare zi timp de o saptamana s-a plans ca i-am rupt spatele chiar daca imi zicea in gluma.
O alta ciudatenie este faptul ca de mica am fost flexibila fara sa fac antrenamente sau sa merg la vreo baza sportiva iar flexibilitatea asta s-a dezvoltat tot mai mult.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum