Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

ce ati vrea sa existe pe forum?

+13
~Mad.KiddoH~
*[Lost^In][Your^Mind]*
` Laif !s coLour .
Silver_Dragon.
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
pinky
Mariko21
Cris
live.laugh.love
Black Rose
AliceCullen
X-treme
17 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Iul 24, 2008 5:00 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

nu am stiut never de asta:-??
oricum, da please mai multe detalii

32ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 11:01 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

In legatura cu coins .... ar putea sa existe un fel de dezbateri pe anumite subiecte, si la eceste dezbateri sa primim coins, in functie de cat de mult si de bine am scris ... Dezbaterile sa fie ... ori despre actori/catareti etc. , sau despre adolescenti, sau despre o carte, un film, etc. Ce ziceti?

Ideea e preluata de pe un forum cu Harry Potter unde dezbaterile sunt doar cu HP.

http://h2o-x.wikiforum.ro

33ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 11:16 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ am tinut si eu cateva dezbateri dinastea.
Mi se pare ok , doar ca atunci ar fi mai bine sa le tinem la chatbox :) acolo ar fi cel mai bine.
Sa existe un topic unde scriem anuntul cu dezbaterile adika : la ce ora cand si despre ce subiect , si cel kre o tine sa primeasca coins.
Mie mi-ar placea... great job black rose :>

34ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 11:28 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Nu stiu daca la chat box. Sa deschidem un topic separat de celelalte, special pentru dezbateri si acolo fiecare dezbatere sa aiba un thead nou. Si sa scriem cat mai mult despre subiectul de fata. Si adminii, sau cine se ocupa de dezbateri [preferabil vreo 1-2 persoane] sa dea conis ...

Hm?

http://h2o-x.wikiforum.ro

35ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 11:34 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

coins vor exista doar la magazine intr-un topic.. acolo vor modifica punctele moderatorii si administratorii.. cine tine dezbateri sa dea mp cu coinsurile acordate userilor..
nu cred ca e bine sa il facem intr-un topic deoarece ar trebui sa tot dam refresh in fiecare minut sa vedem daca a scris cineva...
sau daca preferati sa faceti pe un timp.. adica de exemplu timp de 3 zile ... cine tine dezbaterea pune o intrebare iar la cateva ore schimba intrebarea... asa da :D

nu ma bag pt ca poate nu imi este buna ideea.

36ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 3:02 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

3 zile ??? Pe forumul HP, dezbaterile tineau cateva ore ... defapt erau facute pt a tien membrii pe forum ...

si nu prea am inteles partea cu coins ... si punctele ... Adminelor, help, please ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

37ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 03, 2008 4:22 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Las-o baltA :|

38ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Aug 05, 2008 1:14 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

pai fetelor eu nu inteleg parte cu coins atat
si punctele adminelor
si la bannere cum adica sa le vinzi
ma rog
cu astea sunt confuza
poate nu e bine sa postez intrebarile aici dar cum nu stiu forumul bine am mers aici ca sa va intreb ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 970871

39ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Aug 05, 2008 10:46 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Nici eu nu stiu cine ar cumpara ceva ... decat daca i s-ar parea extra-ultra thare ...
Faza cu conis ... "coins" sunt banii cu care poti cumpara avatare, bannere etc.

Cred ca ar mai trebui ceva "scos la vanzare" ... banere si avatare nu cumpara nimeni ... cel putin pana acum nu a cumparat nimeni nimic ...

http://h2o-x.wikiforum.ro

40ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Aug 05, 2008 12:46 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Henny parca tu ai zis...ca ar fi bine sa scoatem avatarele si banerele pentru a putea cumpara de la magazin....ei bine acum sunt de acord si eu cu asta
si cu dezbaterile l-a fel....

41ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Aug 17, 2008 12:26 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

hm..as vrea k userii sa fie mai sociabili si sa nu se discute mai mult intre admini\oderatori etc.

42ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Sam Oct 04, 2008 7:49 pm

tudy23

tudy23
Designer
Designer

eu as vrea k adminul sa revina cu picioarele pe pamant...
pt k se crede mare...
si nu e bine...
daca ai sterge toate posturile care leau facut acei oameni care nu ins nik pt tine..
ai ramane cu un forum de kkt...
dar.. am uitat... el e deja de kkt

43ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Sam Oct 04, 2008 7:59 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

yo as vrea sa fie mai multa lume pe forum ;)...ca dak si saptamana asta ..sunt userul saptamani ..imi dati un pupik =))))

44ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Sam Oct 04, 2008 9:38 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

tudy ai dreptate....nu suntem nik pentru ea...si daca sterge posturile mele si a le lu doozty si alex...o sa ramana cu cateva posturi amarate

45ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Dum Oct 19, 2008 12:42 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

X-treme a scris:tudy ai dreptate....nu suntem nik pentru ea...si daca sterge posturile mele si a le lu doozty si alex...o sa ramana cu cateva posturi amarate

ce'i cu mine? :-s
ia..lamuriti'ma

http://dootzygirl13.hi5.com

46ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Lun Oct 27, 2008 10:19 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

buh...am eu o ideee folositoare zik eu
eu st nou si am facut nijtem porkari pe forum.....life is colour stie sri
ati putea face un topi(sau kum se num)in care sa explikati si spuneti kum poti face cat mai multe pe forun....de ex....cumajungi admin
pt k eu dupa prostiile pe karele-am fakut ma gandeam sa renunt
dar am gas o multime de lucruri interesante

http://bibykiss03.hi5.com

47ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mar Oct 28, 2008 10:28 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pey despre tine dootzy zicea ca daca ne-ar sterge mie, lu alex si tie posturile...ar ramane doar cu cateva pozsturi amarate...si mai sunt multe fete mult mai avetive decat ea.... si l3ve....nu cred ca are rost sa facem asta pentru ca noi nu mai suntem admini...si oricum admina principala nu cred ca va mai intra forever...

48ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Oct 29, 2008 9:26 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

mda :))
v-am spus, faceti un forum nou...

49ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Oct 29, 2008 9:48 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Da ar fi tare bine, mai ales unu de tip RPG ( o tin pe a mea :)) )

50ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Mier Oct 29, 2008 7:50 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

in orice caz dak face cineva forum vreau si eu adresa

51ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 Empty Re: ce ati vrea sa existe pe forum? Joi Oct 30, 2008 1:03 pm

l3ve

l3ve
Incepator
Incepator

da si eu.....vreau adresa dak face cineva alty forum ce ati vrea sa existe pe forum? - Pagina 2 834118 :*

http://bibykiss03.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum