Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Luove este *fara sclipici*

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Luove este *fara sclipici* Empty Luove este *fara sclipici* Dum Sept 07, 2008 11:56 am

Luove

Luove
Junior
Junior

heya Luove este *fara sclipici* 614494 here o sa scriu si eu ceva..in general scriu la bloguri

Visul de aseara a fost foarte interesant si crted ca e prin putinele dati cand imi amintesc perfect continutul lui.Dupa ce aseara am privit filmul A walk to remember povestea a fost cam la fel in visul meu.Eu am descoperit ca prietena mea are leucemie,god atunci am incremenit.Apoi am trecut prin tot felul de aventuri si chestii am ajuns sa atunci cand doctorul trebuia sa dea verdictul si ultimul lucru inainte sa am trezesc am auzit "E".Nu mi-a placut deloc Luove este *fara sclipici* 84916 .Pana acum am stat pe calculator am scris la fikuri si trebuie sa am duc pe la tara sa ma intalnesc cu prietenii si sa continuam ceva.Trebuia sa dau un mesaj si atat..pana acum.Ramaneti pe fir!

To be continued!

2Luove este *fara sclipici* Empty Re: Luove este *fara sclipici* Dum Sept 07, 2008 1:24 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

tare!!e msitoo,chiar imi palce!!
ce pacat ca ia murit pritena,da rcum o cheam pe ea???ne spui in partea uramtoate ma muulte??

3Luove este *fara sclipici* Empty Re: Luove este *fara sclipici* Joi Sept 11, 2008 7:10 pm

Luove

Luove
Junior
Junior

TNX pt astea

Astazi am fac ut ce am avut de facut.pan a la ora 17:45 nu am mancat nimic in afar de un ciorchin de struguri..akm am mancat spaghete..am discutat cu Lelu(un friend) si va pun un pic din convorbire
Rares:no mey,cand te intorci?
Lelu(trandafiriroz):nu ma mai intorc..de cand...
Rares:continua :))
Lelu(trandafiriroz):m-am indragostit
Rares:Adica domnul:nu o sa ma indragostesc niciodata a pierdut?...Am castigat pariul mey trandafiriroz
Lelu(trandafiriroz):nuy mai imi spune asa man
Rares:k lelule
Lelu(trandafiriroz):nici Lelu
Rares:bn Lucian =))
Lelu(trandafiriroz):nunu..aici mi se spune altcumva
Rares:lasam a sa ghicesc ..trandafirialbastri =))
Lelu(trandafiriroz):nu,Lucas mai..eu sunt regele
Rares:=)) =))=))))=))))))=)) mey de asta imi esti prieten :)))))))))))))))))))))))))))
destul de chistoso pt mn..cand recitesc..ies la biliard mai incolo.papa

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» *Fara sclipici*
» *Fara sclipici*

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum