Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

ce ati vrea sa existe pe forum?

+13
~Mad.KiddoH~
*[Lost^In][Your^Mind]*
` Laif !s coLour .
Silver_Dragon.
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
pinky
Mariko21
Cris
live.laugh.love
Black Rose
AliceCullen
X-treme
17 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1ce ati vrea sa existe pe forum? Empty ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Apr 15, 2008 11:00 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Bun dci ce ati vrea sa existe pe forum, ceva original dar ceva frumos?

2ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Apr 17, 2008 11:14 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Mie mi se pare destul de complex ... Nu stiu ce i-ar mai lipsi ... Crek NIMIC nu ii lipseste :)

3ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Apr 18, 2008 5:05 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Am o idee :asd:

Cum ar fii daca am face un fel de"materii" la care un membru poate sa predea.
De genu : "Frumusete" "Body&Soul" "Family" "Boys/Girls" si sa se predea diverse chestii.
Si ar fii destul de fun sa avem "materii" de toate genurile.

Ce ziceti?


P.S. : Idee total originala : ::*:

http://h2o-x.wikiforum.ro

4ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Apr 18, 2008 7:34 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Da!Ar fi super marfa,numai ca trebuie sa vedem ce zic si daca sunt de acord si celellate admine cu aceasta idee,eu una sunt de acord , si chiar imi place

5ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Apr 18, 2008 7:53 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Dapz,deacord :

https://sun-time.forumgratuit.ro

6ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Apr 23, 2008 10:01 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

de acord cu voi!

7ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Apr 23, 2008 6:51 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

M`am gandit la o alta materie, pe langa cele mentionate mai sus! Si daca o veti accepta, as vrea sa fiu eu profesoara la dansa, renuntand la "Body&Soul"
Ar fii grozav sa avem si o materie intitulata : "Fenomene neexplicate". Am o enciclopedie despre asa ceva, si cred ca este amaizing. Ce ziceti? ce ati vrea sa existe pe forum? 943165

http://h2o-x.wikiforum.ro

8ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Apr 23, 2008 7:21 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Ok...

https://sun-time.forumgratuit.ro

9ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Mai 08, 2008 9:08 pm

Mariko21

Mariko21
Incepator
Incepator

Black Rose a scris:Am o idee :asd:

Cum ar fii daca am face un fel de"materii" la care un membru poate sa predea.
De genu : "Frumusete" "Body&Soul" "Family" "Boys/Girls" si sa se predea diverse chestii.
Si ar fii destul de fun sa avem "materii" de toate genurile.

Ce ziceti?


P.S. : Idee total originala : ::*:

no offence, dar nush cat de originala e ideea ta... am deja asa ceva pe forumul meu de mai mult timp si mai am pe el si un user numit black rose :P dar, ma rog...

http://zooz.forumotion.com

10ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Mai 09, 2008 7:14 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Ideea aceea a fost deja pusa in aplicare pe acest forum.Iar faptul ca eu am sters-o fara sa consult pe nimeni a fost din mai multe motive
-Am vazut-o pe alt forum.Era ceva in genu' cum aveam noi,doar ca aveau materii in plus
-Numeni nu se obosea sa respecte regulile dea colo.Era o invalmaseala totala.Unii profesori nu postau deloc,altii nu dadeau lectii noi la un interval stabilit...asa ca,le-am sters.Am primit apoi mesaje cu "Erau super,de ce le-ai sters?" etc. insa asta chiar nu m-a interesat.Daca le-as pune iar,cu siguranta iar ar fi o invalmaseala.Plus ca mi se pare ca strica imaginae forumului.Daca er aun forum hp,cu tematica scolara(magica,o facultate imaginara) etc. mai ziceam...toate erau acolo despre love...ceea c enu imi prea placea...ma rog,intelegeti voi.

https://sun-time.forumgratuit.ro

11ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Mai 09, 2008 8:47 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Am o intrebare: de ce nu sunt concursuri pe forum??

http://h2o-x.wikiforum.ro

12ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Vin Mai 09, 2008 8:53 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

Ar fi o idee buna pentru concursuri
Am vorbit cu Sister inainte cand avea nik-ul Pink`a si a zis ca vor fi niste concursuri speciale Like a Star @ heaven


Ar fi frumos sa puneti niste profiluri personalizate cu warn...

13ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iun 24, 2008 11:10 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

o categorie special dedicata la anime :-?

14ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iun 24, 2008 11:36 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

hmm , am gasit niste smileuri noi foarte amuzante si interesante, daca vreti sa le puneti e treaba voastra eu doar vi le dau aici :)
si luati ce vreti din astea (daca vreti) :


ce ati vrea sa existe pe forum? Wtf1

ce ati vrea sa existe pe forum? Tiphat1

ce ati vrea sa existe pe forum? News1

ce ati vrea sa existe pe forum? Prosti5xl1

ce ati vrea sa existe pe forum? Merci1

ce ati vrea sa existe pe forum? Hump1

ce ati vrea sa existe pe forum? Help2

ce ati vrea sa existe pe forum? Happy11

ce ati vrea sa existe pe forum? Goodjob1

ce ati vrea sa existe pe forum? Gay1

ce ati vrea sa existe pe forum? Footb4llln11

ce ati vrea sa existe pe forum? Flag_romania1

ce ati vrea sa existe pe forum? Die1

ce ati vrea sa existe pe forum? Bravo9un1-1

ce ati vrea sa existe pe forum? Ban20him3jy1

ce ati vrea sa existe pe forum? 36up1

ce ati vrea sa existe pe forum? 94qe1

ce ati vrea sa existe pe forum? Ceuameni1

ce ati vrea sa existe pe forum? Closed1qo1

ce ati vrea sa existe pe forum? Threadreopendxx9pm1ni31

15ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iun 24, 2008 11:44 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

lol ce ati vrea sa existe pe forum? 92693
Ar fi dragutz ala de topic inchis si deschis(thread closed/reopened)sa intre in smiley-uri , in special pt admini si moderatori

16ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iun 24, 2008 11:46 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

poi mda.. tocmai de aia le-am pus :) dar si celelate sunt haioase :))

17ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iun 24, 2008 11:54 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

aia cu prostii e tare ce ati vrea sa existe pe forum? 92693 si aia cu mori

18ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Iul 22, 2008 10:23 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ahh, gabi, de acord cu tine, vreau topic cu anime ce ati vrea sa existe pe forum? 84916

19ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Iul 23, 2008 10:53 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

am o propunere!puneti si o categorie:"seriale-jetix" unde putem vb despre serialele jetix.

20ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Iul 23, 2008 10:55 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, eu vreau animeuri

si pe Animax sunt seriale suuper misto:X:

21ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Iul 23, 2008 2:17 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Si eu as propune pentru o categorie cu anime :| ce ati vrea sa existe pe forum? 858435

22ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Iul 23, 2008 3:18 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

angel a scris:am o propunere!puneti si o categorie:"seriale-jetix" unde putem vb despre serialele jetix.

Vreau si eu asta >.< ... Imi plac mult serialele Jetix ....
Si daca tot vorbim despre ele, mi-ar placea o categorie in care noi sa fim personajele din seriale si sa facem gen RPG, dar nu asa de strict ...

What do you think about this ??

http://h2o-x.wikiforum.ro

23ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 12:35 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

oooo, daaa, black rose
o idee minunata...
dar, let's think about it crezi ca mai suntem de spioanele, sau witch, sau alte seriale pentru copii? serios acum....

in afara de naruto, nu ar fii ceva interesant:-<

24ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 3:53 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

:gfty:


Edit by Black Rose : Este o regula in regulament, care spune ca minimul de randuri la un post este 2!!! Mai stii ?

25ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:08 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ce ai mah??
Ras

26ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:31 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

am 5 ani sau ce? am avut si eu perioda mea de fan witch si alte porcarii da cam a trecut...Ras

27ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:35 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, eu credeamca inca ai>:P
safim seriosi, tu ai 16 ani..
plm
la 13 sigurt citeai witch>:)
oricum, am fost fana witch 3 ani, si inca sunt8->
nu ma face copilaroasa, pur si simplu imi plac>:)

28ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:38 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

pai din witch tot cer mia placut e revista
seria tv e o porcarie.

29ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:41 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

bai, am dat'o'n off..
ce ai mai vreasa mai fie pe forum?:-?

30ce ati vrea sa existe pe forum? Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 4:44 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

eu am propus revista forumului.
daca dadea careva mai mult interes poate faceam si un topic.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum